Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No jo , ale ten senzor musí bolet v krku jak řval "zastav"  ! 

A už ho prosím nechte na pokoji.  😟   Je to můj kamarád a jak ho znám , tak mlatí hlavou do zdi pokaždé když jde okolo .   :roker  Vždyť si to koupil jako auto pro radost a takhle hloupě si to označil . . .😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu s klidem napsat ze tyto senzory jsou dobre ale nekdy tyto prekazky vyhodnoti spatne :(
Tak ze pokud to jde urcite kamera/y a 100% koukat kolem sebe ale hodne hodne pomalu....

Takovej dobrej pripad je /bylo TESCO v HK na strese a jejich osazena svodidla - tam jsou senzory k ... a pak byla jen rana :)

Jinak po vcerejsim badani schanim male idealne SMD prepinaci rele 3V - ale marne v sobotu naprosto marne :D
tak asi opet oslovime "ALIHO" a hold budeme chvilku cekat.
Me nenapadlo a nemeril jsem to ze prepinaci dalkove ovladany modu / z ciny / je na vystupu bez napeti do "zkratu" tak ze pro nase ovladani "slideru" nefunkcni = rele tento problem
snad odstrani ale bude to za cenu o poznani vetsi spotreby ....




 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsme byli s vnučkama na večeři a padlo 1000 Kč, ovšem nemůžu říct, že bychom si nějak debužírovali, 4 porce dospělého jídla, pití..., nejsem chudý důchodce, nestěžuju si, ale je vidět, že ceny rostou 🤠

na druhé straně jsem si teď přečetl, že třeba na Lipně bychom měli za stejné peníze 4 dětské porce a možná bez pití 😯, takže vlastně v tom našem regionu razovitem je celkem fajn žít :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem zjistil vloni. Když jsme před 12 lety začali jezdit s holkama tak ve 4 standardni oběd s pitím v běžné restauraci/hospodě/motorestu hotovky do 500, minutky 600. Z toho min.1/4 kofoly. Vloni jsme se pod 800 nedostali a protože dámy už se necpou svíčkovou a gulášem ale těstovinami nebo salátem s tunakem tak litr bezne. A na tematickém tripu ve Steakhouse u Roudnice 1800. Fakt je že jsou to teda nálože .... Zrovna včera jsme dorazili na pronajatou chatu ... tak uvidíme jak je cenově v Dačicích, Telči, J.Hradci a okolí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Šumava a stačilo na svíčkovou a točený ovocný Birell ( na hermelín a hranolky s tatarkou + kofola mi stačilo 580 kč za 4 porce  ) 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...