Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@VojtouNerCZ myslis tou prkotinou vymenu žárovky? To ze jsem si myslel ze mam vypnuty vypinac je ma chyba to nepopiram...priste to zkusim aspon fazovou zkouseckou...jestli tam neni neco divneho:)

A elektrikar to nejspis delal..pan švagr bývalého mejitele je elektrikar..dela pro jednu energetickou spopecnost revizaka...takze pak si zavolej elektrikare...a to neni prvni bota co tu je...

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, i na výměnu žárovky se má volat elektrikář xD Vím vím, nikdo to nedělá, ale o to nejde. Každopádně tohle taky mohl způsobit předchozí nájemník při výměně, nemusí to být nutně chyba elektrikáře. Ovšem pokud je tam toho víc... Nevim, nevidím tam. Ale neboj, já za svoji kariéru elektrikáře dostal i šlupu od vlaku připojeného na trolej :) 230 je jak polechtání 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manzelka rozhodla ze se zacne chystat misto na castecne zapusteny bazen
takze k odpolednimu probehl presun travy z mista instalace na mista kde jaksi nechce rust :P
zitra se bude pokracovat + vykopani cca 50-?? cm hliny ktera se roznosi do nejvetsich dir a mist kde proste chybi
a pak zacne to nejvetsi vzruso  vymyslet jak se dostanu k betonovemu materialu na dno kdyz stavebniny funguji v rezimu ICO + ZL :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

a pak zacne to nejvetsi vzruso  vymyslet jak se dostanu k betonovemu materialu na dno kdyz stavebniny funguji v rezimu ICO + ZL :P

U nás to funguje tak, že je zde maník, který jezdí s Avií případně multikárou, u kterého si objednáš potřebné množství betonu a on ho doveze až na místo. Při příjezdu vyúčtuje beton včetně dopravy. Jako přílohu k jeho účtence dává lístek z betonárky.

S kamenivem je to podobné, ale to se bere od firmy, která má vlastní deponii. (je problém v kamenolomech, kde Ti ho do vozíku stejně neprodají)

Problémem je nyní jejich přetíženost. Fabriky kolem pracují pro automotive a tak má hodně lidí nucené volno. A jak jsou doma, tak mají roupy a chtějí něco dělat.

U Vás bude určitě někdo podobnej.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj betonárka u nás taky sype i do vozejka - ale za "normálních" okolností. Aviatikem prodává řemeslníkovi a on jako IČař může prodat i obyčejný lidem.

Za zavolání nic nedáš.

Pak je další možnost místní stavebniny s e-shopem (u nás např. DEK) a míchačka. Objednáš na netu s odběrem na provozovně a až Ti napíšou, že je připraveno pro to sjedeš. Nebo si necháš dovézt jejich dopravou.

Bohužel se nemáme na co vymluvit a musíme makat 😞 

A abych nebyl od tématu, dnes jsem provedl přípravu na léto pro oba vozy. 

image.thumb.png.551b804ec400f2bd4ee85817ed7fdb8f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VojtouNerCZ pochybuju....dyt ta bodovka akorat vypadne...tohle je zpraseny pri montazi.. 

Kazdopadne priste si dam majzla..

Jinak otrhany tapety...zatmeleno 56 der po skobach...zitra muzu malovat...

Opravena mycka..kterou jsem rozbil...a zprovoznen vyrobnik ledu v lednici.. 

Muzu jit v klidu spat🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po 21 večer mi volal kamarád, že mu zřejmě ukradli auto a jestli nemám nějakej nápad, kam to zveřejnit (PČR nahlášeno a ověřeno, že se nejednalo o odtah) - že auto nemá pojištěný atd. atp.
No - ač se nejednalo o naše auto, tak stejně mi skočil tlak až do někam, kde by ho lékař jistě rád neviděl. 
Takže jsem kamaráda požádal o nějaký fotky auta a identifikátory (ať mi je pošle na mail) a začal jsem zjišťovat jaký že to jsou na FCB skupiny, kde se něco takového oplatí zveřejnit.
No a za půl hodiny mi přišlo do mailu jen suché sdělení: "Jsem debil, odjel jsem do práce autem a zapomněl jsem na to, sorry za vyděšení".
Tak mám u něj flašku něčeho dobrýho  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...