Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

To mi nepomuze. Potreboval jsem ho dneska odpoledne a s kuryrem to jde ve vetsine pripadu az druhy den...a to kdo vi...holt manualni pohon to jistí...ruka mi neupadne a kuryri maji o jeden balik mene...myslim ze maji i tak prace nad hlavu...

A kdyz me bude bolet ruka tak na to vezmu palici...ale z toho je zbytečně bordel navic...😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono já ze svý  zkušenosti tvrdím že ten dnešní nábytek IKEa a spol. Je snad nejlepší když se koupí nainstaluje a už se s tím nehýbe a když se s tím má hnout tak nejlíp směr kontejner. A povolovat tam jakékoliv šroubové spoje akučkou nevím no ono to nedrží moc normálně natož když pár vrutů protočíš akučkou na to je nejlíp ruční pohon ale je fakt že od toho bolí ruce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 ma...ale treba u souseda vedle maji deti spalnicky...jouda nad nami zase je velky cestovatel...a jelikoz je tam klid...tak ma bud karantenu nebo zustal nelde trcet...a rodina je daleko:p

To  nereste..ja to udelam ruco fuco...stejne resim kam to vyhodit..protoze koronavirus uzavira i sberny dvory...

A to jsem si rikal jak to jde vsechno hladce jako po masle...😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen STK....přijel jsem ,zaplatil kartou,pak mě poslali čekat do auta,musel jsem otevřít všechny dveře a vyvětrat,pak si technik vzal auto já na linku nesměl a za 15minut přivezl auto a papíry...a jel jsem domů,mám osetrovacku na děti,pak jsem byl kutit v garáži....

Něco do závad napsat musel...prosel jsem a to je hlavní....👍

IMG_20200316_091426.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v noci jsem zrušil mailem návštěvu servisu, dnes jsem zjistil, že servis normálně funguje i v karanténě a tak jsem se přeobjednal na zítra.

Jinak pracovní cesta Praha - Chotutice - Praha (pro opravenou vývěvu) naprosto v pohodě, silnice jak vymetený. Jenom ráno klasicky ucpaný Holešovičky, ale naštěstí v protisměru a když jsem se za hodinu a něco vracel, už průjezd volný.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasadil jsem rousku a vyrazil do prace a na obed uz doufam budu doma. Ridi se v tom celkem dobre, akorat clovek trosku budi rozruch a ostatni ridici se nasledne zcela nevenuji rizeni :D 

IMG_20200316_140120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo humoru jest treba ja jdu z prace a na "pekarne" kam bezne chodim pro snidani napis a cedule volne prelozene "dovnitr jen se zakrytou  ..... usta"

Rikam si fajn rousku nemam kapesnik nebude stacit a tricko tak nevtahnu .....  :)
Skocil jsem domu mam respirator peknej papirovej takovej ten co se v tom neda dychat - vratim se nasazuji - a jelikoz jsem "obryleny" prestavam videt :)
Po hmatu a pameti nakladam co potrebuji prichazim k pokladne a .... pak uz jen smich :)

Ta plynova maska by ty zensky asi odrounala ....

Jinak Polaci zcela bez okolku dnes neprijedou vcera ti co meli stesti tak z nocni prijeli kolem poledne a ti co mene tak kolem 16hod!
Z ranni potakvali ti co jeli zase na noc - ale bohuzel problemy dela polska strana dnes kolona pry uz 30km a v Hk to odklaneji na obchvatu - jsou to tedy vetsinou kamiony ....

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás poláci bez šance už od včera. Nejbližší přechod v Harrachově 140km cesta a 5 hodin čekačka na čáře...

Všichni zůstávají na neschopence a vychcaní polští doktoři začali vybírat 120 zlotých za vypsání neschopenky :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prekvapuje ze na jedne strane "p.premier" nechce automobilku zastavit ale na druhe neni schpen dohode aby se otevreli alespon ty male prechody klidne i na docasnou dobu pro os.dopravu pro "pendlery"

Me to pripomina skoutecne kocourkov.U nas jsou spis na "osetrovani" maji doma deti ... ale to jeproste fuk - jak k tomu prijdou lide kteri jedou treba rave od Hk na Na ???
Stejne tak u vas nahore .... Ostravsko ....??
A i jinde

A to se nezminuju o tech co tam slouzi 12ky ;)

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás nějaký idiot trefil do konce kolony s kamionem,  asi si četl knihu a řídil u toho, či co, tak jeden mrtvý..., byl sem se venku projít, roušku urobil podle televize :super, ale plno lidí chodí bez ní..., jinak dneska začalo určitě jaro, venku krásně, ale pivo na zahrádce si nedáš... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno Galaxa do servisu. Výměna thermostatu, pylového filtru + celková prohlídka a SPOKOJENOST. 

Odborník na Fordy pochválil stav auta, řekl, že DPF funguje naprosto v pohodě a veškeré hodnoty, co na diagnostice vyčetl, jsou v normě. Nepotěšila akorát blížící se repase uložení zadní nápravy, ale říkal, že to hrozí až třeba za rok - dokud mi náprava nezačne mlátit nebo auto "plavat", tak by to neřešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...