Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No řeknu vám, že teď (už jen na pár dnů) máme souseda o čtyři domy dal. Je to mladej kluk, má docela hezkou starší mazdu mx-5 v cabriu. Spoustu serepeticek, ale vkusných, ale má "sportovni" výfuk. Nic proti, ale auto používá jako daily car, a každé ráno ve trictvrte na šest vyjíždí z garáže, což mu pár minut s natočeným motorem zabere. Když pak odjíždí, tak motor točí docela do otáček. Jako budík dobrý, jen bych to potřeboval o čtvrt hodiny dřív. A pak samozřejmě večer tak okolo šesté přijíždí...že se blíží je slyšet už tak kilometr dopředu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sousedka má Subaru tuším že to je Impreza  prej je tam origo výfuk ale přesně co píšeš daily kára několikrát za den odjezd od domu a návrat. Ráno tu ještě nechá bublat než se vyhrabe ze dvora a zavře bránu. Teď už to tolik nevnímám asi jsem si zvyknul ale ze začátku pokaždé když jela jsem koukal co se děje.

Jinak dopolčo výlet do Praglu s Pepínem jeli jsme pro železo na ty schody. A teď jsem dofrčel do Liberce skorobráška Pepa tady trčí od 9 od rána protože píchnul pravou zadní na Sprinteru a na firmě nebyli kola který by mu dovezly náhradní kolo a zvedák aby to mohl vyměnit. Tak jsem vyrazil já protože až se vrátí tak potřebuju aby mi pomohl převézt jedno auto do dílny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedna ohledně hluku--v r. 1986 jsem si koupil fungl novou 120 L a komanči mě konečně pustili k rodině do A , auto jsem zaparkoval  pod oknama a druhý den ráno někam jel, další den byl za stěračem lístek, rakouskými sousedy jsem byl velice slušně požádán, zda bych nemohl parkovat dále od domu, že jsem včerejším startováním probudil půlku sídliště 🤣, na konci lístku mi popřáli hezký pobyt v A...

jen dodám, že auto bylo nové, startovalo bez problémů a přesto bylo na místní poměry hlučné :(:D, kdybych měl upravený výfuk, ještě sedím v rakouském kriminálu 😜

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel jsem si koupit snídani...a on je konec světa? Lidí jak o vánocích...nákupní vozejky narvaný k prasknutí....a předemnou ženská cituji : "Psali to na idnesu, že bude krize" a už ládovala na pás třicet konzerv vepřovýho, třicet konzerv kuřecího.....tak jsem si tam hodil ty rohlíky a připadal jsem si jak ET. :aut už abych z tý prahy vypadnul.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fruktis napsal:

... už abych z tý prahy vypadnul.....:D

Bodejť, ještě tam tak něco chytit ... :D

Mám pocit, že se teď ukáže, kolik lidí tady už dávno chytilo něco mnohem horšího než koronavirus ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy no to není kvůli tomu koronaviru...ale všeobecně kvůli těm lidem.... :)  různý exstnce z východu...a ještě dálnějšího východu....do baráku se začali stěhovat fetky....tak radši mizím....starší domek....s malou zahrádkou pro prcka...garáží pro mě :D 

beztak rýmičku už mám :P 

doufám teda, že praha nebude dána do karantény po vzoru čínských měst...:D jinak ze mě bude bezdomovec :D a místo p5008 budu schánět kamion na bydlení :D 

a úplně mě dostává jak jsou vykoupený respirátory a roušky... :D ale ani jednoho člověka jsem v tom neviděl :D a doma jim sou prrrd platný...

ještě bych pochopil obavy starších lidí....páč tam u nich to procento úmrtnosti je přeci jen vyšší než u dospělého, díky jiným onemocněním...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dezinfekce na ruce a nafta - už byl rozhovor s šéfem státních hmotných rezerv. A postele - ve špitálech je málo lůžek.

TVL nebejt médií .... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebudu tady psat ze doma nejakou zasobu nemame nicmene u nas asi relativne klid :)
Vcera v polsku naprosty klid - alespon tam kam jezdime.

A v CZ si myslim ze lekem nad leky je SLIVOVICE kudy tece tudy leci - jen je smutne ze pokud uzivame jako leku nemuzeme ridit a mnoho toho delat coz je trosku problem ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis to vozím jen v případě hrozící zombie apokalypsy...:roll a to se zvrtne s prvním potvrzeným pacošem...

Už teď chodí "tejné" zprávy pracovníkům ve zdravotnictví, aby se připravili na minimálně 14 dní karantény a zásoby jídla a dezinfekce na měsíc...:blicismajlik

Každopádně pro business s potravinami jsou to druhé Vánoce...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě .. průběžně máme doma plus mínus dvě kila od každý mouky, krabici rejže,  dvě kila cukru, dvoje špagety, pár litrů mlíka, deset jogurtů, dvě tři másla,  dva litry oleje, něco v mrazáku ... zdůrazňuju plus mínus.

Jednou týdně dojede Tesco nebo Košík a doplní se to co dochází, čerstvý maso, sýry, uzeniny, ovoce, zelenina. Což teď bude asi trochu problém, protože "moje" kilo mouky si na rok dopředu koupil někdo jinej. :myslim :roll 

Jo, a nezapomeńte si pustit na ČT 24 videonávod ať víte jak si máte mejt ruce mezi prstama, jak kašlat a kejchat ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatík byl dnes na nákupu. Jezdí každý týden ve středu a spojí to s návštěvou svojí matky. A povídal že důchodci se v Úvalech v Penny normálně fackovali u palety s trvanlivým mlíkem a nějakema těstovinama.  A povídal že si připadal nepatřičně když měl v košíku nějaký ovoce zeleninu a pár drobností. Jinak prej všichni košíky nafedrovaný že jim to z nich padalo ven. 

Já jsem dopolko s Pepínovo pomocí , pro @brixtr vyvážil dvě sady kol a jedno kolo jsem opravil tam byl vražený imbusový bit. A v dílně mám rozdělanou xsaru picasso tam je ruplej rezonátor vzduchu na přívodu k turbu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Vena garážmistr napsal:

imbusový bit

vidíš to já ho zapomněl vzít a vyhodit :D tak ho máš na památku. no já když už sem dorazil domů a měl ty kola v autě tak jsem to ve sklepě aspoň uklidil aby se tam hezky vlezly :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Fruktis napsal:

.tak radši mizím....starší domek....s malou zahrádkou pro prcka...garáží pro mě

Jsem to řešil obdobně, akorát jsem utekl ze sídliště v "provinčním" Chomutově.... Dle "pozůstalých" za 5/12....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás už zboží doplnili...a křečci zase naběhli :D ještě se nic neděje a oni se dokážou poprat o těstoviny, pytlík roztrhnout....a nechat ho tam nakonec...to ho asi moc nepotřebovali....co budou dělat, kdyby to opravdu došlo do karantény a nikde nic nebylo..to fakt netuším....morální bahno se odkrývá v plné kráse.... jdu blejt velebnosti...

jinak jsem si vyhlídl pěknou C4....dvoulitr.....tak se na ní půjdu podívat :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...