Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No zkrátka máš výborné dedukční schopnosti...:super

Pro upřesnění je to měření nastavení výšky skel v ose Z v panoramatické střeše VW Touran.

A toto konkrétně není moje práce, já jen ten celý proces výroby řídím... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po ježdění jsem vyměnil olej a filtry na 807. Něco mi haraší na některém kole tak jsem sundal přední kola zkontroloval jsem desky a kotouče a brzdiče jestli dost otvíraj po odbrždění nenašel jsem nic co by bylo vysloveně špatně ale přesto jsem shodil brzdiče a očistil jsem desky aby lépe klouzali v těch drážkách. Zítra po ježdění dodělám zadky a sundám to ze zvedáku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se "zase menila" baterka u kamery v aute tentokrat jsem koupil vetsi a snad bude klid alespon na rok :)


Dopoledne jsem byl dodelat nejaky dlouho rozstrihany projekt - kdyz se u nas zastavil pan a ze by chtel vyfotit barak ....  / v polsku /
Rikam nemam licenci tak to udelat nemuzu ....
Pry to nebude o penezich ..... :)

No nebylo ale drahu alkoholika se me nechce nasledovat.

A kratke video ze i "autobusak" muze byt slusny  - opet v polsku .... Klodsko OC Tvrz
Skoda ze namam podobnou "situaci" z Novace tam se pan ridic kamionu pokousel o svuj INFARKT .... :D

 

161220194739.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se tady otevřela konečně prodloužená Rudná--tomu, kdo na Ostravu jezdí, nemusím nic vysvětlovat, ostatním to bude stejnak putna..., úsek 414 metrů se zprovoznil po TŘECH !!! letech, kdy se místní zastupitelé nedokázali domluvit, přesto úředník města (nebudu specifikovat) v televizi řekne, že v rychlosti domluvy jsou vzorem pro celý zbytek republiky 😯😯, kujva, ten svět se fakt mění v dámské přirození :grr  https://www.novinky.cz/auto/clanek/dulezita-silnice-v-ostrave-je-hotova-odvede-dopravu-z-obytne-ctvrti-40307697

mno, zítra tu zkratku mimo Porubu hned prubnu, jezdím tudy často, takže jsem dostal dárek k Vánocům už dnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ozzy56 napsal:

dnes se tady otevřela konečně prodloužená Rudná--tomu, kdo na Ostravu jezdí, nemusím nic vysvětlovat, ostatním to bude stejnak putna..., úsek 414 metrů se zprovoznil po TŘECH !!! letech, kdy se místní zastupitelé nedokázali domluvit, přesto úředník města (nebudu specifikovat) v televizi řekne, že v rychlosti domluvy jsou vzorem pro celý zbytek republiky 😯😯, kujva, ten svět se fakt mění v dámské přirození :grr  https://www.novinky.cz/auto/clanek/dulezita-silnice-v-ostrave-je-hotova-odvede-dopravu-z-obytne-ctvrti-40307697

mno, zítra tu zkratku mimo Porubu hned prubnu, jezdím tudy často, takže jsem dostal dárek k Vánocům už dnes :)

parada , zítra i v so využiju !Konečně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...