Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V ‎24‎.‎3‎.‎2020 at 21:30, RichVa napsal:

Takže jsem nechal 308ku v Praze, aby dcerunka nemusela do práce sockou s koronisty a já 207ku odvezl domů. Tedy ne domů, protože před panelákem by to nebylo dobré a takže stojí v garáži v práci, se staženým okénkem (pro jistotu) a odpojenou baterkou.

A zítra  musím prozvonit mechanika a pojede na servis 😞

Dnes jsem byl pro auto u mechanika:

Výsledek: Vadný motorek v centrálu předních levých dveří. Tak ho odpojil, aby nedělal kraviny.  Naštěstí se povedlo zprovoznit zámek, takže teď centrál dálkovým ovládáním zamkne vše kromě řidičových dveří, ale klíčkem ve dveřích se zamyká i odemyká celé auto.

Nesmí se tedy na to zapomenout a při odchodu namísto zmáčknutí tlačítka na klíčku ho hezky zasunout a pootočit. Stejně tak při příchodu si řidička musí otevřít dveře klíčkem.

A teď je otázka, zda koupit zámek nový v Peugeotu (v AutoKelly jsem se zastavil dnes a nemají ani na objednání) - je to 207 z roku 2006, nebo zkusit nějaký z vrakoviště s tím, že může být podobně "načatý".

Musím zjistit, co by to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

@Davidak79 tak stejně by se tím za rok živila...

A v současné době, kdy jsou ve zdravotnictví všichni na pokraji zhroucení se hodí každá ruka co aspoň něco umí (do laboratoře asi nepostaví Lájoše Mižigara z pracáku🙂

Má pred sebou ještě další tri roky studia  , já doufám že pak ještě další  :)

Jinak jsem si pustil všech 5 dilu Ramba , ten poslední je fakt krvavavej :)  

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. 🌞🌾🌾🍓🍓
2. 🕐💪🏼❌👏🏼
3. ❓⏰👸👸👸
4. 🌰🌰🌰👰🏻
5. 🤵🏻🏃🏻
6. 🔵⚡
7. ☠☠☠☠✋🏼💋
8. 🥂👻
9. 🔥📢👉🏼👧🏻
10. 👼🏻➡🏔
11.🤷🏼‍♀🐳🦷
12. 🏥↘🏙
13. 👇🦡
14.  👁❗🚂
15. 🌋🕔
16. 🐙👆🏢
17. 🛤➡🦖
18. 💀🤩🦌🦌
19. 👧🧹
20. ♻🍾🍾🍾
21. 👭👭🏃
22. 😈👹❌😀🎉
23.⬆😢👸🏼
24.🖐👍🐻🧅
25. 👸⭐🤦
26.❓🏠🧮👬
27. 🧑👉🖊
28. 💀👍🚗
29. 👬➡🌧
30. 🐹👚

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RichVa napsal:

A teď je otázka, zda koupit zámek nový v Peugeotu

Mne něco podobného potkalo na staré 405 a řešení ??    Ovládání / motorek od spolujezdce dát na stranu řidiče a spolujezdci jsem otvíral zevnitř. Ale na 405tce to šlo ještě "zamáčknout" před zabouchnutím. Nevím zda jde ještě i na tom tvém 207 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RichVa napsal:

Dnes jsem byl pro auto u mechanika:

Výsledek: Vadný motorek v centrálu předních levých dveří. Tak ho odpojil, aby nedělal kraviny.  Naštěstí se povedlo zprovoznit zámek, takže teď centrál dálkovým ovládáním zamkne vše kromě řidičových dveří, ale klíčkem ve dveřích se zamyká i odemyká celé auto.

Nesmí se tedy na to zapomenout a při odchodu namísto zmáčknutí tlačítka na klíčku ho hezky zasunout a pootočit. Stejně tak při příchodu si řidička musí otevřít dveře klíčkem.

A teď je otázka, zda koupit zámek nový v Peugeotu (v AutoKelly jsem se zastavil dnes a nemají ani na objednání) - je to 207 z roku 2006, nebo zkusit nějaký z vrakoviště s tím, že může být podobně "načatý".

Musím zjistit, co by to stálo.

Rozebrat a projít co mu je, zase to nebude žádná trága. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:

Mne něco podobného potkalo na staré 405 a řešení ??    Ovládání / motorek od spolujezdce dát na stranu řidiče a spolujezdci jsem otvíral zevnitř. Ale na 405tce to šlo ještě "zamáčknout" před zabouchnutím. Nevím zda jde ještě i na tom tvém 207 ???

207 už čudlíky nemá 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Milan+ napsal:

Rozebrat a projít co mu je, zase to nebude žádná trága. 

To mohu zkusit taky, pokud se nesežene tak o Velikonocích. To tu bude auto stát 6 dní a stejně nás nikam nepustí.

Ono to není tragedie ani teď. K řidičce nejde dílkové ovládání. Vše ostatní včetně kufru jde otevřít na dálku, takže příchod u obchodu je v pohodě a když si bude chtít sednout tak holt otočí klíčkem 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale není to "moudrý  a rozumný" a někde si to obce řeší po svým - prostě tam "cizáky" nepustí (betonový bloky na silnici třeba).

Schválně nekomentuju co si o tom celým myslím, ale v úplně jiný souvislosti jsem narazil na nějakým státním webu na práva obcí při realizaci vládních nařízení, dříve uzněsení .... a rozhodně teda nemůžou zpřísňovat. Můžou třeba vymezit kde se jaký opatření zrealizuje (jako třeba uzavřít místa kde se nesmí "rekreovat" anebo je naopak určit/vyhradit) ... atd. atd.

Rozhodně když někam někoho nebudou chtít pustit tak to udělají, když to někdo nebude chápat bude se postrkovat s obecníma polišema, přivolávat stáťáky, všichni budou nasraný, pak se budou deset let soudit kdo do koho strčil ... TVL za mě prostě SELSKEJ  ROZUM A BASTA !!

Docela se mi líbila baba co chtěla jet na chalupu tak zavolala starostovi že chce přijet, ten jí řek ať si přiveze jídlo a jinak že nemá nic proti.

Na druhou stranu když je něde 80 místních a pak se jim tam chce navalit 400 lufťáků ... asi bych taky prskal ... i za normálního stavu bude půl obce nadávat že tam jedou a půlka bude ráda, protože budeou mít tržbu v konzumu, v putyce, u stánku ....  kua přece každej ví jak to v daný obci chodí, jestli je vítanej nebo trpěnej ...

Tak holt lidi hlavně na sebe neprskejte, mejte si ruce a používejte hlavu !! :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuji z domova ode dnes a supluji základní školu synovi. Takže jsem chvilkami bankéř, chvilkami historik, chvilkami matematik a chvílemi jazykozpytec. Kromě toho pracuji na mém vzdáleném počítači v práci a ještě k tomu, protože mi je skoro 67, musím chodit na nákupy ve vládou určených hodinách. Probíhá to asi takhle. Staříci jsou silně ukašlaní a je lepší být úplně někde jinde než mezi nimi i přes ty roušky. 80 leté babičky kupují pivo po celých basách. Jenže je neunesou, a tak požadují po stařících, aby jim ty basy s pivem skládali z asi 2,5 metru vysokých stohů do vozíků. Budu chodit na nákupy od zítra s mladými, ty si totiž ty basy s pivem aspoň unesou a k tomu nekašlou. Já tedy taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím  tak už jsem vymaloval,pospravoval  co se dalo,dnes zabetonoval  desku pod garáž a ted vařím  šunku jelikož  nám  začal  v práci třetí  týden  nouzového  režimu sedím  doma  a čekám jestli bude  nějaký  výjezd  a nebo mě  jebne  jen tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...