Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No hoši já jsem holt ze staré školy na tohle. Dneska jsem nalítal xxx km po cestách kde jsem nikdy v životě nebyl ano jel jsem za motorkama a kluci jeli tak aby jsme si neujížděli ale abych měl při takové pohodové i když dost svižné jízdě ještě puštěnou navigaci z founu tak bych ho asi po chvilce vystřelil z okna protože by pořád pískal že překračuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Vena garážmistr napsal:

... ale abych měl při takové pohodové i když dost svižné jízdě ještě puštěnou navigaci z founu tak bych ho asi po chvilce vystřelil z okna protože by pořád pískal že překračuju. 

My z jestě starší školy používáme funkci Vypnout upozornění/výstrahy apod.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem konečně dodělal bytový RACK. No a taky jsem dodělal krabičku, která ze staré hloupé DVB-T1 TV udělala "SMART" DVB-T2. Chtěl jsem, aby telefize zvládla přehrávat z SMB NASky, tak jsem začal pátrat jak to udělat. Koukal jsem na nějaké průmyslové výrobky, ale všechno mi přišlo moc drahé, složité, nebo to neumělo, to co bych chctěl. Jelikož si docela hraju s arduinem, tak jsem bádal jestli by něco takového zvládlo až jsem se dopátral k Raspberry Pi. Objednal jsem RPi4B, k tomu TVHat  (DVB-T2) a krabičku. Po chvilce laborování to funguje a musím říct, že perfektně. Jen to stálo tročku víc, než jsem původně plánoval 😄 a do tisícovky se to nevešlo 😄  Ještě bych to chtěl zkusit naučit komunikovat s obyčejným dálkovým ovladačem, ale to je pro mě teď taková vyšší dívčí. Pak jsem sednul na kolo a projel se 20km.

2020-07-11 10.10.00.jpg

2020-07-11 11.34.15.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ideal pocasi na pojezd s kolkou, uz jsem ji chudaka dost zanedbaval, pak blbnuti v lomu a nakonec mi kamarad pujcil tuhle bestii :) V motokrosovejch botach sice prace s plynem nic moc, ale nejaky boky, vyjezdy a skocku jsem dal. Umel bych si predstavit to mit v garazi :D 

C825A006-F107-4F8B-B2DE-AE634BA6C50C.jpeg

903A7EDB-28A4-479A-9963-BD77C284E6BA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem tchánovi umyl auto šamponem ValetPro Poseidon (voní krásně po citrusech) a musím uznat, lepší šampon jsem zatím neměl. Auto po vysušení vypadá krásně leskle, jsem mile překvapen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska navsteva plzenske zoo...vyslo počasí nebylo ani vedro a ani zima. Ani nebylo narvano....jen ty ceny...dvakrat cuc na klade v cokolade a 100 fuc...nápoje je lepší kupovat z automatu...jsou o polovic levnější než ve stánku co stoji vedle nej...:D no a obed za 300 (rozumej polifka, KVZ, pivo a limca) je taky celkem ulet... :Pale tak byl to vejlet...ta dobry...:)

Vcera muzeum masin v Lužné u Rakovníka taky pěkný výlet. Tam budeme peceny vareny...tri zastavky vlakem a mladej je nadsenej 😋 A ještě by tam melo byt muzeum americkych aut...tak nekdy příště:)

No a dnes konci otcovska a zitra se jde do prace...to bude nuda😂

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fruktis napsal:

 

Vcera muzeum masin v Lužné u Rakovníka taky pěkný výlet. Tam budeme peceny vareny...tri zastavky vlakem a mladej je nadsenej 😋 A ještě by tam melo byt muzeum americkych aut...tak nekdy příště:)

 

 

 

 Na těch amerikách jsem byl dva roky zpátky a tehdy to bylo tak akorát na prohlídnutí s děckama.  Kdysi jsme tam kousek od toho muzea měli chatu tam co je to muzeum bývala pila a tam se chodilo do obchodu.  Na mašinkách jsem ještě nebyl ale chystám se tam taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes kolečko zaměřené na sběr korona vzorků z ČOV Havířov a Karviná. Celkem najeto 789 km, tam zcela bezproblémově po D1, zpět od Olomouce před Litomyšl a Hradec Králové, páč na D1 za Brnem byla nehoda. Cesta od Mohelnice do Hradce jeden dlouhej štrúdl kamionů, ale aspoň že to furt jelo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...