Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem s klukem udělal úkoly z angličtiny a potom jsme odjeli do Mělníka, kde měli bezkonkurenčně levné zahradní lavičky, asi tak o 500 Kč levnější než stejný typ jinde. Koupil jsem 2, na každou lodžii u baráku jednu a pak jsem tam vzal naftu u Tank Ono - litr nafty (a Naturalu taky) 22,90 Kč. Cestou zpátky v Kačici jsme si dali světoznámou zmrzlinu a teď, až si dám kafe půjdu ty lavičky smontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vena garážmistr napsal:

Dnes jsem Acenta jen spláchnul od toho žlutýho sajrajtu. A nasadil jsem kola z koziček to shodím zítra. 

Taky jsem dneska měl cukání zbavit se toho žlutýho,ale vždycky když mám takovej nápad,tak druhej den chcije 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani dnes jsme nezústali doma, ale vyrazili jsme nejdříve do znovuotevřeného Íčka pod zříceninou Zvířetic. Byli jsme tu někdy počátkem března, kdy bylo Ícko ještě zavřené, ale vyčetli jsme, že uvnitř je k vidění videoprojekce o tom, jak před 300 lety vypadal zámek před vyhořením a docela jsme se po březnové prohlídce zříceníny na to video těšili. Jednoznačně dopobručuju - fakt SUPER udělaný dokument.
No a odtud jsme zamířili do Sedmihorek, kde jsme si prošli Hruboskalské skalní město (asi 12 km okruh nás vedl kolem Valdštejna, přes několik vyhlídek ke Hrubé Skále a odtud Myší dírou kolem Adamova lože zpět k autu). Po Besedicích, které jsme navštívili před týdnem tedy tato lokalita je mnohem plnější turisty - Besedické skály se mi osobně líbily víc, i když Hruboskalsko má taky něco do sebe.

Fotky jsem hodil na rajče - https://dkmedved.rajce.idnes.cz/Vylet_pres_Zviretice_do_skal_za_Sedmihorkami_9.5.2020/



 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Scratch napsal:

Prave sedim na chalupe na terasce a je krasna tepla noc, 15 stupnu, a cvrcci jedou jako o zivot. To je nadhera 😊

sousedovi jednou tak velký pařez vybrousili za 500, mají ten stroj na přívěsu za osobákem a za hoďku hotovo, zbudou jen hrubé piliny na posyp někde na zahradě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vytvořil osvětlení linky, šel jsem jinou cestou než @vendelinek, ale myslím že dobrý :super

20200510_160849.thumb.jpg.1a778c9a582d8a53a7e2dfa0c5a36e86.jpg

20200510_160903.thumb.jpg.ba5722c6608b57aa12078e22828d3498.jpg

A ještě předposlední komoda do obýváku...:mrk

20200510_161054.thumb.jpg.4028fde2047228ea385340991072b3dd.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

sousedovi jednou tak velký pařez vybrousili za 500, mají ten stroj na přívěsu za osobákem a za hoďku hotovo, zbudou jen hrubé piliny na posyp někde na zahradě :super

sousedovi v Praze vybrousili taky parez o prumeru 30 cm za 600, ja kdyz jsem se ptal v jicine, tak mi rekli s dopravou 1500-2000 a na to se muzu z vysoka :D aspon mam telocvik a to cekani na elektrikare mi nejak utece. Dneska jsem zameril drahy pro zamkovku na parkovani auta, ted jen najit potrebny technologicky postup (pls @Péťa o postup ale ideálně jen jeden druh podkladu (nebudu vozit 3 druhy sterku) a asi to udelam az k chalupe tak asi bude potreba nejaka ta izolace zdiva..... no bude to zase masaker :D. Elektrika holt asi na podzim protoze ted ma elektrikar pauzu kvuli narozeni potomka, pak budou prazdniny a dovolena asi na chajde a tak to vychazi na zari asi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ... ja si to poridil do dilny a je fakt ze tam neni nic jen pripojeni k 230V tak ze nejake odruseni pokud je potreba proste neni - alespon u nasich.
Ale rusi to dobre myslim si tak 100m radio moc nejde  :(

Tak ze to mam jen na mistech kde se sviti hodne malo a nebo kratce.

Diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...