Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Taky nám onehdá obkladač říkal - nedávejte si na podlahu bílou spárovačku. Nedali jsme si říct a tuhle pakárnu už mám taky za sebou. 🙂
Už bych si bílou na podlahu nedal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes od osmi do tří jsem byl u souseda pomoc betonovat vrchní beton na zbývající půlce "garáže". Nějakých 24m2 15cm na výšku. Skoro vše jsem navozil sám. To budou zítra bolet ruce. :D

Potom odpoledne jsme byli u tety na pouťových koláčích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dvoutýdenní dovolená je za mnou a nějak se toho zvládlo méně, než se chtělo 😞 

Pro rozptýlení jsem byl třikrát v krajské vsi (České Budějovice) u zubolékaře (jednou se mnou a dvakrát s mou (prý) lepší polovinou), jednou u neteře na oslavě narozenin jejího prvorozeného a protože se do toho opřeli (mají třetí dítě),  tak v úterý rychlá akce - výlet jejím manželem do Prahy pro náhradu za 208ku. S třemi dětmi prý přestává vyhovovat jako rodinný vůz 😄 Naštěstí zůstali u PSA (C4 Gand Piccaso - 5008ma se jim nedařila sehnat).

IMG-20200721-WA0004.thumb.jpg.e86c77f364fef2173e1323887363b32c.jpg

 No a teď k tomu, co se zvládlo. Podlaha kolem "koupaliště" je konečně hotova a vyspárována (i když v tom horku to byl porod). Ještě doobložit zdi zvenku a shora, zaspárovat, zavést lampičky a někdy vyrobit vrátka k filtraci. Hlavně, že mohou v týdnu dorazit se střechou a je ji na co usadit. Jo a na závěr srovnat zahradu a provést parkové úpravy.

IMG_20200726_143259.thumb.jpg.ecb55910c08748d27a9b06511e143586.jpg

IMG_20200726_143414.thumb.jpg.6e24dcb82941f39298f6876743f3ae48.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Pepito napsal:

Jen přidám celkový výsledek v tabulkách. Vpravo je výsledný čas. :super :potlesk :papa

 

Ano díky :) jen ještě připomenu že Honza Pilař je taky od nás z Ralex Sportu. A další člen Ralex Sportu (majitel teamu) a loňský vicemistr David Štefan letos bohužel nejede :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyklidili jsme většinu bordelu spodního bytu v domku. Krámů hromady, čekala jsem to ale horší, když nám říkali, že starý pán schranoval úplně všechno. Nemůžu se dočkat, až budeme v novém  😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Vena garážmistr napsal:

No obávám se že z pohledu pojišťovny je tohle totální škoda.  Jen takhle co vidím tak je KO nárazník, pravej blatník,  pravé nadkolí  otázkou je na kolik se to opřelo do chladičů a jestli ta louže pod autem je z chladiče nebo jestli to odneslo i čerpadlo servořízení.  Opravitelné to samozřejmě je ale otázka zní jestli  taková oprava s ohledem na celkový věk a stav vozu má smysl.  Na vrakovištích je spousta takových aut odkud by se dali čerpat díly ale z té spousty je jich hodně " praštěných " podobným stylem. A co si budem vrakaři vědí kolik stojí nové díly takže žádnou charitu v tomto směru nehledejme. 

Ahoj. Chladiče jsou OK. 307sw rv2007 353tis km. Servo cerpadlo je ko a intercooler, nadrzka na ostrikovac s moturkem, plastovy drzak chladičů, nadkoli, mlhovka naraznik. Tak uvidim kolik pojišťovna koop to ohodnoti. Zkusim vrakac v kostomlatech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli máš připojištěný střet se zvěří tak by to mohlo nějakou korunu hodit ale jak jsem psal podle mě se budou snažit to hodit na totální škodu.  Poptej Hugo Boss odtud ten by tam něco mohl mýt. Hrubým odhadem si myslím že ty díly budou tak + -  10 000 Kč Když všechno seženeš po vrakovištích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, jarda.simkanin napsal:

Ahoj. Chladiče jsou OK. 307sw rv2007 353tis km. Servo cerpadlo je ko a intercooler, nadrzka na ostrikovac s moturkem, plastovy drzak chladičů, nadkoli, mlhovka naraznik. Tak uvidim kolik pojišťovna koop to ohodnoti. Zkusim vrakac v kostomlatech

Kostomlaty? Kde? 

Hugo v Kocbeřích to asi bude mít... 

A já pak mohu udělat lak. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojišťovna,že to bude na totalku. tak to opravím. a uvidím kolik daj. Máš na Huga kontakt? budu schánět na  307 sw rv.2007: el.servočerpadlo, intecooler, chladičová stěna,nádržka na ostřikovače+držák+motorek, přední nárazník

20200726_130833.jpg

20200726_130847.jpg

20200726_131143.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jarda.simkanin   776605905 jestli můžu poradit než mu budeš volat tak to rozházej kompletně a volej mu už s kompletním seznamem. 

 

Jinak dnes další z řady pohovorů kvůli zaměstnání. Pak jsem se zastavil na nákupu  a po pozdnějším obědě jsem dojel pro káru mulčovací kůry k thujkám protože to co jsem tam dal je málo tak musím přidat. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil tasky na odvetrani..vyzahnul je pracne na strechu spolu s naradim a jal se opravovat strechu...po druhy nadzvednuty tasce se zaclo rojit zluto cerne neco...nebyl cas zkoumat co...radsi jsem vzal do zajecich...a musim nejdrive vystvat hmyz co si mysli ze jim bouram domecek😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, MilanF1 napsal:

Kostomlaty? Kde? 

Hugo v Kocbeřích to asi bude mít... 

A já pak mohu udělat lak. 😄

Kostomlaty znám,je to teda už dlouho asi 15let,co jsem tam byl se synem,nemohli jsme sehnat převodovku do hyundai lantry,volal jsem tam tenkrát a že si můžem přijet,byl jsem v Jiříkově vidění když jsme tam přijeli,ty tam mají snad od všeho něco ale hodně věcí, včetně katalizatorů,ale jak říkám je to dlouho,mohlo.se.to za ty léta změnit vzpominam,že jsem se synem tenkrát pro převodovku jel naší mojí "žabičkou" 306Hb1.6 b

Ceny měli pěkný,my pořídili za cenu 3500kč

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, MJSytic napsal:

5x200 a + zlato za 200? :super  Bude na pokuty :D 

Hej !!! @MJSytic ty máš nějaké tajné informace?? :D já jen že tohle mi dala před chvilkou pošťačka 😬😬  zase o  500 kč  lehčí.  

20200728_105919.jpgza to může stejně @Scratch :D proto že mě touhle cestou navedl  :D tam za  1000 domů za 500 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...