Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Hoši ale takové hydranty jsou ve více jak polovině paneláků v republice. Pravda někde jsou vylepšené že klíč od toho visáku je v krabičce která je na dveřích toho hydrantu přinýtovaná a místo dvířek má sklo tomu pak rozumím ale tohle je takové dost mimo předpis ale zase když by správcovská firma měla šestkrát do roka vyzbrojovat barák a rozpočítala to nájemníků k úhradě tak by asi vejskali jinak než radostí.

A jinak pořád něco dělám ale tak nějak spíš takové drobnosti venku nic moc počasí na práci ježděni na busu taky není . Ale dneska jsem byl u Pepči včerejší povětří mu pocuchalo střechu na kůlně tak jsme jí rovnali a taky jsme byli u jeho tatíka pro 306 která umřela takže se projela na špagátu za 807 a asi v pátek ji Pepča začne resuscitovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já s tím hydrantem snad nikdy nic hasit nebudu...jen mě dostává to, že se nám na nastenku dostala požární směrnice z roku 2006 a mám jako obyvatel použít dostupná hasici zařízení. 

Kontroly na to normálně chodí a nic se nedeje...už Tu i hořelo a nic...hasiči si nosí raději své vybavení 😑

Sekeru si vytáhnu ze sklepa a rovnou i palici..kdyby  náhodou a budu doufat že tam  najdu hadici a proudnici...

Přijde mi to dost podobné jako kdyby byly zamčeny unikovy dveře...

Naštěstí už jen dva měsíce...a pak frrr pryč odsud do svého...dneska podepsána smlouva a už aspoň nejsem "bezdomovec"😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už budu mít vyděláno ješte asi dvě hodiny a frčím domů. Ve středu jsem se vypravil na Vysočinu svézt se odtahovkou. Tak jsem si trochu zajezdil jak s malou tak s velkou 8x8 ale už se těším domů nějak jsem odvyknul ponocování a práci v noci ale hlavně takovýmu tomu stresu kterej je když se tahá z D1 kde je to o život když je normální počasí natož když to trochu klouže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera navsteva v Norimberku na veletrhu hracek - akce jako vsude dle meho slabsi a slabsi - ikdyz jsou haly plne tak velke nadnarodni spolecnosti proste nejsou - a kdyz tak nemaji nic pro nas "evropany"
Na cestach celkem klid pravda posledni rady nasich ekoaut jsou skutecny zazrak k zamysleni - a odezvu odevsud je slyset spis narky - nejede to zere to.

Z Norimberku vice mene stale az na omezeni po D dalnici >170/190 u nas na limitu na pokutu hned na miste - vic psat nebudu ;)
Potesitelne je ze nebyl nikdo kdo by najizdel a nejak zvlast jel agresivne vzdy dojel pockal nez se zaradime / nejen my / do praveho mezi auta a pak jel dal / bavime se o limitu ... ne zdrzovani /  tady je pro nase ridice 👍

Predjizdeni kamionu kamionem je i u sousedu snad nadnarodni sport ne jeden ale klidne dva tri najednou dlouhe km .... asi je neco spatne....

No par fotek jen na okostovani ale bohuzel jen komprimovano a jako bonus z matlaciho zarizeni na fotaky jsou tak nejak "alegicti" :)  i nas asi trikrat slusne posilali no proste - "No foto"

A dnes ....? Odpocinek vycisteni auta uvnitr odpoledne jeste dotankovat nadrz navsteva u kolegu v Pl a pak snad uz jen klid - dnes mam sobotu a zitra nedeli ....

Ta  P205 je v meritku "tusim" 1:18 ??? a je to podobna edice jako u nas ted vychazejici Š100 .....
Jinak vetsinou meritko 1:18.

Nová složka.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne vyvenčit hlídané psisko, pak trochu práce do práce, lehký 4km výběh s psiskem v dešti a pak oprava Samsung Galaxy J5 z provedení uPad na Classic 😄 ještě ho musím zalepit, ale to až doma, zapomněl jsem si vzít klipsy na zafixování

2020-02-02 15.32.50.jpg

2020-02-02 16.19.30.jpg

2020-02-02 16.19.44.jpg

2020-02-02 16.20.03.jpg

2020-02-02 16.20.14.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bylo to jak dostávat se k penězům... Nejdřív celý display nahřát fénem, aby povolilo lepidlo, pak planžetou podpíchnout display v rožku, komplet objet trsátkem, znovu komplet objet planžetou do hloubky aby se obříznul zbytek lepidla. Tím se oddělilo sklo, a pak v podstatě to samé s vrstvou displeje. Pak už to bylo jen o čištění. Každopádně v domácích podmínkách výměna baterie znamená i nový display, protože tenhle jsem rozštípal na cucky, abych ho vyndal. Takže mě trochu mrzí, že jsem na ALI rovnou s displejem pro jistotu neobjednal i baterku 😣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣 asi nejsem značkový servis 🤣 ale nutno říct, že při té ceně displeje z ALI je to asi jedno...škoda jen té práce, ale stejně za pár týdnů už se kolem něj začne motat prcek, tak na té zemi bude častěji, tak při další výměně už budu chytřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera (s menším dokončením dneska) jsme se švagrem, tchánem a manželčiným strýcem usadili překlad (2.4m) a poněkud nad plán nakonec vybourali a znovu vyzdili i cihly nad tím.

Tak se mi trochu přehodilo pořadí fotek, ale snad to nevadí:)IMG_20200201_151519.thumb.jpg.4fbdb1db0a94a7a27a97ebc55d8a5c80.jpg

IMG_20200124_152957.jpg

IMG_20200201_110222.jpg

IMG_20200201_190603.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

traverzy byl první plán, pak ale jsme zjistili několik "ale":)

První zjištění bylo, že zeď je pouze 15, ačkoli panovalo všeobecné přesvědčení, že má 30cm (bylo to i  v původních plánech), takže traverzy jsou zbytečný a prý stačí "L" profil (50x50mm).

Následně jsme zjistili, že zeď ale podpírá stropní trámy a profily to neunesou, tak jsme se rozhodli pro beton a ty profily jsme použili na přidržení cihel nad tím, ale ty stejně nepodržela původní malta, takže nakonec jsme to zdili až ke stropu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídim si kameru....na tydyty..

Vofce tdi jižní spojka levý pruh..Tak Ho dojedu predpisovych 70...počkám až předjede kamion...pustí mě....predjedu Ho. ..zařadi se za mě asi po sto metrech a dostanu ceres klaksonem a dalkovejma...tak mu uhnu...a znova a neco gestikuloval...jako vazne...v sest rano...a uz takovejhle vystresovanej debza s malým pindikem... tak jsem podradil a nepredpisove mu ujel 😋 jel s tema dalkovejma jeste peknou dobu...at ziji folie🤪 a to jsem autem ani nechtěl jet...ale musel jsem...😪😪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...