Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Sawoy Dekuji nic mene me to resi problem s pripojenim ale neresi s prepnutim - a pokud nekdo nekdy vysvetloval cloveku ze na prepnuti se zmackne tento cudlik 2x "viii" ze pokazde pokud k tomuto kroku dojde
je TV komplet rozstelovana a pripravena na opetovne naladeni :)
 

Tak ze pro me komplikace - nanestesti DVD se pouziva malo a VHS uz vicemene vubec.

Uvidime zkusime s tim zit a obrnit se trpelivosti - treba po roce to bude lepsi az dobre 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, pavelu96 napsal:

A proto mám vysavač na vodu, žádný sáčky a filtry... Bordel se vyleje do WC, opláchnout a je hotovo :super

Jo a k tématu: vývoz babičky do Penny, kde jsem byl svědkem souboje svělelnými meči o poslední okurky za 15,90...:roll😂

Včera jsem si je bral za ty samý prachy v kaufu tady u nás v Jc a bylo tam odpo ještě spousta beden. Jelikož je manželka v nemocnici,mládežnice cestují, tak zabředávám do tajů nákupů. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis jednoznačně vyhrála temná strana - ta soudružka s fialovým svělelným mečem (francouzská hůl) vypadala jako Dart Sidius a senior v plášti jasnej Jedi. Bohužel pro něj používal jen sílu nákupního košíku a proti meči neměl šanci... 😂🛒🤺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne a dnes dopoledne na bytě. První úkol prozvonit LAN kabeláž, než se zastukuje a zaklopí SDK. Druhý úkol přidělat po instalaterovi trubky okolo vodoměrů přes objímky, aby to neviselo jen na trubkach. Úkol třetí zacistit kabeláž v instalační šachtě, protože to co tam nechal elektrikář bylo šílený. Čtvrtý úkol posunout zásuvku pro rack, aby nevadila, trochu zvelebit vývody LAN do rozvaděče, a dotáhnout zemnící drát k racku.

Co si člověk neudělá, nemá 🤨

DSC_0440.JPG

DSC_0449.JPG

DSC_0450.JPG

DSC_0419.JPG

DSC_0451.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem si pri tankovani vyzvedl cenu - bohuzel + nekaje body z karty ale prekvapilo me ze i tak byl doplatek "pouze" 120zl z cca 380zl pri teto cene se jedna asi o nejaky "lepsi" model ...?
Ano je tam i na  tom nasem matlacim zarizeni slyset rozdil pri prijmu RADIA.CZ pro LQ a HQ celkove je poslech vyvazeny stereo je prekvapive celkem stereo ale schazi me na muj vkus trosku vzdusnejsi "stredy a vysky" ale
nemel jsem moznost poslechu na necem co by se dalo oznacit za HI-FI Xaomi6 neresim jako HI-FI ;)

 

IMG_20200216_175927.jpg

IMG-20200216-WA0002.jpeg

IMG-20200216-WA0000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pavelu96 napsal:

@Fruktis jednoznačně vyhrála temná strana - ta soudružka s fialovým svělelným mečem (francouzská hůl) vypadala jako Dart Sidius a senior v plášti jasnej Jedi. Bohužel pro něj používal jen sílu nákupního košíku a proti meči neměl šanci... 😂🛒🤺

Už je to asi víc, než 10 let, co jsem zažil v Kloflandu "bitvu o mlíko", na paletě byly poslední kousky.... Zaměstnanec, vezoucí novou plnou paletu nechápal.... Stejně, jako já.... Ale možná, až budu pobírat penzi, tak to budu vidět z jiného úhlu, který budu nucen držet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je bez diskuse :super

Ale v Liberci dost diskutoval s rozhodčím až to vypadalo na cinknutí. Dvakrát ze tří vyloučení 5 na 3 pro Kladno po jeho připomínkách už na něj celá hala pískala (bylo vyprodáno, takže dobrej hukot) a jak to mám vysvětlit jedenácti letým dcerám co se na něj šli podívat jako na hvězdu...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodřel jsem si díru do hlavy přemýšlením jakou vybrat klimatizaci.    :myslim

Potřeboval bych názor , jakou by jste si vybrali za shodných finančních i výkonových podmínek klimu do bytu   -   jestli Daikin nebo Panasonic 🤔.

Už to řeším delší dobu , nabídky mám na 5 značek a protože moje favorizovaná LG vybočuje o 5 000,- z řady tak mi zbyly tyto dvě . . .  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5:30 - budík, 6:00 - odjezd směr Ov Vítky, 6:30 - odběry krve, 7:00 - směr chalupa složit dřevo z V3Sky, 8:30 - výměna paliváku (po 15t km), 9:00 - opět Ov ale Proskovice, dál uvidím ... klasický volnější pjuntek

 

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň podle kolegy projektanta topenáře/chaďaře, je úplně jedno jestli vezmeš LG, Daikin nebo Panasonic. Je to jako kdybys váhal mezi Superbem a Passatem. Je to jedno a to samé jen v jiné košilce. Doporučuje poptat si firmy a vybírat podle vzhledu, funkcí a ceny. Samozřejmě i ve správném výkonovém rozmezí, ale ten potřebný chladící výkon asi víš jaký potřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci . :super    Samozřejmě že jsem se tomu věnoval více než 10 minut.  Mám 9 nabídek na 5 různých značek z Prahy a okolí . Nesmyslně nejdražší je firma z Neratovic.  :roker

Všichni dodavatelé dostali shodné zadání . Mám srovnávací tabulku všech "zajímavých" hodnot jako jsou topný a chladící  příkon , výkon , spotřeba , hlučnost vnitřní a vnější jednotky, záruky a uživatelských finkcí. Někteří mi nabídky ještě korigovali a šílence s nabídkami typu 47 000,- už jsem dál nekontaktoval :papa.   Šlo mi spíše o to , že jsem se ve finále dostal na shodná zařízení o různých cenách a nejvýhodněji (s odskokem přes 4 500,- od ostatních při shodných vlastnostech) mi vyšel ten Panasonic a Daikin. Obě nejsou malé neznámé firmičky , ale nevím jak je Panasonic v této oblasti zdatný .  Na zdech většinou vidíš Sinclair , Samsung , LG , Toshiba , ale Panasonic moc často ne . Tak jsem měl trochu nejistotu jestli to pro ně není jen vedlejší produkt . . . .

Oba dodavatelé ( Panasonic a Daikin )  "tvrdí" , že mají díly dostupné i po 10 letech . . .  :mrk       Panasonic vychází nejlevněji a Daikin mám od doporučené firmy a ten dorovnal cenu na zanedbatelný rozdíl ( 350 Kč )  tak teď právě nevím . Daikin je trošku energeticky náročnější , ale nic co by stálo za větší hloubání - cca 500 Kč za rok ???     Ale prostě mi Daikin nic neříká , snad jen , že ho montují v CZ ?

Kdyby měl ještě někdo názor / zkušenost - budu vděčný !!!  :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daikin jsem mel X let v nájmu v jedné admin budově. Jsou to světově uznávané klimy. Šel bych klidně do Daikinu. Kdysi mi nabízeli klimu na celý barák za pakatel, v rámci nějaké spolupráce a občasném přivření oka nad jejich počínáním během nájmu........oproti dnešním cenám já vůl do toho nešel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...