Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Sawoyprosím Tě nevím jestli to bylo extra výhodný ale co jsem hledal po netu tak tyhle byli jediný který garantovali slušnou(krátkou) dodací dobu. Bral jsem to  v Brenu přes eshop a tak nějak se mi povedlo že to bylo připravený na dnešek když jsem tam měl cestu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Milan+ napsal:

Pro tohle bych do hobby marketu nejel,každé stavebniny budou levnější.

Ceny cca stejny

2x stavebniny OSB jen na palety a klempirina na objednani

2x jine stavebniny nemaji klasicky eshop a u vseho je psane - poptejte si cenovou nabidku

Takze vyhral kompromis cenu sem věděl a vychazi cca podobne jak stat hodinovou frontu v DEK stavebninach (tam sem byl pro ty baliky asfaltoveho pasu)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

Ceny cca stejny

2x stavebniny OSB jen na palety a klempirina na objednani

2x jine stavebniny nemaji klasicky eshop a u vseho je psane - poptejte si cenovou nabidku

Takze vyhral kompromis cenu sem věděl a vychazi cca podobne jak stat hodinovou frontu v DEK stavebninach (tam sem byl pro ty baliky asfaltoveho pasu)

Tak máte blbé stavebniny či prodej dřeva ,ale v létě jsem loni dával  za základ pero drážka 12mm za čtverečný metr cca 75kč,to žádný hobby nenabídl. A dnes už hodinu nikde ve stavebninách nestojiš. to je blbost. Už je to volné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane ono tady okolo Prahy je to s těma stavebninama vcelku dost na pytel. Např. teď když jsem sháněl ty dlaždice na desky tak třeba v Úvalech jsou už jen jedny stavebniny byli soukromé ale už to prodal řetězci. Dlaždice 50x50x5 cm v Úvalech 78Kč/ks v Hornbachu 73 Kč/ks navíc v Hornbachu si autem zajedu až k regálu a narovnám si to rovnou do auta/vleku. Vloni nebo předloni jsem potřeboval dva zahradní obrubníky tak říkám nepoletím pro ně do Hornbachu zajedu do Čelákovic a ten jeden obrubník tam vycházel 85 Kč/ks v Hornbachu ten samý 45 Kč/ks OSB desky to samé objednají ale vezmi si celou paletu. Takže pro mě je jednodušší si to přivézt takhle než tady objíždět stavebniny ve finále najezdím víc km než když pojedu do toho Hornbachu. A jedna ještě lepší v Nehvizdech je prodejní sklad BEST betonu když jsem dělal plato pod garáž tak jsem tam poptával zámkovku říkal jsem si je to jejich zboží budou mít dobrou cenu to že bych potřeboval 4-5 palet to bylo málo na to aby mi dali slušnou cenu za dopravu a ve finále tam po přepočtu na kusy vyšla jedna kostka asi o 2,2 víc než v Hornbachu. Takže jsem zámkovku navozil za týden na vozejku cestou z práce z Hornbachu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už před dvaceti lety když jsrm stavěl barák ... dělal jsem dlouhodobě pro nejmenovaného výrobce zdiva a potřeboval jsem příčkovky. Seděl jsem u kafe s ředitelem a mezi řečí se zeptal jestli mi prodají za výrobní cenu. Poradil mi ať je koupím v Hornbachu že při jejich odběru mají takový množstevní rabaty že i s marží mě tam vyjdou levněji než od nich z výroby. Nakonec mi teda z velký známosti vykouzlil a prodal "dvojku" 😉 jakost ale jinak ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vetsi plocha tim levnejsi

Tahle 15 pero drazka 168kc metr/2 

( Nezbude skoro zadny odpad vychazi to na 95% presne na strechu ) 

Delsi jak 2m nepotřebuju (2050 nebo 2500)

A sirsi jak 1m do auta nestrcim

(625 - 675 - 1250 ) 

 

Nez litat po vsech čertech mel sem to skoro za rohem

A v tech stavebninach 10 minut u pokladny a 20 minut minimalne na skladnika

Nova provozovna v pondeli ji otevreli jeste nemaji takovej grif kde co maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem pozdrav za stěrač od MP , paradox je, že na té budově MP pracuji :D Když není místo , odstavím auto částečně na chodníku ( hodně širokém , nikomu a ničemu nepřekážím ) V pondělí si mám přijít pro storno, hold přišel do služby neznalej mladík , kterej  nevěděl proč tam to auto stojí , z důvodu prováděných prací , tam ostatní strážníci auto respektují :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska při cestě do HK jsem si všiml něčeho lesklého na silnici. Než jsem bezpečně zastavil a došel pro onu věc tak už tam leželo jen toto:

Po asi půlhodině dokonce ještě vibroval, ale to bylo asi to poslední co dokázal. Uvnitř SIM od O2.

Odhaduji na model Xiaomi Mi 8 Lite podle špatně čitelnýho potisku na zadní straně. Majitele asi už možné dohledat nebude.

 

foun01.jpg

foun02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to ani nemá cenu dohledávat. SIM kartu si vymění za novou a telefon už opravovat asi nikdo nebude. Kdysi ještě byl jiný důvod, proč to zachraňovat a to data (kontakty apod.). Jenže dnes to je všechno na cloudu. A pokud to na cloudu nemá, tak si ani nezaslouží pomoc v tom, že bych aktivně dohledával takového člověka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...