Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já se dnes stavoval v Polsku v Lidlu (měli mít levné mlíko :D ) a tam vyjedený nejsou. Na rozdíl od 5 km vzdáleného Lidlu, který je ale už v ČR. Lidi tam měli normální páteční nákupy. Jen já prázdný vozík, protože mlíko pochopitelně češi vykoupili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že lidi ten koronavirus dost podceňujou.Regály plný chlastu a bez zájmu.A přitom to je ta nejlepší meducína.A navíc budou brzo Velikonoce.Nevím co chtěj dělat 14 dní doma v karanténě,jen s těstovinama a konzervama.😂

Jo a už sou prej i experti,který nabízej respirátor za 5kg těstovin.😂 Tvl svět se zbláznil.

Kafe mám,retka mám,vysokoprocentní meducínu taky,takže já su připravenej. :myslim😂

Jo a počasí na číču,chvilku sluníčko,chvilku sněží,takže se jen tak povaluju u PC a čekám až to přijde.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas se zda byt i nadale klid dopoledne Novac Penny sice plno ale nejak zvlast me neprislo ze by se lidicky "predzasobovali" 
Ja tam byl pro neco maleho klukum do prace / 15x Toffife / a spokojene jsem jel domu.

Ale ma to i pozitivum vyproda se vse a bude zase neco malo cerstveho.
A malicka vsuvka - sice bude pekne mit doma testoviny konzervy ale bez chleba to nepujde - tak ze koupit velky pult.mrazak a nakouprit i chleb do zasoby - ale pak co s tim kdyz vypnou elektriku ....
honem koupime nejake "adregaty" ..... a co vareni .....  🤣

Mozna si lidi uvedomuji ze ten konzum muze rychle dojet na drobne zaskobrtnuti .....
 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A naplníme agregáty a nebude nafta a greta bude ředitelka zeměkoule a místo aut zase nastoupí koně a ty budou prdět metan a budem kde jsme byli a tak pořád dokola kolem tralala ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím že pokud by to mělo CZ krouhnout tak se ukáže kdo z občanu je jak připraven a kdo jen podlehnul davové panice. V na neděli jsem si dal závazek zprovoznit elektrocentrálu. Je po švárovy a asi je tam jen zas.atý ten palivový kohoutek pod nádrží který by měl fungovat zároveň jako palivový filtr. Pozor tohle už řeším delší dobu jen teď jsem si řekl že by to nemuselo být od věci to rozchodit navíc staroušci se chystají na výlet takže budu mít klid na práci. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panikou zacina veskera destrukce :)
A rika se ze - Nejhorsi je smrt vydesenim ....

A po dratech ... no pokud na chripku pomuze tuna zasob ....
Tak proc by v karantene nemohli vypnout elektriku   :)

To je logika tech co skupuji vse co se da koupit ...

To bezny clovek nejak nedokaze pochopit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel ten virus ... To by bylo rychle vymalováno.

P.S. Čechy krásné Čechy mé ...

 

IMG_20200228_191724.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2020 at 22:08, radim.1008 napsal:

Nutné se stalo skutečností. Dnes od půl čtvrtý do půl osmý třetí nátěr šedé barvy. :roll

Jo to jsem se ještě radoval, že to mám za sebou...

Od té doby se nalepil nový kazetový strop a poté byl u matinky truhlář, no truhlář, nazval jsem ho prasetem. Který renovoval parkety a dával nové lišty. Mamina trvala na tom, že musím vymalovat před broušením. Pokládal jsem to za blbost, ale pro klid jsem to udělal. No a to prase omatlalo zeď špinavýma rukama, odřelo ji na několika místech bruskou a o provedení lišt nebudu ani mluvit. :roll Dát dořez ke dveřím a celou lištou začínat z kouta... :roll A vrchol byl, když při vrtání konzole na tyč pro záclonu se odchlýpla malba velikosti talíře. První nápad, to opravíme, bude to za záclonou. A výsledek?

Třikrát vymalovaný obývák mám dnes komplet oškrabaný a znovu napenetrovaný. Koupenou barvu a zítra pro velký úspěch budeme malovat po čtvrtý a po pátý. A to jsem chtěl zítra montovat nový nábytek. Mě snad jebne. Asi začnu počítat metry. :D

Ponaučení? Trvat si na svým. :D

 

IMG_20200228_181443.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sawoy napsal:

@Vena garážmistr To víš že je to přestřelený .... hele, tady je Billa, Tesco, Albert, Lidl, Penny ... ale ve svým věku už nesnáším ty lidi co se chovaj jak kdyby tam byli sami ... od tý doby co byly dvojčata malý a začaly chodit a nákupy se změnily v boj o jejich přežití mezi vozejkama. Takže jednou za týden si necháme dovézt průměrně tak za dvojku (je nás tu pět dospělých) a průběžně v Lidlu kterej máme u huby chleba, pečivo a tak ...

Před několika roky jsem si poprvé objednal nákup z TESCA a od tý doby k nám jezdí cca 2x měsíčně. Je úžasně pohodlný jen tak si večer uvařit kafe, sednout si k počítači a pěkně v klidu si během pár minut udělat kompletní nakup. TESCO nám ho většinou doveze zdarma (ceny jsou stejný jako v obchodě) a já nemusím ani řešit, kde zaparkuju a jak celej nákup vytahat do bytu, ale ani se koukat na otrávené pokladní. Běžný "výlet" do TESCA pro nás bývala akce na několik hodin a koupila se samozřejmě i spousta cypovin, páč akce, páč to MOŽNÁ potřebujeme, páč " tatí, kup mi to ....". Závoz domů nám prostě vyhovuje a do obchodu chodíme už jen pro drobnosti typu housky, chleba, maso, salámy...

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky jsme zacali kdyz u nas v Koline to tesco zacalo rozvazet
jasny ze neni nad to dojit do obchodu a hele tady maji ve sleve tohle - za 2 dny konci trvanlivost tak si to udelame zitra na obed (veceri, snidani)
ale zase takovy bezny nakup kdy ho pred dorucenim stihnes 10x zmenit to je k nezaplaceni
 

EDIT: ja sem schopnej vyhrabat ve slevovem koutku treba sejry za kilo ktere by bezne staly 2-3x vic a vecer si k tomu sednout a ozobavam ozobavam az najednou neni co zobat :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ... plus v sekcich mléko/sýry ovoce/zelenina a maso/uzeniny projedu akce a ano, když je mlíko za 11 beru dva kartony apod. Stejne cukr nebo olej za dvacku - ale to jsou asi jediný věci v tomhle množství. Jo ... v sezóně tři nebo i pět kilo krkovičky nebo kotlet na gril bo do udírny ... když je akce u nich i u nás.

V tomhle je dobrej Košík kde je větší sortiment a vyšší ceny, míň akcí ale k tomu i "výprodej" - věci kde do dvou dnů konci spotřeba a tam je až 80% sleva. A jsou podstatně rychlejší a levnější s rozvozem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...