Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Asi si pujdu uzivat vic toho svetla vecer kdyz uz zase mame ten "super" letni cas :(  uz aby byl konec a vratilo se to k tomu co tady mame staleti ....

Jinak odpoledne zase u PC s tim ze jsem hledal na Youtube nejaka videa veci kde delam casosber a neco malo jsem prekvapive nasel - napsal jsem autorum a uvidime zda prijde odpoved ....
No kdyz neprijde tak  ..... budou alespon "zmineny v zaveru" 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za radu, asi do toho půjdu i když hrabošů moc nemám, nejvíc mě nervuje krtek (krtci)--tolik krtinců nikdy na zahradě nebylo..., letos budu číhat s kopačkou, protože na něho nefunguje nic, jen ho sejmout, nebo odnést pár kilometrů pryč

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele do krtiny starou hadru namočenou v obyčejným octu nějakou hůlkou zastrčit do hlouby cestiček a stačí takto ošetřit 3-4 krtiny a on se odstěhuje ale musíš to dělat když je teplo aby se ten ocet " odvětrával" a smrdělo mu to v celém bejváku a když mu tam naleješ i trochu toho octa na přímo tak tomu neuškodíš. Měl jsem takové ty pípáky fungovali jednu sezonu druhou už na něj nepůsobili. S krtkem bojuju už řadu let protože v podstatě okolo celého pozemku mám plot na podezdívce která má základy přes metr hluboké takže od souseda se ke mě dostane ale když chce zpátky tak ho musím nahnat zase k sousedovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný světýlko :D Ale kdybych zašel do detailu, člověk by si i na takovou prkotinu měl zavolat elektrikáře :) Jinak druhá věc je mít vyplý vypínač když měním žárovky aby tam nebyla fáze. Takže příště pozor. Ovšem pokud někdo ve vypínači spíná nulu, tak pomůže jen vypnout jistič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...