Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak dnes jsem byl na ZOZ (školení řidičů), díky dvěma kolegům to byl zážitek za všechny prachy. Skoro na každou druhou věc kterou přednášející řekl měl jeden nebo druhý bambilión poznámek.  Takže mě z toho tak akorát bolí hlava.  @Schreek @Klemoň @Pe.Tr dozvěděl jsem se tam novinku o které jsme mluvili na posledním pražském minisraze. Při silniční kontrole Tě příslušník může vyzvat k vykonání silniční technické kontroly prostřednictvím mobilního zařízení určeného k vykonávání silničních technických kontrol mají si na to zatím to zařízení půjčovat od rakušáků ke konci roku by měla mýt PČR k dispozici dvě tyto zařízení vlastní. Nebo ti může nařídit vykonat TK ve stanici STK/ME a ty jsi povinen se tam okamžitě odebrat a nechat vozidlo zkontrolovat  a může tě poslat na STK/ME pokud je do vzdálenosti 16 km (dříve bylo 8 km) od místa kontroly. A pokud ti na místě sebere malý techničák tak už se nevystavuje papír na dojetí který se dával dříve a dalo se na něj jezdit 30 dní ale auto by jsi měl odstavit a z místa odvézt na odtahu a po odstranění závady opět na odtahu na STK.  Říkal nám i přímo ten § ve kterém to je ale to jsem pustil z hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Medvěd napsal:

Bylo to na půl hodiny tuším za 1500 Kč 

A co takhle https://www.facebook.com/marketplace/item/1166565633686327/

1 500,- za den je lepší než za 1/2 hodiny no ne  ???  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, byl to vánoční dárek ode mě a mě ta suma přišla přiměřená. Hlavně s bráchou seděl v autě majitel, co poradil co a jak, kvůli tomu nebyla potřeba ani žádná kauce + mohl jet vzadu i můj mladej a ten si tu půlhodinu taky užil. 

Brácha byl spokojenej a sám říkal, že by si uměl představit jízdu max. hodinovou, dýl že by v tom rambajzu nevydržel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Tak dnes jsem byl na ZOZ (školení řidičů)

Ja byl dnes také - na Česmadu.  A také jsem trpěl jako kůň . . .  Jsem si hnul o víkendu zádama , takže ráno Brufen a jel jsem i s polštářkem za záda.  A dal jsem to.  Jen vstát byl porod . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes rozvoz/dovoz dvojčata přijímačky. Uvidíme za týden. Od zítřka příprava na sobotní mejdan - 80. narozeniny tchýně. 16 lidí .... uff.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Klemoň napsal:

A co takhle https://www.facebook.com/marketplace/item/1166565633686327/

1 500,- za den je lepší než za 1/2 hodiny no ne  ???  :papa

Denní nájezd 100 km je výsměch.  

Já si to půjčit na víkend, dám v klidu 1000 km... to by se mi to prodražilo... 

Ale někomu to možná stačí, chlubit se před sousedy. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MilanF1 napsal:

1 500,- za den je lepší než za 1/2 hodiny no ne  ??

Ale tématem bylo, že lepší den a 100 km sám než 30 minut s doprovodem a povinný okruh . . .  bez limitu jsi tak cca na 5 000,- podle typu auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tématem bylo, že to dostal brácha jako dárek a byl z toho tak rozrušenej, že v autě zapomněl bundu a tak jsme si dali 100 km zrychleným přesunem, abychom stihli ještě slíbenou večeři.
Veškerá další témata tématy původně nebyla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu "díš" předsedo !!!   :papa  To je to nejpodstatnější !  :super        Moje myšlenka byla , kdyby to chtěl někdo zažít , tak i jiná možnost . . .  :mrk        To je jako by někdo srovnával půjčení Triku s půjčením 1000ccm Mota

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to v klidu ráno (04h) jedu po D10 směr Turnov, před sjezdem Brodce mě předjela dodávka a chvilku po té asi řidič usnul a jel přímo na tu velkou ceduli na dálnici, kde je napsaný kam se sjíždí.

Já koukal, co se to vlastně stalo a na poslední chvíli jsem si všiml, že v mém pruhu leží velký plech z té cedule... Stejně bych ho neviděl dřív, reflexní plocha byla směrem k asfaltu.

Takže na brzdy, odstavit, nárazník a schod spolujezdce kaput. Po obhlídce mého vozu jsem to šel ohlásit a po 5 minutách jdu za dodávkou, jenže ta byla v prd.... 
Opravdu jsou lidi svině, ujet od nehody a nechat v tom dalšího jen tak.

Jo, naštěstí to bylo v pracovní době, takže to odneslo IVECO 190, nikoliv Peugeot :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...