Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Odpoledne jsem byl u kolegu ve Smiricich ale proboha co se delo na cestach lidi jako kdyby byl konec sveta.Opocno 2x "panicke" brzdeni a za troubu jsem ja :) kdyz me ze stopky a prednosti jizdy vyjelo auto ....
CesMez pan v nakladaku proste jede a vsichni se pose .... vsak to znate nejaka pulka cesty - PROC JAKO ...??
Kralova Lhota prozmenu "kolista" sice by dopadl podstatne hur nez nase auto ale Ja jedu a kam to musis predvidat - tady jsem uz stahl okno a rval neco slusne neslusneho - jeho odpoved "jednicka"
a Smirice ..... :( BMW dlouhy ksilt a kdyz jedu pomalu po sidlisti jsem nemozde deb ..... retardery hromada lidi deti .....
dale na Jaromer prekvapive me pustil kamion z Pl na kruhaci - podekoval jsem mu ale hned na me troubil nejaky dobrak snede barvy v rozpadle felicii - netreba komentare ....
Tak nevim zda za to muze teplo slunko masaz Covid19 nebo naopak zruseni rousek  😂

Ted uz je dobre mame nedeli sklenka oroseneho po dobre veceri ...

Pekny vecer vam vsem .... :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem brzdil, když mě a odbočující auto vlevo v křižovatce předjíždělo auto. Potom jsem nedostal přednost, naštěstí to kluk zašlápl. Dneska zase předjíždění traktoru v křižovatce, nejdřív kamion poté dva osobáky a v protisměru kluk s Cliem byl až v příkopu, aby se vešli. Nechápu, kam ty lidi tak spěchají. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes potkal debila, v Superbu s Polskou RZ. V Náchodě na hlavní, za námi houkala sanita, tak se celá kolona poslušně uhnula na krajnici a pomalu jela. Blbečka nenapadlo nic jiného, než těsně před sanitou vyrazit a uhánět před ní 😮 Sanitu nezdržoval, ani neohrozil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si teď přečet, jak snížit teplotu motoru v horkém létě--tak ,,Odborník radí'' za 1. pustit topení a za 2. jezdit ve stínu 😮😯, trasa se má předem promyslet tak, abychom co nejdéle jeli ve stínu

takže super dobrá rada pro ty, co pojedou na Jih 🤠

https://www.autozive.cz/odbornici-radi-jak-behem-leta-eliminovat-prehrivani-motoru-a-rychle-ho-ochladit/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=Cou791absHF-202007021640&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

 

 

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ No ten Scheppach co tam má se mi moc nelíbí, už jsem na něj koukal. Po brusce na řetězy koukám už delší dobu, ale zatím jsem nenašel nic co by se mi líbilo, když to má pořádný čelisti a šrouby tak je to drahý, a levný je to všechno v plastu a tenkým plechu, tak nevim, zatím pilník, sice je to votrava ale ve svěráku to nabrousím celkem solidně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si chtel po delsi dobe udelat radost - termokameru jeste nemame na Bazosi byl inzerat ktery vypadal jako hodne dobra nabidka - odpovidam - chvilku se dohaduje to ci ono - inzerat je smazan - nicmene s tim ze "asi" nebude vse v pohode
pristupuji ze odesilam 100,- na postu protistrana odesila kameru a "Aaa" ukazuje se opet stejny inzerat a na nem kamera v polovicnim rozliseni ale popis byl pro 1x takove - pisu prodejci a klasika
Ja tomu nerozumim ja nevim ja ja ja ja ja - tak ze to doslo tak daleko ze me prodejce sice nenapsal na tvrdo ze jsem trouba ale jen pokud nechces tak to posles zpatky - ANO prisel jsem o 100Kc ale usetril jsem 3500Kc
A opet se sam sebe ptam proc jen v CZ se deji tyto veci - Proc se dohodnu treba s Francouzem ze pozitri budu v Parizi na te a te benzince a ten francouz tam s igelitkou stoji ....??

Nee nemam pana za podvodnika dokonce "reklamace probehla ve vsi slusnosti" a konec koncu muze byt ze i z te CINY mohlo prijit neco s jinym navodem - zname to ale spis verim tomu ze malickej podvudek je nepostihnutelnej
ale navod jak na to davat nebudu 😉

Ale fakt se me chce z tohoto chovani uz v CZ BRECET!!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...