Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 minutami, Fruktis napsal:

měsíc mi to posílají....a poslední balík ztratili..už na to vystavili dobropis...já si ted dvě židle a stul naložím do octu a počkám až si pro ně přijedou, mají na to týden aby přikvačili i s prachama, pak je čeká vysvětlování jinde....ale stačí se podívat na zboží.cz a firmu lidl...a tentokrát to kurevsky někdo posral...protože to je jedna stížnost za druhou na zahradní nábytek...hlavně že jim tam všem navyšovali prachy....a dle prodejny co byla u nás, tak ty hodný a schopný byli odejiti a místo toho tam natáhli nepříjemný a neschopný personál...tak to praktikují asi i ve skladech....šlendrián hroznej...

jestli to ono nebude tím, že z eshopu to chodí z německa??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Prosím Tě a to tam něco měli za tak úžasnou cenu že zrovna od nich? Jo hobby nářadí Parkside budiž, ale že by zrovna zahradní nábytek nebyl jinde výhodnějc ... nevim nevim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Fruktis napsal:

Tak me nakrknul lidl...objednal jsem si tam stul a zidle na zahradu a 4 ze 6 zidli ztratili... hlavne ze to posilali v peti castech...ale co jsem cetl, tak to hrube nezvladaji i u jinych lidi...nejaky pan ma zase jen 4 zidle a nema stul a 2 zidle...

 

no vidis
1 zasilka pro 2 zakazniky
jeden ma stul a 2 zidle
a druhej ma ty zbyvajici 4 zidle :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Scratch napsal:

A zkoušel jsi ten bodec toho nože, já jo, a rozplácnul se jak palačinka :D okno rozbil asi až na třetí ránu a to jsem fakt musel vší silou, ženská, pokud není zrovna Fibingerová to asi nerozbije ani timhle. Kladivkem asi jo, tam to funguje trochu jinak.

Bodec na noži jsem znovu nabrousil a zkusil zakalit, ale jinak je tam na prd, měkota.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Sawoy napsal:

@Fruktis Prosím Tě a to tam něco měli za tak úžasnou cenu že zrovna od nich? Jo hobby nářadí Parkside budiž, ale že by zrovna zahradní nábytek nebyl jinde výhodnějc ... nevim nevim :myslim

No meli tam stul se sesti zidlema...za 7... a bohuzel ne...nikde to vyhodnejc nevychazelo...a sedi se na nich dobre...ale proste dve a stul jsou mi k nicemu...a ted se to jako vyhodna koupe nejevi uz vubec...

před 25 minutami, Scratch napsal:

jestli to ono nebude tím, že z eshopu to chodí z německa??

No to me jako zakaznika nezajima odkud to chodi...ja si neco objednam komplet a maji to dodat komplet...a uz vubec nechapu proc by stul meli posilat ppl, dve zidle postou a dalsi 4 zidle byly hlaseny opet ppl.

Pochopim jeste ze treba jiny typ zbozi cestuje odjinud...ale ne jedna sestava...

O tom ze jim zaplatite kartou, oni tu transakci stornuji, a pak si ji strhavaji po castech...nemluvim...a klidne muzou ucet poslat do minusu, pokud mezitim penize roztocite jinde...potvrzeno z banky...a banka je na ne kratka...

To bylo poprve a naposledy co jsem neco zaplatil dopredu...

 

To je jako kdybych si objednal clovece nezlob se...nejdriv by prisla kostka postou, pak figurky po barvach ppl nastridacku s postou...a nakonec krabice....tu donese dobrovolnik....no a herni plan si namaluj...

Upraveno uživatelem Fruktis
Hrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis To bude asi tohle tipuju .... a pokud jde o platbu kartou předem tak nevím co máš za banku, ale ročně takhle dělám stovky nákupů a vždycky to funguje tak,  že banka částku na účtu blokuje (a to hned), tj. peníze tam jsou, ale já k nim nemůžu (abych je neroztočil), a obchod si je s nějakým prodlením (obvykle jednotky dnů) stáhne. Pokud posílají objednávku na víckrát, stáhnou si vždycky jen to, co už doručili (a to se obchod předem ptá, jestli to chci po částech - samozřejmě za jedno poštovné, nebo si chci počkat až to zkompletujou a pošlou najednou). Jestli ty nebudeš smolař .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Fruktis napsal:

No meli tam stul se sesti zidlema...za 7... a bohuzel ne...nikde to vyhodnejc nevychazelo...a sedi se na nich dobre...ale proste dve a stul jsou mi k nicemu...a ted se to jako vyhodna koupe nejevi uz vubec...

No to me jako zakaznika nezajima odkud to chodi...ja si neco objednam komplet a maji to dodat komplet...a uz vubec nechapu proc by stul meli posilat ppl, dve zidle postou a dalsi 4 zidle byly hlaseny opet ppl.

no pises, ze ceskym zamestnancum pridavaj a motas do toho nemecky skladovy eshop :D 

to ze to delaj jako debilove se vi uz hodne dlouho. Me poslali kartacek, ktery nefungoval, tak jsem ho vratil a cekali jsme az ho naskladni. No a najednou prisly dva jine ale vyhovujici specifikum, tak jsem to bral asi jako darek :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radek Hurvajz napsal:

A zkoušel jsi ten bodec toho nože, já jo, a rozplácnul se jak palačinka :D okno rozbil asi až na třetí ránu a to jsem fakt musel vší silou, ženská, pokud není zrovna Fibingerová to asi nerozbije ani timhle. Kladivkem asi jo, tam to funguje trochu jinak.

Bodec na noži jsem znovu nabrousil a zkusil zakalit, ale jinak je tam na prd, měkota.

musis si koupit kvalitni nuz a ne ten z pouti :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Sawoy napsal:

@Fruktis To bude asi tohle tipuju .... a pokud jde o platbu kartou předem tak nevím co máš za banku, ale ročně takhle dělám stovky nákupů a vždycky to funguje tak,  že banka částku na účtu blokuje (a to hned), tj. peníze tam jsou, ale já k nim nemůžu (abych je neroztočil), a obchod si je s nějakým prodlením (obvykle jednotky dnů) stáhne. Pokud posílají objednávku na víckrát, stáhnou si vždycky jen to, co už doručili (a to se obchod předem ptá, jestli to chci po částech - samozřejmě za jedno poštovné, nebo si chci počkat až to zkompletujou a pošlou najednou). Jestli ty nebudeš smolař .... 

No to je přesně ono zdá se :) tak díky za tip :) možná jsem na to i narazil, ale jak je vidět mají teď akci, v době kdy sem to hledal, to v akci být nemuselo... Edit a jinak tam teda mají dopravu za 999 kč... 😛

 

No hele....taková možnost u lidlu neexistuje...že by se tě na to zeptali, zda to chceš posílat po části nebo v celku..prostě to posílají po částech a oznámí ti to hned po dokončení objednávky a to ještě neznamená že to jak ti to rozdělí po objednání, že to tak budou i posílat...neposílají...spousta obchodů tam má na výběr a já to chci vždy komplet, nepotřebuju být kvůli kuryrovi doma pet dní v mesici a nikdy se mi nestalo, aby něco chybělo, nebo se ztratilo...v případě problému hned volají a řeší...mě prostě nejde do hlavy proč proboha nevezmou celou sestavu stul a sest zidlí a nepošlou to v jeden den...byt teda přes ruzny dopravce, když už to musí takhle posílat...ale jeden tejden pošlou stul, den na to dve zidle, postak s pplákem se srazí u dveří, a pak po tejdnu přijde avizo z ppl ze budou doručovat zbytek....a nic....tak píšu naštvaně do ppl, kde se courají, že to je týden a nic....a hle on to lidl ani neodeslal...poslal jen informace k zásilce...ale mě přijde světoborně email, že expedují laskavě zboží co jsem si objednal...

a co se týče platby, ano, oni si ji hned zablokujou, ale během noci dorazilo storno platby, a začnou si ji strhávat podle toho kdy a co pošlou nebo dokonce nepošlou...kdyby byla blokovaná celou dobu, neceknu ani ň, ale ta částka jako blokovaná nebyla....tím se ty jako vlastník účtu dostaneš do svízelné situace, pokud nemáš přečerpání a zrovna tu vyčleněnou částku rozfrcáš někde jinde... tak je nepovolenej zůstatek na účtu, zpoplatněná upomínka, a nedej bože negativní zápis do registru...

A když jsem se dotazoval v bance, jak je to možné, tak sama banka o tom ví, ale nemůže s tím nic udělat...

Ale rozčilovat se nad tím už nebudu....pro mě to byla poslední objednávka od nich...

No a jinak smolař při objednávání nejsem....nikdy se mi nic neztratilo, nic nerozbilo, nic nedorazilo poškozený....vždy vše v cajku..to jen tahle prokletá objednávka...ale jak říkám....nejsem jediný, kdo si na tohle zboží a tohle období stěžuje...tak doufám žže jsem si to vybral zase na dvacet let...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to PPL posledni dobou je taky nejake divne
nevim jestli sem to uz psal ale stale hledam zasilku z ciny ktera dle sledovaciho cisla byla odeslana PPL
podle sledovani zasilky byla zasilka nekam / nekomu dorucena
kdyz sem pres podporu zjistoval kam nebo komu odepsali mi ze balicek neni na moje jmeno ale v evidenci ho vidi
2 hodiny na to ze stejne mejlove adresy odepsali ze balicek zminovaneho cisla ani neexistuje
sakra to aby si clovek vzdy udelal vylet kdyz chce neco koupit a boji se aby mu to ceska posta nebo jine zasilkove spolecnosti neztratily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sawoy napsal:

a to se obchod předem ptá, jestli to chci po částech

Přesně , chce si to přečíst před potvrzením.  V 90 % objednávek zaškrtávám pouze kompletní objednávku.  K čemu mi je šroubek bez matičky, resp. letadlo bez motoru. A hodně firem to tak má . . .  

A s bankou to mám jak Sawoy = blokované prostředky / peníze proti použití, ale sedí u mne na účtu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi blokacemi - strháváním @Fruktis pravdu. Já se s tím tedy nikdy nesetkal, ale když jsem si v Británii objednával Note 10+, tak si obchod zablokoval prostředky a pak se dlouho nic nedělo, až ta blokace vyexpirovala. Tak jsem si říkal, že na ně kašlu, objednávku bohužel nezrušil a objednal ho o něco dráž o obchod vedle. A milý telefon dorazil za pár dnů. Jenže pak přišel mail od prvního obchodu, že telefon odesílají. Tak jsem pro tu legraci stáhnul všechny peníze z účtu, aby si je obchod nemohl odečíst a předpokládal, že telefon ani nepošlou. Kontorokent nemám na účtu povolený. No, stejně si peníze strhli, já se dotal na účtu do nepovoleného mínusu, který jsem okamžitě vyrovnal. Ale stejně jsem za to nějaký poplatek bance zaplatit musel :D Takže alespoň teď vím, co to je nepovolený minus na účtu :D Příště budu chytřejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...