Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska prvni den v "novem" uklid, stare tapety dolu,odvoz bordelu.

Drbani bordelu..v lednici   eklhaft nechutnej.. 

A byl jsem nucen odpojit stmivac..nejak v nem divne chrastilo...a ejhle..ono v nem jiskrilo a doutnalo.  Myslim ze za 10 vterin dvanact...

20200328_152234.thumb.jpg.c216fa22986ff3c3020085c6faa22821.jpg

Tak radeji vymenim vsechny zasuvky a vypinace...stejne ten dekor stoji za houby...nepozna nekdo co je to za vyrobce vypinacu?

20200328_152227.thumb.jpg.d491a7e4ad9daf2d1e973e85331f4c05.jpg

A jeste me ceka vykutat kus cihly pod vanou a dat novou baterii...

a jeste jedna otazka..krabice pod sadros jsou asi jedne velikosti a vejdou se tak vypinace a zasuvky vsech vyrobcu ze?20200328_151531.thumb.jpg.885d3988615d0abeaebec159446fe368.jpg

Upraveno uživatelem Fruktis
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, radim.1008 napsal:

Krásný rovný výkop. :super Jak od bagru. ;) 

Jo když něco dělám tak pořádně!Akorát jsme se ženou citovali ,že už není taková pára jako před 15lety ,když jsme stavěli dům....práce nejde tak rychle,zadychavam se a bude to horší...i když jsem od října celou zimu až doteď nic nedělal,tak to je možná že jsem z tempa....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Fruktis napsal:

vejdou se tak vypinace a zasuvky vsech vyrobcu ze?

Vejdou 👍

Výrobce neznámý, nejspíš nějaký Polsko z OBI. 

Jestli chceš něco s vyšší životností tak něco od ABB třeba levnější Swing popř. lepší Tango 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Charlie 1 napsal:

Jo když něco dělám tak pořádně!Akorát jsme se ženou citovali ,že už není taková pára jako před 15lety ,když jsme stavěli dům....práce nejde tak rychle,zadychavam se a bude to horší...i když jsem od října celou zimu až doteď nic nedělal,tak to je možná že jsem z tempa....

Jednodušší je na tohle vrták. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, minimaxa napsal:

Vejdou 👍

Výrobce neznámý, nejspíš nějaký Polsko z OBI. 

Jestli chceš něco s vyšší životností tak něco od ABB třeba levnější Swing popř. lepší Tango 😉

Diky..vybrano tango...doma ted mame vlastne clasik...a nic se tam nelame,drzi to jak pribity...takze znovu abb...

Koukal jsem ze abb maji i stmivace..ted tam je kolečko s tim ze dojede na doraz a precvakne a vypne se svetlo...konkretne bodovky...

Udela Tohle tu samou praci? A ten rozsah 60W - 400W je ze na to muze byt připojeno 8x50W zarovek a bude to ok..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem přidal další dva kousky zasekla se mi šička odpoledne a vic jak hodinu a půl jsem hledal závadu proč se to takhle motá, tak po.vítězství se strojem jsem ještě dodělal tydle dva kousky ,hadrový skládací pratelný a dobře držeji na ksiftě 😃

když mi to stroj bez poruch zitra dovolí,tak jich ještě 40 zkusím vyrobit,máme početnou rodinku a tak aby sme.meli.aspoň 3 každej na výměnu ☺

20200328_125305.jpg

20200328_180417.jpg

20200328_180352.jpg

20200327_190217.jpg

20200329_180619.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Fruktis napsal:

Udela Tohle tu samou praci? A ten rozsah 60W - 400W je ze na to muze byt připojeno 8x50W zarovek a bude to ok..?

Udělá. V krajní poloze je vypnutý, otáčením se zapne a od minima přidáváš až do maxima. Pozor, neumí stmívat LEDky, pouze staré vláknové žárovky. 400W je skutečné maximum, měl by to zvládnout. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Jo, 300W je pohoda. Jen upozorním, že stmívač od ABB schopný stmívat LEDky stojí ranec a dále, né každá stmívací LEDka s ním optimálně funguje. Většinou je to boj :D

Doporučuji tam dát LEDky a obyč.vypínač a nestmívat, pokud to není jó nutné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...