Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 5 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

dnes - navsteva DEK stavebnin - Kolinska pobocka si nechala postavit novy moderni areal o vetsim prostoru
sice sem tam byl uz pred 2 mesici ale to sem si tam jel vybratt zbozi ktere bylo skladem

po dnesku premyslim jestli tam jeste pujdu !!
6.6 vytvorena objednavka pres E-shop (5-10 pracovnich dni na vyrizeni)
8.6 potvrzeni ze objednavku prevzali

11.6 cast zasilky co nebyla skladem prevzata dopravcem do prepravy z centalniho skladu
24.6 urgujici e-mail ze zbozi nekde trci a nevim o tom

25.6 odpoved ze to uz 10 dni visi v Koline na pobocce
 

26.6 osobne na pobocce sem pokladni malem poslal do temnych mist kdyz mi rekla ze bez cisla objednavky mi to nemuze vydat - jmeno z registrace nestaci a email v telefonu nesel najit
    nalezeno a po smutnych ocich a vyjmenovani polozek z objednavky mi to nakonec vydala - teda dala mi tu cast ktrea byla skladem uz v dobe objednavky
   na zbytek objednavky sem cekal venku u vozu asi 20 minut - kdyz prisel frajer ze to nemohl najit ze tak "malou" objednavku necekal
 

u me tenhle system objednavek skoncil a pokud mi prijde hodnoceni prodeje na mejla maji u me 1* za ochotu vic si nezaslouzi

 

Co jsi objednával, jedině jsem snad čekal na marmolit a nebo silikonu fasádu, jináč maj vše skladem a konkrétně Dek jede luxusně. I dle kamarádů co maj firmu. 🤔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

kdyz tu ctu o knihach pamatuju rok 2002 kdy prijel zakazik na dilnu ze potrebuje zvednout prdel na S120 - tahal tam noviny do kiosku
nejlevnejsi co se  nabizelo byly 4cm podlozky pod pruziny a svazat napravnice k sobe kusem retezu

to byly zacatky "tuningu"
 

A co tlumiče na délku to daly🤔

Co jsi tam chtěl a kde svazovat? 

Pěkná blbost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska , vlastně už od včera Den Blbec,včera večer před 8mou volala ségra,že nemůže chodit,že má něco s kotníkem,tak šup šup a pádilo se do PE na pohotovost,vyvrknutej kotník,tak je zataženo zafixováno a bez námahy v klidu na 5 neděl 😒

Dneska ráno v půl 7mý další telefon, babička, že když holka nemůže chodit ,tak že dojde se psem ho vyvenčit,jen vystrčila nohy ven za dveře,do psa jak když střelí,vyrazil tak rychle,že babču strhnul a spadla na ruku,tak fofrem k nim domu a šupem opět do PE na pohotovost,zlomená ruka hned za zápěstím,tak máme rentgen, sádru a v pondeli jedem hned brzo ráno opět do PE na kontrolní rentgen,jestli je to dobře srovnaný a jestli se to nebude líbit doktorovi,tak asi je možný že půjde na kudlu😒 a to ještě není konec dne,doví co mám ještě dneska čekat 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem si jit zaletat s dronem jen tak si zopakovat zaklady pripravim si 4 baterky dva stroje - no a zjistim ze cele odpoledne kolem Dobrusky leta malej vrtulnik ....
Dokonce jsem na jejich strance dohledal ze budou letat do 300m ale prekvapilo me ze v zadne dostupne predletove mape ani na radaru letiste nikde nesjou "videt" :( 
Druhe prekvapeni je ze je hodne tichej.

Tak ze letani necham nekdy v tydnu po nocni.
Neni potreba byt vecer v hlavni relaci TV zprav. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne vypadli delnasove...jako aby posledni den chteli navysit cenu o polovinu na to jim kali bilej tesak...tak dostali par cennych rad do zivota a odjeli...

Aspoň jsem se zbavil toho nejhorsiho svinstva a bordelu...

A ted me ceka planovani a budovani:) 

Ale priste budu chytřejší a budu pečlivěji vybirat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous tenhle vrtulnik kdysi pristaval u svary kousek od trebechovic pod dratama vysokyho napeti a nakladal lidi na palubu a asi trikrat takhle...co jsem tak zkoumal tak musi mit přistání schvalene...ale pochybuju ze by jim někdo schvalil takovy pristani...ale dal jsem to neresil...takze buhvi jak maji pravidla na haku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si splnil jeden ze svých snů a úspěšně absolvoval zkoušku řidičské skupiny ,,A". I když již patřím do dříve narozených, tak nikdy není pozdě, si splnit své sny. Časem se pořídí nějaký motocykl. Tak už mám kromě sk. ,,D", všechny kolonky vyplněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem měl dnes taxikářský dopoledne máti byla objednaná na kontrolu na Bulovku tak jsem jí tam vezl pak jsem tam asi 2 hodiny čekal ještě chtěla zavést do obchodu s nějakýma korálkama a podobnejma věcma na takové to babské kutění.  Pak jsem byl na OÚ zkasírovat servis obecní muly protože včera jsem se tam nedostal. 

No taky se už nějaký rok přemlouvám že bych si dodělal " A " ale zatím to nějak nevyšlo brácha si ho dodělával akorát v době kdy se přecházelo na ten nový způsob výuky a zkoušek a vím že mu to tehdy dalo dost zabrat a že jízdy snad dělal na podruhé. A to mě nějak tenkrát odradilo a pak jsem bojoval s časem.  Ale slibuju si že na důchod si pořídím takovou tu " dědkovskou" motorku tak snad se k tomu dokopu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr máš pravdu. V současné době už je výuka pro skupinu ,,A" jiná, než byla dříve. Nejdříve se musí splnit jízdy ,,zručnosti" a pak se teprve jede do provozu. Ale dá se zvládnout. Jen se nesmí člověk podceňovat a nebo si na druhou myslet, že vše umí a zvládne. Je nutné používat hlavu a i umět koordinovat činnost ovládání plynu+brzdy+spojky. Více by nám k tomu napsala nejpovolanější osoba @Weri 605. Bohužel, i zde se zdražuje. Jsem rád, že to mám za sebou.
@Vena garážmistr nic neodkládej a udělej si ,,A" co nejdříve. Na věku nezáleží. Ničeho se neboj. Učit se má člověk v každém věku:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po práci a dešti po sobotní penetraci příprava na obkládání a dláždění okolí bazénu - doladění budlíku na filtraci, provrtání schůdků opěrné zídky, nasazení pomocných roxorů do míst, kde budou lampy ale není "schůdek" a natažení chráničky pro kabel k osvětlení. Na víkend plánuji přebrat kámen (tenký na obklad o něco silnější na podlahu) a mohou začít chlapské puzzle. Pokud zase nebude pršet 😞.

IMG-20200629-WA0000.thumb.jpeg.b9a320bd64d9cdcbe9413cc1de360739.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky jsem ho objel...ale kdyz jsem ho mijel a videl jak ma zalomenou hlavu, tak jsem si rikal ze ho snad kleplo, ...zastavil jsem pred nim a sel ho okouknout zda nepotřebuje pomoct...a teda vzbudil se asi az na treti nebo čtvrté zaklepání...uz ale predtim jel tak nejak divne pomalu...zřejmě unava z vedra..tak snad pan dojede v poradku...

Uz striham metr na návrat prcka z nemocnice....uz je to dlouhe a unavne dojizdet tam kazdy den...

Pak si uziju konecne tyden otcovske dovolene a bude cas ho zapit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...