Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Přesně ... přišel mi mail a rázem jsem měl adresy všech rodicu ze třídy. Jestli někdo neumí použít skrytou kopii nemá co pohledávat na místě učitele. Demonstrovat za platy to jo ... ZA CO ??? ptám se. Ale to není že neumějí ... oni nechtějí. Z principu ... stejně jako prskaj doktoři kvůli e-receptum a e-neschopenkam. Pohodlnost, lenost ... nic víc. I starej pes se naučí když chce - můj táta se naučil psát maily a objednat si nákup nebo něco v eshopu ve třiaosmdesáti. Dneska hledá na netu v matrikách předky a sestavuje v notesu rodokmen. On totiž CHCE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem byl dneska u rodičů ve Šternberku a taky na PČR nahlásit, že mi nějaká ku...va propíchla tři gumy na autě.:grr Pochopitelně bočnici, takže neopravitelně:( Ke čtvrtému (PP) se nedostali, protože auto stálo u zdi mírně zešikma,ale stejně musím koupit všechny 4... Polaris 3 jsou již minulostí..., ještě projdu smlouvu, jestli, tam mám vandalismus a případně to budu řešit příští týden....

Ještě, že jsem nikoho nechytl, dotyčný by se asi neobešel bez lékařské pomoci.

 

A kamery tam pochopitelně nejsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sme trochu pochodili po Beskydach, z oběda u Zbuja nebylo nic, bo ten cyp měl v sobotu zavřene :roll, tak zpatky na Ostravicu, u Frojda měli kongres doktoři, tak zas nic, jinak vam řeknu, že tolik pežotu zastrkanych po mistnich horskych uličkach sem už dluho neviděl--policajti by měli žně...,ja nechal auto u Ondraša za 100, zustal bez oběda a dvakrat na tym ledu spadl, takže mě včil boli cely člověk, no kujva sportem ku zdravi 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ozzy56 napsal:

včera sme trochu pochodili po Beskydach, z oběda u Zbuja nebylo nic, bo ten cyp měl v sobotu zavřene :roll

Výjimečně tenhle víkend, jinak má 9-18. Ses holt trefil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyzvednuta 308ka od mechanika.

Kromě upevnění krytu turba a katu (které mi rachtaly - klasická to závada, co se díky kombinaci hliníkového krytu a ocelových šroubů a matek občas objeví) a  výměny čerpadla ostřikovačů (bylo ve zkratu, zřejmě se dostala kapalina kam neměla) byla i dodána cedulka do motorového prostoru 🙂  - a hned má motor lepší zvuk a já mám klid na dalších 10000 km 😄 

 

IMG_20200129_124116.thumb.jpg.6ecbea046b2a69856e2ce53725a226b5.jpg

 

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dozvěděl jsem se z požární směrnice, že mám požár hasit dostupnými prostředky..třeba hydrantem...

No a na hydrantu je visací zámek..a klíč nikde...asi si tedy budu muset koupit rozbrusku na aku...😱

Co na to požární bezpečnost?🤪

 

 

20200128_220228.jpg

20200128_220216.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přičíst 10 kkm umím z hlavy a pokud zapomenu, tak si auto do roka nebo když si myslí že je čas (nejdéle za 15 kkm) řekne samo. (protože jezdím dost po městě, tak si myslím, že 2.0HDi RHR si zaslouží nový olej po 10kkm)

Olej beru do mechanika (měl by tam být Total Quartz 9000, ale protože auto olej mezi výměnami nechce, tak s sebou nevozím náhradní balení). Mechanik se mi stará o auta už řadu let a zatím spokojenost. 

Jinak jak se tu řeší v jiném vlákně: Za celou dobu jsem od něho nevzal díly pouze jednou - když se měnila dvouhmota se spojkou, na kterou dal Badisák takovou cenu, že se jsme se s mechanikem dohodli na vyšší ceně za práci a spokojeni jsme byli oba.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis ... Se zeptej předsedy družstva. Jsou za to slušný flastry, navíc podle toho zámku na to asi nebude tlaková zkouška a co je vevnitř ...

 

Jinak hasiči pokud to vůbec hodlají použít o čemž pochybuju tak to urazej cepínem. Ty sekerou.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...