Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak dnes jsem zase prekvapen byl - vstal jsem casne-ji nez bezne normalni je.
A ze si dojdu pro snidani a hle zase zmena ja muzu az od 9,00 pocitam ze zitra bude zase nejake prekvapko - jak ja "myluju" stale nejake zmeny :)

Prez poledne jsem trosku procistil kvetinace skoro 1/4 popelnice toho je a kdyz jsem byl uz venku tak jen jako pokus na rychlo udela "piitko" pro ptacci
je to jen tavnym lepidlem slepene - tak ze pocitam ze trvani bude nez prileti prvni ptacek ....

Tavne lepidlo jsem nikdy nejak v lasce nemel jako montazni body snad ale jinak ee
 

200320204865[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr jestli, je to na mě, tak chodím na TO do olomoucké fakultky. Probíhalo to celkem normálně, akorát hned u vstupu měřili teplotu, podepsal jsem papír, že jsem nebyl v kontaktu s nakaženým a v uzavřené oblasti ( Uničov, Litovel) a zdesinfikovat si ruce. Akorát bylo míň lidí, tak nevím, jestli to omezili nebo to lidi odřekli sami. A mají zastavený online systém pro objednání, musíš se objednat buď osobně (po odběru) nebo po telefonu, prý ať to můžou líp rozložit do celého dne. A jezdím vždycky autem, většinou se pak zastavím u rodičů a nejsem závislý na spojích, přece jenom, spojení Olomouc- NJ je posledních pár let celkem zoufalé, v podstatě jediný přímý spoj je autobus RegioJet přes den co hodinu, ráno a večer snad co dvě hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

No a jak se dozvíš, že vláda vyhlásila zákaz vycházení? Až Tě před barákem sundá URNA v atombordelu? 😂

Myslím že se najde dost dobrých duší který ač nechci mě o takových věcech dokážou poinformovat. Třeba náš tatík ten se v tom doslova vyžívá. Ale mě už to fakt začíná lézt na mozek a odpoledne jsem volal s Pepčou skorobráškou a ten mi říkal že v autě ( rozváží pro firmu LeCo) už taky rádio neposlouchá že si pouští muziku přes internet. 

@PaKr ju bylo to na Tebe dík. No já jezdím taky autem ale jak píšu poslední dobou nemám náladu se někde producírovat. 

 

Ale dneska mi udělala radost Česká Pošta doručili mi dva balíčky od čínských soudruhů které měli dojít někdy na přelomu dubna /května. A musím říct teda že bezkontaktní doručování mají natrénované hezky. Dojela frkla klaksonem a z otevřeného okna mrskla balíčky přes plot.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrabáno.

Zítra se přiveze nějaké to kamení do bazénku a nádrže a pak jen doufat, že nám nezavřou betonárku. Bohužel, z kraje týdne musím být v práci takže potřebuji, aby vydržely v chodu alespoň do čtvrtka. Nechce se míchat kubíky betonu na místě a ještě nemít desky udělané najednou. To raději počkám a začnu šalovat a betonovat základy pod opěrné zídky

IMG-20200320-WA0000.thumb.jpg.e726d19531fa5c24bbf8de0ef1bf8931.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas mame relativne klid taky jsem cekal az  padne devata a pekarne pohoda snad jen jedna pani spechala tak silene moc ze se  /pravem / ozvala ze ji predbhaji u pokladny ....
Jinak naprosty klid jak na ulici tak v obchode.

Zitra musim do sveta tak ze tam to bude treba "veselejsi" ale jak pisu lidi jsou u nas celkem rozumni 👍

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy no to doufam...

Jako prozradte mi na co clovek potrebuje deset chlebu kazdy zabaleny v sesti saccich a jeste do kazdyho vrazí jak idiot...byl by na presdrzku i v dobe miru...jako fakt neVim...obchod napraskanej zbozim...a stejne se jdou rvat jak kdyby to byl posledni chleba na svete nebo kus peciva...a u peciva byl ostatne kazdej na presdrzku...ale rukavice neznaji...🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě řečeno kupříkladu u Lidlu jsem čekal, že v rámci těch rekonstruovaných už bude odběr pečiva uspořádaný tak, že se na něj prostě nedá sáhnout rukou, jako to je např. (paradoxně) v Itálii. Nestalo se. Zrovna tohle je prakticky jediná věc, jak bych se mohl nakazit - pracuju z domova i když nic neřádí, děti jsou doma, žena na 60% (zavřená školka) taky, zásobování zatím zvládáme rozvozem (Košík, Rohlík), venčím se na zahradě, s nikým do styku nepřijdu. Ovšem co se děje s dovezeným nebalenýmn pečivem ... to je otázka.

Pokud jde o ten počet, může to být taky nákupčí pro x domácností (netvrdím, že to tak bylo), známá se taky včera takhle divila že vidí jinou (svou) známou brát co já vím 15 chlebů, 40 rohlíků a 20 litrů mlíka, až pak pochopila když viděla jak to nakládá do auta s narychlo lípnutou cedulí Zásobování seniorů. Pak jí volala a ano - byla to dobrovolnice co pro zdejší MÚ rozváží osamělým seniorům 70+

Ale jinak smzř. debil se vyskytne kdekoliv ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer už jsem si šel lehnout SMS od známého co provozuje DZS jseš na příjmu ?  Tak mu volám a on ztroskotal jsem nemůžu natočit auťák a tady je pusto prázdno říkám tak zavolej asistenčku od pojištovny ať Tě nastartuje a on to už jsem zkoušel ty řekli až ráno. Tak říkám pošli mi adresu naházím věci do auťáku a vyrážím a to prej není tak jednoduchý to je nějaká chatová oblast a navigace tě sem nenavede pošlu ti kam vím že to navigace umí a až nebude umět tak zavolej nějak tě navedu. Tak jsem vyrazil no dojel jsem na konec navigace a co včil jako bejt to za světla tak by to nebyl problém ale tam všude tma jak v pytli. Tak nic rozblikal jsem auto a volám mu chvilku vymýšlíme podle čeho se orientovat a najednou modrá diskotéka a místní měšťáci a pane máte problém a já jo mám tak mu to vysvětluju a strážník jo já asi vím kde to je, zavolejte mu a dejte to na hlas tak se chvilku s Jirkou domlouval a povídá jedem to by ste tady bloudil bůhví jak dlouho než by jste ho našel sice to nejni náš rajon ale dneska se na to prej nehraje. Odvedli mě tam a říká Jirkovy saniťáckej nemáš tam nějakej   " ksichtodekl" nebo rukavice starosta se sice snaží něco nám sehnal ale žádnej zázrak no Jirka měl asi tři zbytný " ksichtodekly " a krabici rukavic tak jim to dal. Nastartovali jsme to a já říkám rovnou na dílnu a musíme se podívat proč se to vybilo tak rychle. No zjištění baterka v autě ještě původní a druhá která je tam jako posílení kvůli té sanitní zástavbě taky takže ta záložní se vysypala úplně a tu provozní to vyždímalo za 15 min. než tam Jirka vysadil pacoše.  Takže jsem než seženem jinou vytáhnul baterku z C2 tu jsme dali místo té záložní a snad v pondělí budou obě dostupné a aby jsme to mohli přeházet. Protože potřebuje jezdit vozí teď pacoše na dialízy protože do většiny nemocničních areálů teď civilní auta nesmí. Takže jsem si šel lehnout asi ve 3. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem jet na chatu zkontrolovat kolik přibylo krtinců a taky se psychicky odreagovat z toho domácího vězení, ale asi by to nebylo v souladu s nařízeními, resp. nebudu riskovat nahlášení nějakým přítelem na telefonu...,půjdu se aspoň projet autem jen tak,  stopařku nevemu i kdyby měla 5 prsa, takže by ta akce měla být v pohodě 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...