Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 20 hodinami, Klemoň napsal:

No asi takto :  palety se válejí na dvoře a regál musíš koupit . . .    co si vybereš když toho máš jen pár na uklizení ???   V pneuservisu nepotřebuješ tolik různorodých věcí na skladě   🙂

To za prvé a hlavně ty palety jsou teď jako provizorní pracovní stůl. Bohužel se stavbou celé gumárny bylo dost výdajů a díky tomu že počasí bylo takové jaké bylo tak gumárna nejela tak jak jsem si představoval takže  nějakou dobu musím vydržet s touto náhradou stolu. Až se vydělají nějaký prachy a hlavně až z nich něco přebyde tak mám vymyšlený stůl železný. A ono do tohodle jsem dokázal uklidit všechno co jsem potřeboval. Dnes jsem byl zase skoro celý den (10 - 16,30)  zašitej v gumárně výsledek mám natažený dráty od zásuvky nad pracovním stolem ,pod psacím stolem mám hotovou zásuvkovou lištu i poličku na zdroje od zařízení která budou na stole předělal jsem kaslíky na závažíčka u vyvažovačky, přemístil jsem vanu s vodou na kontrolu úniku z pneu.  Zítra budu vyrábět držák na světlo nad pracovní stůl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakože ta poslední neděle  v roce tak jen zlehka pracovní dodělal jsem v gumárně světlo nad pracovní stůl a mám ho i elektricky zapojené zrovna tak už mám zapojenou zásuvkovou lištu pod psacím stolem. Takže to co jsem chtěl letos udělat na gumárně v první verzi plánu hotovo není ale podle druhé střízlivější plánu verze je hotovo na 100%. 

WP_20191229_13_43_38_Pro.thumb.jpg.3cf88c1d6d66f92b2d8525f225d9c1ea.jpg    WP_20191229_13_58_51_Pro.thumb.jpg.40bab5ceded0ea377b7b53cb9448906a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...