Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já jsem měl takový vlek půjčený a teda nějak mě ta možnost sklápění neoslovila pokud na něj naložíš písek tak ho stejně nevyklopíš a když chceš na tom vozíku stěhovat třeba traktůrek nebo nějaký jiný pojízdný stroj tak musíš stejně použít nájezdy protože přes to čelo se ničím jezdit nedá. Ten Sacher je parádní hlavně se mi líbí to že má obě čela otvírací takže se na něm dá vozit i dlouhé na podlaze což je bezpečnější než natažené přes sajtny má perfektní vázání na náklad parádní jsou taky ty stojky i na zadku až budu pořizovat jiný tak budu taky koukat po takovém teď tahám  tuším že to je Handy 20  jako není to špatný je lehoučký takže uveze dost na váhu má V oj což je úplně super protože když je naložený tak se neláme v oji. Akorát jak je lehký a má jen plechové sajtny tak je dost hlučný jak se to klepe a vibruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno, věci, které jsi vyjmenoval jsou za příplatek, ale já si je (kromě stojen na zadku) nechal udělat. A byl jsem převelice zklamaný předním čelem, protože tam je cca 1cm vysoký schůdek. Nevím proč ho tam dělají, když vzadu není. Ale to je jediné, co mě překvapilo. Když tam dáš trámy nebo prkna, tak to nevadí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo je mi jasný že ty oka tam z fabriky nejsou ty nejsou na žádném přívěsu co jsem kdy okukoval. Tak ale shodneme se na tom že je jednodušší pokud vezeš něco dlouhého tak když to naložíš na podlahu než když to dáváš přes sajtny zaprvé je to pevněji naložené a zadruhé máš těžiště o celou výšku sajtny níže takže se s tím dá i jet rychleji nebo pohodlněji nemusíš to tak hlídat a vyrovnat pokud je potřeba centimetrový rozdíl výšky není problém. Na tom mým plecháči co jsem kupoval taky nebylo žádné oko na vázání takže jsem je dokoupil a montoval sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vozejk Agados ,Svoboda a teď Vapp profi 3 , ten poslední jmenovaný mezi nima nemá konkurenci , samozřejmě cena byla jinde.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem teď málem projel i s vrtačkou skrz zeď :D  zítra jdu pro další dva držáky a chemickou kotvu , v polici bude 8 terárek s pavouky, tak bych je nerad honil po bytě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připomněli jste mi jako učeň sem babce slíbil namontovat poličku do koupelny, naběhl sem s vrtačkou (zvyklý vrtat doma do panelu) a projel jsem hlavou vrtačky pomalu do jiného bytu 😀--zeď byla na kantku a dutá cihla 😥, musel to dodělat zedník z komunálu...😪, ale 50 od babky jsem dostal😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V oj což je úplně super protože když je nalože tak se neláme v oji

to jsi myslel jak?

to vyklápění je dobrý tak na vymezení káry ,aby jsi nemusel odprahat,nebo na vymezení korby....

vsechny držáky na podlaze nebo v ni jsou k prdu,vozím hodně hlínu, stěrky, písky......

Nemůžeme srovnávat vozíky za 15 a 25😜

na tom co jsem dal odkaz ,se mi líbí přední otvírací sajtna, velká ložná plocha, vysoké sajtny i když překližka by byla lepší😉 a rám svařovaný s výztuháma žárově zinkovany, galvanicky zinek je k prdu...byl jsem se podívat u OBI a ty jejich agados no hrůza podlaha na 2m délce jen podložené uprostřed na krajích se pod 80kg prohýbala preklizka no hrozny a chtějí za to 12....když by tam vysypali štěrk nebo písek tak👎👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem viděl pár vleků který měli oj jen trubku nebo jackl že se přesně v místě kde končí nad ojí korba ta oj zlomila když to byl vlek kterej " makal" pokud je "V " oj tak je většinou ten rám celého vleku daleko pevnější a když ho naložíš nerovnoměrně tak se tolik nekroutí.  To vyklápění je přesně tak jak píšeš akorát tak nato aby jsi ho lépe vyčistil ale tak to mám nacvičený vypřáhnu vlek zajedu s ním k popelnici oj seknu na popelnici otevřu zadní čelo a vezmu konev s vodou a opláchnu to .  Je fakt že ta překližka na podlaze už je pěkně zrajbovaná ale tak vlek máme 8 roků jestli dobře počítám a už se natahal materiálu takže než půjde v r. 22 na druhou technickou tak mu udělám novou podlahu předělám světla na LED a bude jak novej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé vozejky mají oj do V  ale ukončenou na bocích , to znamená že "U" nevede po celém obvodu ložné plochy , je tam pouze vingl , to mám u vozejku Svoboda , je to pořád ale lepší jak jednoduchá oj .

Jinak jsem dokončil objednávku všech filtrů ,a motorového oleje , zítra skáknu do Kelly pro přípravky Tec2000 a pomalu se připravím na servis u 508 , sice mám najeto na oleji a filtrech 6500 km za 6 měsíců ale jistota je jistota. 

Dál jsem poslal platby za dva pavouky o objednal dvě terária , opět finančně náročný víkend :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Davidak79 napsal:

Některé vozejky mají oj do V  ale ukončenou na bocích , to znamená že "U" nevede po celém obvodu ložné plochy , je tam pouze vingl , to mám u vozejku Svoboda , je to pořád ale lepší jak jednoduchá oj .

Jinak jsem dokončil objednávku všech filtrů ,a motorového oleje , zítra skáknu do Kelly pro přípravky Tec2000 a pomalu se připravím na servis u 508 , sice mám najeto na oleji a filtrech 6500 km za 6 měsíců ale jistota je jistota. 

Dál jsem poslal platby za dva pavouky o objednal dvě terária , opět finančně náročný víkend :D 

ja mam nejakej slovinskej vozik, kdysi ho meli v Hornbachu a ten ma Voj po cele delce boku a jeste prostredkem jde dalsi traverza, takze jako vozejk pro motorku je to naprosto dokonale :)

TPV trailers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...