Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Přehazoval jsem páčky pod volantem na 206, protože začal stávkovat pravý blinkr. Tak jsem nahodil druhé, kde nešel airbag, ale s tím jsem byl smířený. Ale zničil jsem je při parkování, protože, jsem si pozdě uvědomil, že při té výměně jsem neměl rovně kola...:grr:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem si hral v praze na parnik za ty největší bourky....dlouho jsem nejel v takovych privalech...voda strikala nad strechu a to jsem jel krokem.. pustil jsem par pesich na prechodu i kdyz meli cervenou aby nemokli...

No a nakonec jsem zjistil, ze byt mam kluka na jirpu a je mi z toho naprd... tak muze byt jeste hure...mnohem hure...a byt se me to netyka, je mi z toho stejne ouvej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, sharpers napsal:

Děti :D Bývalá majitelka řikala, že dostali do ruky nějaké sladké pití a po chvíli to bylo všude :D 

Prej děti ..... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byl tzv den pomocnicek na telefonu, ráno tchán že mu nestartuje honda, takže kabely a jedem, chcipla mu origo baterka po 4 letech, posléze kolega že mu nejde nahodit caravella, takže opět kabely, po obědě volal brácha že mu zdechlo mondeo kousek před studenkou takže lano a s 1.6TDi jsem dotahnul 2.0TDCi až do Rondlove, no a aby toho nebylo málo tak jsem k večeru jel s kolegou místo pifka přeházet lopatou 50 metraku uhli, tedka žužlám lahvoně a před očima si dnešní den promítám zpětně, takže zítra nedělám nic a vypínám si telefon. 

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2020 at 0:09, Ajdamek napsal:

Dneska narocnost, vcera mi dovezli late a palubky, tak dnes misto prace zalatovana strecha zahradniho domku a pak za odmenu na kole pivovar kytin, jeste ted se motam 😀

Myslel jsem, ze tam dneska nasroubuju i plechy, ale na to budu muset sehnat brigadnika, to sam nedam.

Co tě s dovolením vedlo k téhle skladbě střechy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem si zajel do Úval ke kámošovy pro pár drobností ještě jsem udělal nákup našim a když jsem dojel domů tak jsem se vrhnul na sekání zahrady. Minulí týden to nešlo protože bylo pořád mokro a navíc jsem měl auto na dílně . No a dneska to byla raubírna sekačka to moc nechtěla brát protože to bylo už přerostlý a hrozně hustý ale nakonec jsem to zmáknul i s vyvezením na obecní kompost.  A vyřídil jsem asi 8 telefonů jestli umím zkontrolovat a doplnit klimatizaci v autě. No nemám mašinu kdybych mašinu pořídil tak se nikdo na klimatizaci ani neozve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem dnes dodělal lavičku. Také díky @KoudaKovi kteremu děkuji za matroš :)

Původní dřevo zhnilo a komaxit se loupal, tak obrousit, ponatírat a nové fošny. Ted jen kdo to odnese, je to asi tak 100kg :D

20200610_182001.jpgIMG-20200610-WA0001.jpeg20200616_202057.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem sekal...a to byl porod...nahore to bylo suche a dole mokre...budu to muset presekat...rucni sekacka je spis pekny bic na me...ale co jsem si poridil to mam...

Jinak dneska dotekla posledni kapka ze vsech stran a uz jsem se neudrzel...prvni to odnesl kuryr...co predal zaplaceny balik nekomu jinemu a jeste po me chtel abych si tam pro nej dojel...a pak jsem musel srovnat personal v nemocnici...tak nejak pozapomněli ze jsme pro malyho neco pořídili a oni si používají neco jineho...a mel kvuli tomu vlka...takze nejenze ma start jak ze zleho snu, ale ještě ho kouse prdel...

Jinak nas tedy prevezli do jine nemocnice....a ty vole...ja chápu, ze nejsou prachy...ale pulka chodby zrekonstruovana...pak jsou nepruhledny dvere a za nima komunisticky skanzen...a v tom leží prdola...jeste ze vetsinu casu chrni...

Jinak @radim.1008 držel dobre palce a jsme na tom nastesti celkem dobre...ale zase všechno ukaze cas...ale je to fakt jak dejavu...nastesti uz po první zkusenosti si nenecham kakat na hlavu a je to znat kdyz se clovek ozve...

No a jelikož jsem najezdil behem posledniho tydne to co bezne za mesic...tak se asi vzadu odporouceli desticky 🤣 a nekde se mi ztraci kapalina...ale fakt  nepatrně....ale v oleji nic neni..nikde nic  nekouří...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držel jsem palce pořádně. Vím, co to je. Náš se narodil ve 32 týdnu, ve špitále byli šest neděl. Naštěstí vše dopadlo bez následků, jen je hubenější. Čas špatné vzpomínky odsune a ani se nenaděješ a budou mu tři, jako našemu bylo v pátek. Už je to velký traktorista. :D Ještě, že máme tak velkou půdu. :DDržím palce dál, ať se malej jen zlepšuje. ;) 

IMG_20200612_174802.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slupka nemocnice prave skryva i tu peci odpovidajici slupce nemocnice...

V praze to taky nebylo nijak ruzove...ani zrekonstruovane...ale personal to pristupem, elanem a pomoci naprosto vyvazil a mozna i prevazil...nic nebylo problem...navstevy kdykoliv...at moje nebo zeny...tady wtf 30 minut....behem 4 hodin odpoledne...

proste neeee....takhle ne...ozval jsem se a najednou vsechno jde...takze rada pro vsechny...nedejte se:)

Jinak jsme se narodili jako u radima 32 tyden...ve tri rano s plnou paradou prifrcela sanitka...modra hlucna diskoteka...😂

Tak at tez roste a brzy zacni stavet stodolu na opravdovej traktor😋

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timhle mi obe udelaly obrovskou radost 🥺, az mi slza ukapla. Na to jak se moji vikingove Tango a Cash rezou, tak najednou na limonade kdesi mimo cr, nasly pevne pouto ♥️

IMG_20200615_163121.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Fruktis napsal:

tady wtf 30 minut....behem 4 hodin odpoledne...

To je opravdu hloupé, až divné. S takovým omezením bych se na dětském NJIRPu také nesmířil. Tak my naštěstí mohli ke klukům kdykoli během 24 hodin, jen při některých zákrocích nás buď vyhnali na chodbu nebo s tím počkali, až my pojedeme domů. Je to (jako obvykle) o lidech. Já se tedy raději snažím domluvit, než dělat dusna. Prostě kluk z vesnice, ne pražák ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Fruktis napsal:

.....

Jinak jsme se narodili jako u radima 32 tyden...ve tri rano s plnou paradou prifrcela sanitka...modra hlucna diskoteka...😂

Všechno bude OK .... ta dáma na fotce byla na NRJIP skoro tři neděle, jen před 15 lety. A dneska ... se ségrou/dvojčetem zlikvidovaly metrovej porost a třicet pytlů kačírku  i s fólií tam nafrkaly za dvě hodiny.

před 9 hodinami, Scratch napsal:

S timhle mi obe udelaly obrovskou radost 🥺, az mi slza ukapla. 

Taky jsem včera uronil ... radost. Obě.

IMG_20200521_172934.jpg

ISST.jpg

GJP.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...