Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

A já ti včera večer volal jak ti je a to jsem se chtěl zeptat na jinou část těla . . .   Tak už chápu proč jsme spolu nemluvili - ten vytřeštěný pohled mi stačí.  Už ani nechci vidět tu fotku před splasknutím 😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň obecně lze říct, že Daikin se hodně dává na administraček a je to jedna z předních firem, hned velde LG a Samsungu. Do RD se pak hodně dávají Samsung, LG, i Panasonic, pokud někdo hodně šetří, navrhujeme Haier. Pokud máš cenově podobně Daikin vs. Panasonic, asi bych volil ten Daikin. Jestli chceš, pošli mi do PM, jaké potřebuješ výkony chlazení a kolega se na může podívat na ty jednotky, jestli to není zbytečně předimenzované, nebo poddimenzované, případně může říct pro porovnání ceníkové ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Klemoň napsal:

Oba dodavatelé ( Panasonic a Daikin )  "tvrdí" , že mají díly dostupné i po 10 letech

@Klemoň Mám zkušenosti sice jen s 6 klimatizacemi, 4 z toho jsou Daikin, jedna LG a jedna nevím, ta je nová :) Baví mě kecy o dílech po 10ti letech, když stejně změní chladící médium a musíš vyměnit komplet klimošku. Ale je fakt, že různá ložiska apod. mi na Daikinech mění běžně, jen nechápu proč tak často. Asi si říkají, že státní správa je dojná kráva, tak proč ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dneska na 206 1.1 měnil výfukové svody, protože byly prasklé u lambdy a trochu to foukalo nad katakem. Skončil jsem v momentě, když jsem utahoval stefty u kataku a jeden jsem urval. Padlo pár sprostých slov, schoval jsem nářadí a šel do práce na odpolední... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska protože jsem včera uklidil 807 do dílny, jsem se rozhodnul že zvednu předek a zkontroluju pravé přední protože to hůř odbržďuje tak jak tam vypadá kotouč a desky jestli to ještě vydrží nebo to bude třeba řešit akutně. Výsledek kontroly brzdové komponenty zatím OK není třeba to řešit akutně nesjpíš až bude po přezouvání trochu času (a peněz nazbyt) tak buď zrepasuju brzdič nebo ho vyměním a případně vyměním i desky a kotouče. Ale přei skládání jsem si všimnul jiného problému k akutnímu řešení i když podle stavu je to starší záležitost :

WP_20200222_10_42_14_Pro.thumb.jpg.5c6ba911a10b941da43bb70850bb4f53.jpg

Takže jsem objednal novou pružinu a preventivně i ložisko horního uložení, v pondělí bude dodáno takže se na to v pondělí ráno vrhnu abych to rozházel než přijedou ND a pak to mohl začít hned skládat. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2019 at 8:43, radim.1008 napsal:

Z tepla domova koukám jak obecní pohunci čistí pozemek. 

IMG_20191206_095602.jpg

Dnes mi byla udělaná velká radost. V citaci výše, začátkem prosince začal úklid na obecním pozemku. Tehdy jsem se radoval předčasně, že se budou kácet i stromy, ze kterých všechen bordel končil u nás na zahradě. (Západní strana).

A dnes přijedu z nákupu a stromy dole. Měli jsme s Vaškem podívanou na traktory. :D Sousedi a obec mi udělali velikou radost, že nebude na podzim tolik listí. :super

A jinak jsem to dnes nevydržel a sluníčko mě vytáhlo s hráběma na zahradu rozhrnout krtičáky. Ještě by to chtělo umýt auta. :myslim

 

IMG_20200222_124859.jpg

IMG_20200222_111956.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Péťa napsal:

Jen jednu? :bojim

Já vím že je to " párovej orgán" a měli by se měnit obě. Ale nějak to teď nevychází. A čekám co bude dál takže teď musí stačit jedna protože pokud auto zůstane doma tak mám v plánu udělat takovou střední opravu tlumiče, péra, možná uložení motoru atd.. No prostě pokud by tady 807 zůstala tak ji dostat do formy aby dala dalších 200 tis. km. A pokud by šla do světa tak to musí stačit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...