Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Hodovani uz neni levny, ale porad dam radsi vic penez za dobry jidlo, nez min za nedobry :) 

Jinak jsem dnes vyrazil na berounku vyzkouset novy paddleboard a hned mi zkazila naladu nefunkcni pumpa, tak jsem zvedavej jestli mi do stredy nez pojedu do chorvatska vyreklamujou, jinak budu muset koupit novou. Za 3km 6 padu do vody, jsem na tom nejak zapomnel jezdit, ale ucil jsem se na pevnym, na nafukovacim jsem ted stal poprvy. Aspon se v tom chorvatsku nebudu nudit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jidlo dnes ve stare pace 129 kachni stehni s variaci knedliku a cervenym zeki 129, polevka 30, a bylo to super. Adel si dala za 119 smes masa se zeleninou a bramboracky a bylo to k pobliti. 2 desitky novopacke a platili jsme 320. Celkem dost na takovou prdel. Da se rici, ze ceny obedu jako v praglu na stredni urovni. Ale je fakt ze o vikendu. To v praglu je obed za 200 pro jednoho. Ceny rostou, njn... Kdyby i ta kvalita u toho byla.... Ale ta kulha....

Jinak coupe se mi takto vratilo ze zapujceni, pro rejpalky 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tech jidel pizzerie u Martina Kyjov

Kyjovska miska (zapecene branbory s masem syrem a zeleninou) za 195,-

Ja mel plnenou panenku parmskou sunkou a mix syru (219,-) k tomu pecene brambory ve slupce (50,-) a syrovou omacku (45,- ??)

K tomu Bernard nefiltrovana 12° za lidovych 46 

10 lidi nejaky dezert a pres 2500 kc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

Tak jidlo dnes ve stare pace 129 kachni stehni s variaci knedliku a cervenym zeki 129, polevka 30, a bylo to super. Adel si dala za 119 smes masa se zeleninou a bramboracky a bylo to k pobliti. 2 desitky novopacke a platili jsme 320. Celkem dost na takovou prdel. Da se rici, ze ceny obedu jako v praglu na stredni urovni. Ale je fakt ze o vikendu. To v praglu je obed za 200 pro jednoho. Ceny rostou, njn... Kdyby i ta kvalita u toho byla.... Ale ta kulha....

Jinak coupe se mi takto vratilo ze zapujceni, pro rejpalky 😭

Jirko. To si snad děláš prdel ne🤔, průměr na jednoho za jídlo máš včetně pití 160,tak co by jsi více chtěl,když dnes do práce nevstavá snad nikdo pod dvěstě na hoďku.  To bylo v sokolovně? Tam se jídlům nedá více méně nic vytknout, občas tam z práce zajedeme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi odešla po letech Parkside rozbruska 230 A1. Normálně si řežu kámen (už konečně finišuji zídku kolem koupaliště) a najednou pocukala, pak vyskočil kotouč jak se povolila matka na kotouči a tak jsem ji vypnul a díval se, kam letí kotouček. On diamantový kotouč 230 rozběhlý po zahradě nic moc. Vzal jsem za hřídel a nedalo se otočit. Myslel jsem si, že se kousla převodovka, protože dnes bylo pekelné horka a poslední dobou jede jen v prachu. Rozebral jsem ji a je vysypané ložisko u u rotoru na straně převodovky. Hromada železných špon, vyskákané kuličky. Zatím se mi nepovedlo povolit dva šrouby co drží plech zakrývající samotné ložisko. Šrouby budu muset odvrtat, pak uvidíme co dál. Mrzuté je, že jsem myslel, že teď o víkendu dodělám přípravu a až bude míň horko budu lepit (betonem, protože až jen zakrývám zídky shora). Takže změna a co bylo připraveno jsem začal betonovat jen to musím furt přikrývat 😞 

Ale asi si udělám radost a protože se mi už zase blíží narozky, tak dostane žena tip na dárek https://www.automazlik.cz/Uhlova-bruska-Bosch-GWS-22-230-JH-Professional-0601882M03-d36012.htm 

A pokud se mi povede náhodou opravit Parksida tak budu rozbrusky dvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Milan+ napsal:

Jirko. To si snad děláš prdel ne🤔, průměr na jednoho za jídlo máš včetně pití 160,tak co by jsi více chtěl,když dnes do práce nevstavá snad nikdo pod dvěstě na hoďku.  To bylo v sokolovně? Tam se jídlům nedá více méně nic vytknout, občas tam z práce zajedeme. 

 Vidis, ja jezdim na obedy do Kbelskeho pivovaru a v tydnu tam jsou ceny srovnatelne se sokolovnou, ale ta sokolovna je proti pivovaru ohledne kvality kuchare a tim i jidel, a rychlosti obsluhy, jen nalestena bida. Varili tam jiz rozhodne lepe 😉. O tom muj predchozi prispevek je. Kdyz uz se zvedaj ceny, tak at se zvedne i kvalita toho co prodavam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod starými krovy mlynář sobě hoví ... takhle my nejradši: civilizace nula, skromné leč čisté upravené, mám-li parafrázovat klasika. Zelňačka a bramboráčky, kuřecí stripsy + hranolky (mrazák :grr ale co už když jí to chutná), dvoje ruční poctivě naplněný borůvkový knedlíky a sedm půllitrových kofol. Rovných 700.

IMG_20200809_134633.jpg

IMG_20200809_133616.jpg

IMG_20200809_132436.jpg

IMG_20200809_131927.jpg

IMG_20200809_132236.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyden priprav na vymenu odvzdusnovacich kominku a stejne vysly k nicemu...odkryl jsem prvni tasku v pohode......druhou tasku a ty svine pruhovany se zacali rojit...tak pet rychlych kroku na kraj strechy...a pak volba skocit o dva metry nize na kryte sezeni....nebo se s nima pustit do boje...bojoval jsem...tri zihadla boleli jak svine...ale reid je porazil...teda spíš ta ustupova kourova clona kdy jsem vypustil vsechen reid v kuse...👻

Jeden kominek..aspon ze ten rozbity vymenen...druhy si necham na mraz...poradnou baterii spreju....a vatak...😋

Druhy ma pod sebou taky hnizdo...dle otukavacky...ale uz znam nepritele...vosik srsnovity nebo jak se ta pruhata svine jmenuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš čekat na mráz. Stačí tma, trochu chladná noc (ne jako teď, do týdne má být v noci opět chladno) a pořádná dávka potravy od některé z osvědčených firem, nejlépe Hasičák na vosy. Potvory se na noc sejdou v domečku a když je překvapíš řádnou dávkou, tak se ani nestačí rozletět.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, RichVa napsal:

Ale asi si udělám radost a protože se mi už zase blíží narozky, tak dostane žena tip na dárek https://www.automazlik.cz/Uhlova-bruska-Bosch-GWS-22-230-JH-Professional-0601882M03-d36012.htm 

 

Malá změna. Objevil jsem Makitu za rozumný peníz, takže bude profi stroj https://gola-sada-tona.cz/uhlove-brusky/95072-hlova-bruska-230mm2200wanti-0088381607452.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatim se naprosto MARNE prokousavam mobilnim klicek k uctu - pry bezpecnejsi rychlejsi a kvalitnejsi nez posilani SMS....

Zatim mam vse Ok jen se neprihlasim do uctu coz je dost problematicka vec podobna treba ....    :myslim     jako kdyz vysavac nevysava   ;)  nebo pracka nepere .....
Ale "nevzdavam se" na ucte mame bezpecnych 980Kc tak ze zadna velka skoda pripadne nevznikne pokud otevru vratka nejakemu nekalemu "zivlu" ....




 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...