Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@ozzy56 souhlasím...😋

Jinak já se dneska zlobil s diagnostikou....před dvěma lety fungovala...a včera se nespojila ani za boha s autem....tak v domnění,že si pomůžu reinstalaci jsem ji vymazal...a za boha ji nemůžu naistalovat...vždycky to skončí hlaskou viz  níže...asi by někdo nevěděl co s tím...a ne wokna se mi dělat znovu nechtěj..

 

20200224_232912.jpg

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávej bacha aý budeš pasantovy nakládat bagáž do kufru aby jsi se nenašponoval moc v těch pružných kalhotách a pak jsi nejel dom s holou prdelí. 

Já jsem vyměnil to prasklý péro objednal jsem železo zítra ho přivezu a pomalu musím v mezičase začít tvořit schody k mobilheimu ségra tam měla takový provizorní (asi 5 let) z palet ale už začínají bejt dost vaklavý tak se udělají železné a nášlapy budou z takových těch plastových desek jak se používají na mola. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch 1.5 m je pakárna ale jinak ... nevidím problém. Pokud ovšem dohlidnou aby se cyklisti (hlavně ti s úmrtním listem v kapse, ale nejen) nemotali uprostřed jízdního pruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ono pitomci narůstají geometrickou řadou i v německu, takže jezdit kolem baráku a tůrovat motor pod oknama se holt prodraží, co se na tom nelíbit? :super

jako puberťák sem dostal od suseda facku, bo sem jezdil pod oknama na pincku a budil mu děcko, i bez pokuty sem začal jezdit jinam :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr ony jsou fakt pruzne - rekl bych jeste tak na 30kg
a mel jen jeden malej kufrik a NTB

jo cesta celkem v pohode clovek jak tu prahu jezdival a ted skoro 7 mesicu nic zjistuje kolik noveho se tam udalo zmenilo postavilo :P

jo a pred pulnoci telefonat od dispecera ze sef si me chvali ze cesta z letiste byla perfektni takze za dobre chovani mi vrati octavii (za trest sem jezdil 5 mesicu ve fobii) - tak si to zase neposrat

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ozzy56 napsal:

co se na tom nelíbit? :super

Myslel jsem to spíš v obecné rovině, uznávám, že to vyznělo blbě.... Zkrátka mi to přijde, že v Německu jedou "ode zdi ke zdi" a to nejen co se automobilizmu týče....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hafity napsal:

.... Zkrátka mi to přijde, že v Německu jedou "ode zdi ke zdi" a to nejen co se automobilizmu týče....

Nejen v Německu ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Taky jsme meli par ulic od nas tunera auta mel pekne vkusne upravena ale bez vyfuku - to snad nemelo ani svody :)
A cim vic hluk tim vic sport - bylo jeho motto!
Na druhou stranu parkrat se u nas ukazal MB190 v "uprave??" DTM netusim zda to nebylo OG a u nej me ten hluk proste nevadil - patrilo to k nemu.

A jak zaznelo driv jsme delali bordel ...? Vylezl pan tata kazdemu strhl par facek a bylo to "umravnene" a nejake dalsi protesty naschval .... :) - slo se jinam.

Dnes "bjeda kazdemu" jak prestane beeecet s davem .....
A povestny "SELSKY ROZUM" schvalne copak to je ...?


Pekny den.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...