Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Téma zní :    "Co jste dnes udělali"    -    No já to udělal už včera tedy 22.2.2020 , ale ty Fernety a Republiky v restauraci a pak ještě víno doma + hosté mi neumožnili to dát již včera  😂

A navíc vlastně o nic nešlo -   "Takové to domácí ..."      :blablabla                                         Tak jen pár fotek , protože někteří by mi to asi neodpustili :aut

P1100997.JPG

P1110016.JPG

P1110019.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vždyť to bylo už po druhé s tou samou treperendou . . .   :papa   Dokonce to bylo i bez prstýnků !   🦴 původně nechtěla ani hudbu , ale nakonec jsem na místě domluvil B.S. - Vltavu :super

Jo a dodatečně přiznávám - byla tam i moje mamina. Ta by mi to neodpustila . . . :roker    No šest lidí = snoubenci + svědci + máti + fotograf = partner svědkyně tedy dcery 😉

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tvrdím jedno velká svatba je stejnej průšvih jako malá svatba. Svýho času jsem si přivydělával jako svatební řidič. A po nějakým čase když jsem ty štastné potkal tak jsem se dozvěděl podobné věci . Hele ty co jsme pozvali nás pomluvili protože jsme šetřili(podle pozvaných) ty co jme nepozvali nás pomluvili taky a bylo jedno jestli to byla akce kde se hosté počítali do cca 20/25 lidí těm jsem říkal malá svatba párkrát jsem jezdil i velké kde bylo kolem 100 lidí a nás najatých řidičů třeba 5-7 jednou jsem se nedopatřením dostal na svatbu kde bylo asi 300 lidí najatých řidičů bylo 12 a i tam jsem se dozvěděl po nějakém čase podobné informace. Proto pokud se budu ženit tak jen já ta chudák ženská která si mě bude chtít uvázat na krk svědky chytnu někde cestou na úřad a víc nikdo pak jen pošlu že byli oddáni a po pr.eli to že by mi to někdo z rodiny neodpustil nebo podobný kecy na to nehraju. Za ušetřený prachy se radši pojedem podívat někam do světa. A než se vrátíme tak i ty co to nebudou schopný na poprvé rozdýchat už to budou mít rozdejchaný. Kámoš to takhle udělali nevěsta teda z toho řešení nebyla napoprvé odvázaná ale po pár týdnech rozumného argumentování na to přistoupila ani jedna matinka to údajně neměla skousnout a teď jsou všichni v pohodě než byli pozvaní na oběd po svatbě k jedné nebo druhé matince tak to trvalo dva měsíce. A jsou spolu přes 20 let. Druhý kámoš po cca 3 letech vztahu se musel ženit svatba se plánovala za účasti snad i tetiček z osmého kolena samozřejmě že se plán vymknul kontrole snoubenců a bylo tam 120 hostů. Večer když už bylo něco málo popito tak se nějakým nedopatřením k sobě dostali příbuzní z jedné strany kteří se nemuseli kvůli sporům z dřívějška a dopadlo to tak že 7 hostů skončilo v CPZ ,5 na záchytce a dva na urgentním příjmu v nemocnici po necelých 3 letech se rozvedli a ten kámoš od té doby (15 let)  syna neviděl i když soudy, úřady všichni byli při něm ale ona zkrátka řekla že jeho příbuzní zkazili svatbu že mu to do smrti neodpustí a že syna nevystaví riziku že by se mohl zkazit vlivem svého otce nebo jeho příbuzných. 

Jo a dneska jsem držel NEDĚLI .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Péťa napsal:

Jsi můj vzor! Oženit se jen se svědky v košili bez saka a kravaty :super

Svatba má bejt veliká, ať mají přátelé na co vzpomínat a musí se dít spousta věcí, aby se mohly v tu pravou chvíli vytahovat citlivé vzpomínky doplněné fotkami. 

O naší svatbě se mluvilo dík zdejšímu členu JirkaPovi i na IMPULSu, páč kolona 35 osobních aut přesouvající se z Karlovy Koruny přes Hradec Králové do Kostelce nad Mrtvicí si to prostě žádala 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Vena garážmistr napsal:

 

Jo a dneska jsem držel NEDĚLI .

Já i včera.

Týden by měl vypadat takhle (počínaje zítřkem): malá neděle - úterý - středa - čtvrtek - malá sobota - neděle - neděle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Medvěd napsal:

Svatba má bejt veliká, ať mají přátelé na co vzpomínat a musí se dít spousta věcí, aby se mohly v tu pravou chvíli vytahovat citlivé vzpomínky doplněné fotkami. 

JJ jak píše Véna. Když jsem si ji bral poprvé , tak tam samozřejmě bylo příbuzenstvo ze všech stran a koutů republiky. Nejdřív se můj a její otčím kamarádili a později , když se ožrali , tak si dali do držky.

Včera jsem si nebral Kůstku , proto aby měli radost a na co vzpomínat příbuzní , ale proto , že jsem to chtěl já !  A po pravdě ? V práci budou asi hodně překvapení , že jim nepřinesu koláčky. Ale já je varoval 😉 .   A jak píše Véna - proč bych měl v práci nakrmit bandu příživníků , kterým jde stejně jen o svoje pupky a ne o to abych se měl dobře já . Lidi které mám rád , si pozvu na skleničku mimo pracoviště :roker

A Pežoťáky pozvu naskleničku NA SRAZU.  Ti co nedorazí a ti co nedorazí Pugem a ti co nemám rád mají také smůlu.  🙊    Takže Weri - chystej se 😂:super🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 6 minutami, Klemoň napsal:

 

A Pežoťáky pozvu naskleničku NA SRAZU.  Ti co nedorazí a ti co nedorazí Pugem a ti co nemám rád mají také smůlu.  🙊  

Tak to je cajk. Pažrouta nemaje zůstanu střízliv

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji Péťu  "A Kůstka chtěla? :D"

No moc ne , cukala se a zmítala !!!   On mi taky oddávající musel připomenout , že jí mám vyndat roubík , aby mohla říct ano  😂.  Bylo to domluvené.  Jak jsem vyndal roubík , svědkyně za Kůstkou řekla ANO a já Kůstce narval roubík zpátky   😎

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rano z prace lehce zdrimnul a se*u se tu s pocitacem viz vedlejsi vlakno
pred hodinou me dispecer netrpelive volal kde jsem se zapomel ze mam psanou smenu - sem mu pripomel ze jsme se domlouvali na "pohotovosti" takze ted pohotovostne doma piju nealko napoje a doufam ze nebudu potreba :P a za hodinku az dve pujdu dospat spankovy deficit

a zitra v planu financak - holic - posta - stavebniny - "kulata lopata"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Medvěd napsal:

Svatba má bejt veliká, ať mají přátelé na co vzpomínat a musí se dít spousta věcí, aby se mohly v tu pravou chvíli vytahovat citlivé vzpomínky doplněné fotkami. 

Nevím teda podle mě je to záležitost především těch dvou a ne toho aby si měli přátelé o čem povídat a vytahovat nějaké citlivé vzpomínky to ať si dělají ale ne na můj úkor. Asi jsem v tomhle jinej možná že za to může i to že když jsem jezdil jako kmenovej tak jsem měl denně za zády spousty lidí a upřímně se přiznávám že ač už víc jak dva roky jezdím jen jako brigádník tedy ne každý den tak je mi pořád milejší komorní společnost než davy lidí okolo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.  Ať si každý udělá svatbu jak se jemu líbí - je to jeho svatba !    Kecáním do svatby to začíná , vybíráním nábytku do cizího bytu to pokračuje a vrcholí to kecáním do výchovy . . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...