Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Nedávno se mi objevila voda v levé mlhovce a dnes byl konečně čas podívat se, co se děje. 

IMG_20200705_132855.thumb.jpg.3682096e77d7dc57a8454e7567727d97.jpg

Bláhově jsem si myslel, že se tam teče kolem žárovky nějakým těsněním, ale skutečnost je horší - mlhovka je rozlomená. Neuvědomuji si, že bych do něčeho vrazil, jen nedávno schytala ránu od kamínku.

IMG_20200705_140022.thumb.jpg.69feac2d52292270ed59eba5cbe92e2a.jpg

Když už byla venku, tak jsem to "na prasáka" zapatlal silikonem a musím objednat novou.

IMG_20200705_170646.thumb.jpg.7f77ab3cf810df047fe4983947ae14d3.jpg

Takže mne někdy v blízké době čeká opět čeká výměna 😞 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to víš, ty vykoupený odchody před karanténou se někde musí projevit a jak se jen leží a žere, tak je to na koupališti vidět...😂

A abych byl v tématu, tak jsme udělali výlet na bobovku a kamenné slony... :super

 

20200705_120437.jpg

20200705_151758.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes konečně zahájeny chlapské puzzle. Sice nás několikrát vyhnal déšť, ale už se to začíná rýsovat. Zatím dvě zídky zevnitř. Na podlaze jsou volně rozložené umyté kameny, ze kterých se okem vybírá. 

IMG_20200706_193857.thumb.jpg.626557d8ae6cb347ef0cdc95e53ca6cf.jpg

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že prší a voda z rýny na střeše teče vrchem, asi zaprané sítko :grr, ku.va že to člověka nenapadne vyčistit, když je sucho..., takže žebřík, čerpadlo, hadicu, vyčistit rýnu, sítko, uklidit vercajk, všecko v dešti, sem mokrý jak ščur (potkan), du si nalet štamprlu :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nenapadne Tě to vyčistit když je sucho protože to není akutní akutním se to stane až když prší. 

V neděli volal skorobráška že by potřeboval ve středu po šichtě půjčit dílnu na jeden meloušek a že já budu mít na tom autě taky práci tak říkám co to je a on že Golf vyměnit přední kotouče  to že bude moje práce a on že tam bude měnit v LZ dveřích trojúhelníkové okno které majitelka musela rozbít když jí dceruška druhý den dovolené zabouchla klíče v autě a auto se zamklo. Dopoledne jsem tu měl Forda na prohlídku a pak přijel ten Golf díky zkušenostem z dřívějška byla nejistota zda budou objednané kotouče sedět neb se mi už stalo že i podle VINka objednané kotouče byli jiného rozměru protože VW na jednu motorizaci je schopný nacpat tři rozměry. A protože jsem měl připravenou objednávku na díly na toho Forda na dnes tak jsem ji dal že osobní vyzvednutí s tím že tam možná budu muset kvůli těm kotoučům takže když Golf přijel tak jsem shodil jen jedno kolo přiložením jsem zběžně zkontroloval kotouč a zjistil že to pasuje. Jel jsem si vyzvednout materiál abych mohl dneska dělat od rána ještě jsem se cestou zastavil u velitele sobotní motovyjížďky  a zastavil se vyřídit pár dalších věcí když už jsem jel do prahy. Pak jsem s malým Pepínem udělal ty kotouče a pak jsme oba velkýmu Pepovy kybicovali u toho okna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes doděláno na vchodu, nové tlačítka zvonků a světla, schránka, ještě přijde světlo s čidlem. Ještě bude kamenný koberec, aby pasoval ke schodům. Chystá se na zítra smrk, dorazí kamarád s Manitou, či jak se píše a od zhora dolů ho dám na špalky, dnes jen ořezáno caa 5m+.

 

IMG_20200709_203123.jpg

IMG_20200709_202429.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pracovní výlet s dovozem plnýho Tranzita drobnosti na tábor VŠCHT na Běstvině (kousek od Seče). 

Po návratu do školy jsem se dozvěděl, že v pondělí a ve středu pomažu pro nějaký vzorky do Karviný. Na jednu stranu mám radost (jakákoli cesta je lepší než sedět v kanclu a čekat až zahřmí), zase na druhou stranu ale Karviná znamená riskovat případné trčení někde v prostoru D1, pokud se tam něco semele a to už tak super není (hlavně, když si paní inženýrka přeje vyjet od školy až po 9 hodině) . 

No snad to nějak dám i ve čtvrtek s rektorem do Brna 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych silnici za kancl ani dílnu nevyměnil - teď to 3 měsíce stojí za vyliž a prázdniny jsou volný každoročně, ale od září se to doufám vrátí do starých kolejí a já budu zase brázdit republiku jak jsem byl posledních 6 let zvyklý. 

Povzdech byl jen o té zatracené D1 v souvislosti s tím, že sám bych raději vyjel už třeba v 6 z Prahy - jednak by cesta byla volnější a druhak bych byl dřív zpátky. Holt ale jak píšeš, úděl řidiče je akceptovat prikazy a pak zbývá jen doufat. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím kamkoli podle WAZE a ono to fakt celkem rozumně funguje. Pokud se na D1 nic nevyšmoulí, tak je cesta vrchem o hodně pomalejší.

Milan + na kamión bych nešel za jakýkoli kačky. Ta práce bývala možná kdysi zajímavá, ale s buzerací jako je AETR a GPS sledováním se z ní veškerá svoboda a romantika vytratila a zůstala jenom sprostá nádeničina. Jsem rád za to, jakou práci teď mám a i když má taky svoje -, věř, že bych neměnil. Snad jen kdybych se mohl vrátit ke knižní distribuci v počátku 90. let, ale to už se nikdy nevrátí

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waze = bud trasu znam a jedu jen kdyby byl nejaky radar nebo PCR jako hlidka jinak totalne aplikace o nervy :)
Ted jsem zkusil MAPY.CZ no nebylo to spatne ale na klasickou navigaci to mit proste nebude
V matlacim zarizeni je to a asi vzdy bude bud pro nenarocne a  nebo pro dobrodruhy .....

Pokud me halasi "odbocte mirne v levo" a ja jsem na rovnem useku ???
A nebo dozaduje se "odbocte v pravo" a "hlavni" je doleva tak je to stale jen a jen smutna pohadka a parodie na navigaci.

Za me nejlepsi TOMTOM strohe ale presne to co potrebuju vedet - a ne ze "jedte 28km rovne" ;)

Krasny vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...