Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To byl náročný víkend, ve čtvrtek jsme s Kačkou odjeli na chatu kde byla kačky rodina. Gril, chlast, výlety no prostě super. V sobotu jsme odjížděli a jelikož jsme byli kousek od @Scratchovi chaty tak že se stavíme na kafe. No kafe se zvrtlo a odjet bylo nemožné 😀

Ale bylo to prostě super.

 

 

IMG_20200801_182735.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Goldinka dobrý:), my máme k malování ještě daleko, v týdnu by měl přijít instalatér, pak nějaká elektrika a zedníci na sádrokartonový stropy a natáhnout omítky

 

jinak dneska s rodinnou pomocí sesbírány a nadrceny hrušky, tak doufáme, že bude dobrá hruškovice:D

 

zítra mě čeká oprava 406, tak snad se bude dařit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme vyrazili na dovolenou do Českého ráje přes Prahu, kde jsme se stavili u sestřenky na oběd. No a potom jsme odvezli bratránka na chalupu do jižních Čech k Písku, protože mu nestartovalo auto. :D Takže od včera máme lehce přes 500km a to jsme sem teprve dojeli. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr máte novostavbu? U nás právě je horní patro po rekonstrukci, takže tam chceme jen vymalovat naštěstí tam není příliš práce. Ale dolní byt je kompletní rekonstrukce. Taky čekáme v týdnu zedníka a elektrikáře, pak ještě okna, podhledy ve dvou místnostech, vymalovat, položit podlahu a tchán se může přestěhovat shora dolů 🙂 a my můžeme nahoru...

Jo zapomněla jsem, ještě vyčištěný bazén od stojaté, nejméně tříleté vody. Byl to kekel. Lepší nevědět, co jsme tam našli 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, domek pamatuje Masaryka :D (bez ironie) je z roku 33, ale je suchý a celkově dobrém stavu, ale měníme dispozici a některé věci a zážitky už raději nechci znovu opakovat (jako třeba větší francouzský okno):D  Domek je původně přízemní, postavil ho praděda od manželky, děda v průběhu času přistavěl pokoj a koupelnu na patro a my jsme to koupili od manželčinýho strýce, za cenu pozemku v satelitu. Vzali jsme si v rámci hypotéky peníze na opravy, tak bojujem:)

 

foto ještě v téměř původním stavu:)

IMG_20200405_132303.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr jeee, to máme ze stejného roku, akorát předchozí majitel udělal před 10 nebo 13 lety zateplení, rekonstrukci spodní koupelny a horního patra (takže dobře pro nás). To máte Teda ještě hodně co dělat... Ale bude to určitě moc pěkný, až to budete mít hotové 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedlo se mi koupit komplet Světa motorů od roku 1955 - 1990 (1955 - 1964 svázané), chybí jediné číslo 34/74 + budu muset zkouknout co mám doma a v práci z éry porevolučni

Kdyby někdo měl doma nějaké Světy motorů od roku 1990 výš a nevěděl co s nima, rád mu od nich pomůžu

Právě zjištěno, že toho chybí poněkud víc (v rozmezí ročníků 80 - 90 je to 5 čísel, takže nic strašného - ale bude problém zrovna ty konkrétní jednotlivě sehnat), uvidíme, kolik toho ještě bude chybět až to srovnám celý.
ZATÍM RADOST NEZKAŽENA

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes asi 3/4hod zkousel pripojit matlaci mobil ke kamere 360FLY a nasledne jsem to vzdal .....
Dojel za IT kolegou sice taky chvilu tapal a vysledek :) "musis" se rucne pripojit sparovat s WIFI - jak genialne jednoduche  :(
 

A od vcera dodelavam rozpracovany restik z vanoc a sice "slider" pro kameru je to delane cele dle navodu skutecne "spartanskou" cestou.
Sanky mame hotove ale do ted nebyl cas na ovladaci panel tak se vcera zacalo tak nejak tvorit a vysledek je poplatny Indickemu remeslniku na prasnem dvorecku - ale fci to splni a nebude to lakat nenechavce az to bude nekde
venku nainstalovane pro "casosber" ...

Ted se uz dostrkat k motoru a cele to zapojit - a samozrejme vyzkouset.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd

Jsem tyhle staré ročníky před pár lety prodal nějakému klubu do Plzně, přijel, dal 10 vočí za číslo, Automobil byl za cca 15, Motor též, Slovenský Auto stop to samé a ještě k tomu měl L,automobile, to se prodávalo a posílalo, někde z Prahy, zahraniční literatura, stalo to 47 v předplatném, tak to šlo za 💯 číslo, dnes toho je pln internet a nikdo to nechce. 

Pokud by jsi chtěl, tak mám ofiko stažené nějaké ročníky SM. Tak není problém to nějak přeposlat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Medvěd napsal:

Mám je teď nesvázané, kdybys ale fakt nevěděl co s nima..... 

No kdybys měl cestu poblíž.... Záleží jestli se tím směrem někdy pohybuješ....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd jezdím do ulice Pražská do Chomutova, takže mohu dostat do Prahy...... aktuálně bych měl jet 13.8.

@Péťa tak zrovna tato citace s komentem pro Medvěda měla smysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teď z toho je blábol

Upraveno uživatelem Scratch
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hafity & Scratch.

Chlapi děkuju za nabídku, kterou jsem opravdu zvažoval, ale radši si nechám vše svázat ve stejné úpravě. Kdybych ty ročníky neměl, určitě bych po nich skočil, ale takhle by to byla zbytečná akce

Ještě jednou dík za nabídku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zazil sem hororovy vecer vhodny Alfreda Hitchcocka
asi 10 dni zpet se nam stratilo kote ze zahrady manzelka to dala na FB do nekolika skupin
ozval se jeden typek ze je mozny ze ji videl prejetou na kolejich - byla se tam podivat a skutecne neco pohodneho tam lezelo
donesla ostatky domu - pochovala na zahrade a zapil se smutek
dnes nad ranem prijdu domu a kote stalo u dveri a mrancelo u dveri ??
jako hned sem si vzpomel na jeden film ale nemel sem odvahu se jit na hrobecek podivat - takze dnes jsme zapily to ze kote je zive a zdrave :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...