Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 1 hodinou, Radek Hurvajz napsal:

No tak zrovna ten tvuj M-Tech za 10 dolarů je z tý pouti :D:D

no za 10 dollarů nebyl, byl zadarmo jako dárek od společnosti DSD Metal plus, která provozuje prodejnu hasičská výzbrojna a zároveň provádí kontroly PBZ u mých zákazníků. Asi by neprodávali nefunkční šmejd. Mě když jsem to zkoušel, tak prdlo sklo na první dobrou. Musí se dát větší rána a směrem k zrcátku....... řezač na pásy funguje perfektně. Kdoví kdes koupil ten svůj :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se perou ?   😂     Jinak já ten svůj řezák nezkoušel - nemám volný bezp. pás na zničení . . .   a ani okno na test kladívka !  Ale nedělám si velké iluze . . . . . . . . . . . . . . . . . . .   je to z Lidlu :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Scratch napsal:

no za 10 dollarů nebyl, byl zadarmo jako dárek od společnosti DSD Metal plus, která provozuje prodejnu hasičská výzbrojna a zároveň provádí kontroly PBZ u mých zákazníků. Asi by neprodávali nefunkční šmejd. Mě když jsem to zkoušel, tak prdlo sklo na první dobrou. Musí se dát větší rána a směrem k zrcátku....... řezač na pásy funguje perfektně. Kdoví kdes koupil ten svůj :D :D :D :D 

Ten muj byl z Kelly :D ale ten nepoužívám, mám Bad Blood Kendrick Harbinger, ten se svou váhou stačí zavřenej hodit proti oknu a je vymalováno :D

http://www.noze-nuz.com/bad-blood/BB0105K.php

 

Jinak věř tomu že by klidně prodávali nefunkční šmejd, dělá to tak kde kdo a ani se nestydí.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bych je rychle vymenil :D 

ted me tak napada, ze ten co vozim u sedacky taky vlastne staci prohodit oknem :D 

https://www.warsword.com.au/products/down-under-knives-outback-bowie?variant=18423134727

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

@FruktisTakže alespoň teď vím, co to je nepovolený minus na účtu :D Příště budu chytřejší...

Péťo, kdybys delší dobu podnikal v českém kotlíčku, věř, že bys tuto informaci věděl a byl s ní nucen i relativně často pracovat 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně to sklo když chceš nebo potřebuješ rozbít tak do něj nesmíš tlouct uprostřed tam bude pružit u každého rozbíječe pokud teda nepoužiješ cihlu nebo takovej kus železa jakej vozí Scratch pod nebo u sedačky. Musí se tlouct co nejblíž rámu aspoň tak nás to učili kdysi na školení. Jo a vím že jsem v tomto jinej takže vozím v každém autě na řidičovo dveřích kladívko s řezačem pásů a většinou pokud teda nejedu v montérkách tak vozím záchranářskej nůž kde je řezák i hrot na rozbíjení okna. A myslím si že by to mělo být součástí povinné výbavy stejně tak jako hasicí přístroj který se dá taky pokud je po ruce dobře použít k rozbití skla.

A dneska teda den jak vymalovanej. Dopoledne jsem postavil C2 na kola ale opravenou část jsem pořád nenatřel protože karosářský tmel ještě lepil. Přijel skorobráška Pepa jestli bych s ním nezajel do Hočopočo pro palety že je tam sehnal za odvoz tak jsme vyrazili naložil plnej vlek a jeli domů akorát jsem dojel na oběd po obědě jsem začal sekat trávu když jsem to dosekal a uklidil jsem sekačku tak se tu skorobráška objevil znova ale tentokrát přišel pěšky vyvezl dvojčata na výlet, jeho žena jezdí odpoledne do práce a Pepa hlídal a povídal že když bylo tak hezky že se sebral šel s klukama na špacír byli domluvený že počká u mě nebo v hospodě až pojede žena z práce že je naloží a vezme domů. Tak tady byli asi 20 minut a že skočí na jedno malý že to bude akorát tak odešli. Já jsem se chystal že pojedu na sběrný dvůr s tou trávou a najednou telefon a Pepa strejdo co děláš a já že pojedu na ten dvůr a on můžeš to rozpojit a hodit mě honem domů a já no můžu ale nemáme sedačky pro kluky a on to neřeš panímáma upadla na dvoře a nemůže se zvednout čekám u hospody. Já tak jo letím, honem jsem to rozpojil zastrčil přívěs do dvora a mažu u hospody jsem ho naložil, kluky jsme tam nechaly u známé s tím že je tam vyzvedne Pepovo žena. A letíme k nim domů bydlí ob jednu vesnici cca 6 km na vjezdu do té první vesnice je takovej ten ciferník kterej ukazuje rychlost měl jsem tam něco ke 100 a je tam 40 a jen sem koutkem oka zahlídnul že tam stojí MP s trojnožkou tak jsem to zalehnul a policajt už se hrnul že mě bude stavět tak říkám nedá se nic dělat zastavíme a vysvětlíme jim to no a jak jsem za nima zastavil tak oni stáli a nevypadali jakože by mě chtěli řešit říkám tak asi nic vzal jsem za to až gumy pískali a jedeme dál. Přijedeme k nim domů a panímáma nikde na dvoře není tak Pepa vlítnul k ní do bytu a ona už seděla v kuchyni a bědovala. Pepa zjistil co teda jako a já říkám Pepiku to chce doktora pomož jí oblíknout já jdu otočit auto a pojedeme do Kolína do špitálu. Když jsem byl venku tak najednou Pepa přiběhnul a říká hele já asi zavolám sanitu ona tu ruku má jak hadr. Já no tak jo vytoč sanitku a domluv se co a jak mezitím co Pepa volal se záchrankou tak jsem volal jeho ženě co jsme zjistili ona mi zase říkala co máme sbalit a kde má papír co má vypsané léky apod. No od záchranky se dozvěděl že pokud bude panímáma schopná nastoupit do osobáku když jí tu ruku zafixujeme na šátek tak ať ji raději odveze sám. Tak jsme jí tu ruku dali do šátku a že pojedeme no Pepova žena volala že už je na cestě a co teda ta záchranka tak jsem jí to vysvětlil a ona že má kluky na palubě i s tou známou a že jen přibrzdí u ní doma aby to ona řekla svojí máti aby jí ohlídala děti a že ji přiveze aby ohlídala dvojčata a že odveze mámu s Pepou do toho špitálu.  Pro mě už tam žádná práce nebyla tak jsem se rozjel domů MPíci tam ještě stáli tak jsem zastavil a říkám hele náčelníku kolik jsem tam měl když mě to začalo brát a on 67 a já a proč jste mě teda nevzali a on no než ta mašina stačila zaostřit a vypočítat rychlost tak jste to stáhnul do tolerance. A já tak to je dobrý a on a co to mělo bejt tak mu to v kostce vysvětluju a on to jo to bych vás stejně pustil nebo bych řek že to dáme do správka a vy by jste to tam nejspíš obhájil.  No a teď volal Pepa že si tam panímámu nechali že má přeraženou kost mezi ramenem a loktem a že by měla během hodiny jít na operaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem dneska udělal ?

Ráno dopoledne sem si chtěl naporcovat kousek flakoty masa a tak sem si chtěl přibrousit nůž,moc nechybělo a měl sem o dva prsty míň 😀,krve jak z podříznutýho prasete 😀, následoval brousek s nožem do kouta a třebas budu pokračovat zítra,uvidím,jak se budou prsty obejbat 😀

Tak sem si je zaaretoval v rámci možností a když už sem začal odpočívat,projel sem v mobilu net a hledal nějaký nový poklice na auto,našel.jsem a hned objednal a už sem nic nedělal abych ještě něco nez*neumím psát slušně*il😀 

 

 

IMG_20200526_224111.jpg

IMG_20200526_223839.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl jsem si že po 10ti letech od zrodu auta se podívám na zadní nápravu, no ne že bych chtěl napsat že já debil jsem se do toho neměl pouštět ale když už jsem chtěl udělat komplet brzdy včetně zadních a lanovody tak jsem to vzal při jednom celé i s nápravou. 

No jsme upřímně rád že jsem to udělal protože tohle už není povrchová ale silná hloubková rez, která místy šla už i skrz. 

 

Brzdy jsem dával komplet od Textar, díly zadní nápravy Origo a co nebylo tak Loemfeder. 

Brzdy dělám tzv. komplet včetně brzdovky, odvzdušňováku, vodících čepu třmenu, lanovodu 

U zadní nápravy dávám všude nové origo šrouby a všechno mažu a natírám antikorozním sajrajtem něco na styl čiré ochrany. 

 

No zábava už na dva dny a další dva tomu ještě dávám s mojím šnečím tempem. 

Ale jak říkával Hanzlík, pamatujte chybama se člověk učí. 

IMG_20200527_110121.jpg

IMG_20200527_105853.jpg

IMG_20200527_105956.jpg

IMG_20200527_105841.jpg

IMG_20200527_110004.jpg

IMG_20200527_110040.jpg

IMG_20200527_110153.jpg

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to něco jako Bitumel či jak se to jmenuje, takový ten Body tomu říkám ale je to čiré a nezalepuje to ty pohyblivé části, se kterými je třeba hýbat, už tam nejsem ale až tam zase vlezu napíšu co to je zač, musím taky něco zrobit kolem baráku. Je to takový čirý sajrajt, vosk nebo něco takového.

Tolik dírek, to netuším, holt koncern má svá tajemství.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...