Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

19.3 jsem na jednom dost velkém a zaběhlém eshopu objednal barvu do tiskárny schválně jsem hledal kde budu mít aktuální stav a kde bude že je k dispozici. na rozdíl od běžného režimu pouze platba předem kartou tak dobrá 20.3 mi strhli peníze a dnes ve 14.00 zboží které podle objednávky bylo skladem dorazilo na výdejní místo. Jako jo chápu že ta situace je jaká je ale i když je to takhle tak bych si měl stát za tím že zboží je dostupné ale že se doprava o den dva může protáhnout. No to jen aby řeč nestála. Ale byl jsem si to vyzvednout v Úvalech u žádného obchodu nebyli lidi jen kousek nad náměstím je vinotéka kde prodávaj z okna a tam byla fronta asi 20 lidí. Takže to asi nebude tak špatné když je na chlast tak je na všechno. A ještě se mi teda v rámci toho výletu do Úval podařilo koupit akvárkovou hadici kterou jsem od začátku těch opatření nemohl sehnat. Takže dnes vcelku úspěšný den. Dopoledne jsme s Pepínem zvedli C2 sundali jsme zimní kola a provedli jsme očistu brzdičů a nátěr protože barva už byla zašlá a místy oklepaná. Já jsem natřel přední a Pepíno natíral vzadu bubny. Než jsem vyrazil od těch Úval tak jsem ještě dohlížel na Pepína aby vyhotovil úkol od školky. Takže nejen že po emeilu posílají úkoly školákům ale i předškolákům .Naštěstí nejsou ta zadání tak složitá ale Pepíno má trochu problém se soustředěním se takže každý ten úkol dělá na dvakrát aby to k něčemu vypadalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas to bylo dnes takove jake bylo ...., koupil jsem gimbal s tim ze je na ND no neodolal jsem - na nas ultrazoom nebude :( Navic avizovane poskozeni je skutecne poskozenim tak ze jsem tak trosku vyhodil 1tis :(
Na druhou stranu nam prisla pracka v dnesnich dobach celkem dobry vykon - nakonec to vyhrala ROMO splnila zadani >7kg ma 8kg a otacky 1400 s tim ze je plna zaruka 4roky navic jsem volil model s klasickym motorem
hluk neresim mame ji v "kotelne" ...
Zdeseni prislo pri prvnim spusteni - stale napoustela :mrk uz me jimala hruza ze ten ne zrovna lehkej "kram" budeme zase stehovat - no pri spusteni asi na potrti si dala "rici" a muzeme si jen myslet ze bud to bylo schvalne a nebo spis
byl jen ventil tak trosku zalehlej ... :)
No jinak kůasika - skoro nuda - venku nadherne ale nejak se me nechce ani jit provetrat dron - tak ze stale jen a jen strihame to co se za rok natocilo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lihous napsal:

U nas to bylo dnes takove jake bylo ...., koupil jsem gimbal s tim ze je na ND no neodolal jsem - na nas ultrazoom nebude :( Navic avizovane poskozeni je skutecne poskozenim tak ze jsem tak trosku vyhodil 1tis :(
Na druhou stranu nam prisla pracka v dnesnich dobach celkem dobry vykon - nakonec to vyhrala ROMO splnila zadani >7kg ma 8kg a otacky 1400 s tim ze je plna zaruka 4roky navic jsem volil model s klasickym motorem
hluk neresim mame ji v "kotelne" ...
Zdeseni prislo pri prvnim spusteni - stale napoustela :mrk uz me jimala hruza ze ten ne zrovna lehkej "kram" budeme zase stehovat - no pri spusteni asi na potrti si dala "rici" a muzeme si jen myslet ze bud to bylo schvalne a nebo spis
byl jen ventil tak trosku zalehlej ... :)
No jinak kůasika - skoro nuda - venku nadherne ale nejak se me nechce ani jit provetrat dron - tak ze stale jen a jen strihame to co se za rok natocilo :)

 

Proč zrovna 1400 otáček, čím min máš při odstředěni, tím min namahaš ložiska. Když už nechceš žehlit, tak to nech vyvěsit vlhčí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se netlačim ale když je to potřeba,o chvilkách si hraju na švadlenku madlenku,už jich mám 7 ☺

Dcera mi přivezla šicí mašinu,tak ji zajíždím aby nestála 😃

20200324_184646.jpg

20200324_184616.jpg

20200323_130034.jpg

20200327_190217.jpg

20200327_190257.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Takže to asi nebude tak špatné když je na chlast tak je na všechno.

To nemáš dobré měřítko. Běž se podívat třeba před azylový dům pro matky s dětmi. Děti nemají co do huby, všichni jsou roztrhaní, pořád něco po státu chtějí, ale mámy venku kouří jednu za druhou, chlastají a mají nejnovější mobily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Mozna zase spatna "dedukce" nic mene pokud budu potrebovat mam to v podstate suche hned z pracky - samozrejme ne treba "pletene vlnene veci" ...
A hlavne opet pokud je komplet zaruka na 4roky a budeme vyuzivat treba jen do 1000 jako tomu bylo do ted a v poslednim tazeni stare pracky nam stacilo "i" 6-800ot
tak si myslim ze by mohla vydrzet o poznani dele - mimochodem nekde jsem vycetl ze spotreba je vypocitavana z cca 220 prani za rok - a z toho vychazim ....
Jak casto ji budeme "asi" vyuzivat se uz resilo ale bude to urcite mensi frekvence nez je "nejaka" norma - navic i v navodu je krom asi dvou programu doporuceno pri vetsim znecisteni pulka naplne  ....
Pak si tak v duchu rikam Ok ma to logiku ale co budou delat ti co maji napln na 5kg .... ?? A na rozdil od nas kdy jsme jen dva maji celou rodinu ....??
Ale to je otazka spis pro neznejsi cast naseho zivocisneho rodu - / to zase budu reakce :mrk /

Dle meho  - zadani toto prislo jako vitez ted v teto dobe - uvidime jak dlouho ....

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zatím stihl opravit PS2 (nešla spustit - špatný přívod na jeden čip, takže stačila klema drátem) + modbo chip pro hraní pálených her :) Kdyby jste měl někdo nějakou starší konzoli na prodej, klidně nefunkční, dejte mi vědět a rád ji odkoupím. 

DSC_1390.JPG

DSC_1391.JPG

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, vagi napsal:

Dnes je krásně, tak jsem přezul na letní. Zimní umyl a už se suší na slunci. Doufám teda, že tunaj už nebude chumelit, jak naznačil @radim.1008:D

Bude, proto s tím přezouváním vyčkávám. A na 5008 musím ještě koupit gumy. :D Jsem to teď nějak neřešil. :mad:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem na C2 s Pepínovo pomocí obul letní. Dneska jsme to dodělali. A C2 jsme vytáhli z dílny a zastrčili jsme tam 807 měl jsem v plánu že shodím přední nárazník a udělám takovou tu odkládanou zevrubnější údržbu ale nějak jsem to ještě od jeden den odložil. C2 jsme vyndavali po obědě a pak jsme s Pepínem blbli s tenisákem a hokejkama a tak nějak se mi nechtělo se válet v dílně pod autem když bylo tak hezky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...