Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 hodinami, Lihous napsal:

... ale co me docela zaskocilo je absence SCART konektoru.
Je tam RCA ale nechce se me verit ze to pujde jen s jinym kabelem .....
.

Daruji.

IMG_20200215_102524.jpg

IMG_20200215_102458.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera taky ,,zážitek''--v Lidlu kupuju vysavač Parkside, líbí se mi, že saje i vodu, je levný a dobře saje říkal sused, chci ho do garáže a vůbec na chatu, na takové to hrubé vysávání, kupuju k tomu i krabici sáčků, ovšem na obalu není uveden typ kupovaného vysavače, tak se ptám prodavačky zda sáčky pasují, nevím říká ta krásná paní, tak krabici rozbalím a vyzkouším to, kontruju já, nene pane, musíte si ty sáčky koupit a až pak vyzkoušet 😯, ale pokud to nebude pasovat, vezmeme sáčky zpět a vrátíme peníze, uklidňuje mě vedoucí prodejny, jak se následně prodavačka představila , odvážím zboží do auta, na parkovišti vše rozbalím a zjistím, že sáčky pasují, tak to dám zase zpět do krabic, připadám si jak obchodní cestující prodávající vysavače 😉 a s radostným pocitem odjíždím domů, celkem hezký Valentin...

jen tak uvažuju, jestli se něco změnilo za posledních 30 let 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by nebyly ... A na vysavač co saje vodu bysme se chodili koukat do výlohy Tuzexu nebo slintali nad tištěným Neckermannem/Quelle ...

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jen nechápu, že v dnešní době, kdy je plno kontrolorů kvality a bůhví, jak se všechny ty funkce nazývají, že prostě v prodejně dají krabici sáčků vedle vysavače, což má logiku :potlesk, ale na krabici sáčků není uveden ten vedle stojící typ vysavače, což logiku jaksi postrádá :roll

ale pokud kupujete sáčky do vysavače jen podle obrázku, tak juu, už mlčím :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to bývá opačně - u vysavače je uveden typ vhodných sáčků, protože vypisovat na sáčky všechny typy vysavačů do kterých pasujou .... Ovšem Lidl je svéráz a ne běžný elektro. Vzhledem k tomu jak tam funguje prodej spotřebního sortimentu by to ta prodavačka vědět měla - pochybuju že by navezli vysavače a s nima sáčky do úplně jinýho typu. Navíc tyhle prodeje jsou po celý Evropě - jen někdy v různých týdnech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim sackem do vysavace mam taky slusnou zkusenost
vysavac nejaky noname cinskej
ale podle katalogu do nej sacky ani neexistuji
ve finale v katalogu najdes podobnej vysacac kterej samozrejme vypada jak ceska ETA a jeji typ sacku tam pasuje - OK koupis nalepku z krabicky nalepis na vysavac pro priste
ale ouha priste uz ten typ sacku nekoupis takze hledas opet alternativu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zas něco ... 😎

P.S. k tématu vlákna: to co dnes bych chtěl zažívat denně. Debordelizoval jsem nějaký  šuplíky. V jednom byly deset let starý obálky s účtama a tak. Našel jsem v jedný devět litrů.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto mám vysavač na vodu, žádný sáčky a filtry... Bordel se vyleje do WC, opláchnout a je hotovo :super

Jo a k tématu: vývoz babičky do Penny, kde jsem byl svědkem souboje svělelnými meči o poslední okurky za 15,90...:roll😂

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dnes začal plnit delší dobu vyřčený slib. Pepíno synovec půjde letos do školy a měl slíbeno že než půjde do školy tak že bude mít svůj pokoj resp. že bude mít svůj pokoj tak nějak v rámci možností vybavený jak by si přál. Bohužel tím jak ségra ovdověla tak se na nějaký čas řešení takových věcí odsunulo. Takže  když se Pepíno ptal kdo mu ten pokojík udělá když nemá tátu tak mu děda slíbil že mamince pomůže děda nebo strejda. No děda se k tomu nějak neměl takže jsme po vánocích rozhodli že to musíme dát dohromady dokud je zima než se bude moct dělat venku. Takže dnes jsem naložil skorobrášku Pepíka a jeli jsme k ségře do Letňan. Ségra už dva týdny po chvilkách vyklízela věci z pokojíku co sama zvládla minulí týden byla zaplatit koberec a mi ho dneska vyzvedli a po schodech jsme tu mrtvolu vystěhovali do 6 patra. A pak jsme z pokojíku vyklidili zbytek věcí stáhli jsme starý koberec a položili nový a zpátky nastěhovali ty věci který ségra řekla že sama nezvládne. Takže tu logisticky nejnáročnější etapu máme za sebou po jarních prázdninách přivezeme psací stůl od ségřiny kolegyně nějakou tu židli a bude to hotový.  Ale těch šest pater s mrtvolou na zádech mě dalo zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 a jaká strana síly zvítězila?:)

Já dneska rozhýbal tu blbou brzdu na zadku...A odpoledne výlet vlakem do uhrinevsky obory...

Jsem rád že dacani ještě nevymreli a v místě vyhrazeném pro kočárky seděla rodinka s dospělejma ditkama...Po půlce cesty tedy nakonec těhotnou  manželku pustili sednout...:P

V pátek jsem pak narazil na pěknou 5008 ... bohužel pro mě byla bílá...A ta dle ženy ne e🤪😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis ja takhle v lete mel mistenky ve velkoprostorovem cupe - proste pulka vlaku cupe a pulka pro vozickare/postu
na nasich misterch sedela omladina a manzelsky par cizinci
omladinu jsme vyhodily a jelikoz nam stacily 4 mista (rezervacka na 5) atak jsme tam ten manzelsky par nechaly - ale stejne to utrpeni z te opile chasky co se skoro valela v ulicce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...