Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes stojím na semaforu první a čekám na zelenou, za mnou holčina ve fabii hledí do telefonu, světlo bliklo, rozjíždím se a mrknu do zrcátka--slečna taky jede, ale furt čumí do mobilu 😯, převodovka řadí dvojku a pipina stále hledí do telefonu a jede dva metry za mnou :grr--holka, co má řidičák odhadem měsíc, dva :(

v poslední době mám dojem, že lidi zešíleli, minulý týden v rodině bouračka, protože jedna paní spěchala, telefonovala a nedívala se před sebe, škoda podle odhadce cca 100 tisíc, auto bude opravené nejdříve za měsíc, v neděli mi nedal přednost protijedoucí, co odbočoval vlevo, zastavili jsme deset čísel od sebe...,asi začnu jezdit MHD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Asi tak že ze z pozornosti jde 1% na vlastní ovládání auta, 19% na okolí jako značky a semafory a zbytek na chodce, cyklisty a ostatní s tím že koukám kdy mi kdo může vlízt/spadnout pod auto, nedat přednost a vylítnout do protisměru - pořád mít únikovou cestu protože škarpa stojí a nepohybuje se proti mně. Zatím nejhorší byly prošlápnutý brzdový trubky když mi to předjížděný kolař ulomil pár metrů před čumákem doleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, ozzy56 napsal:

dnes stojím na semaforu první a čekám na zelenou, za mnou holčina ve fabii hledí do telefonu, světlo bliklo, rozjíždím se a mrknu do zrcátka--slečna taky jede, ale furt čumí do mobilu 😯, převodovka řadí dvojku a pipina stále hledí do telefonu a jede dva metry za mnou :grr--holka, co má řidičák odhadem měsíc, dva :(

v poslední době mám dojem, že lidi zešíleli, minulý týden v rodině bouračka, protože jedna paní spěchala, telefonovala a nedívala se před sebe, škoda podle odhadce cca 100 tisíc, auto bude opravené nejdříve za měsíc, v neděli mi nedal přednost protijedoucí, co odbočoval vlevo, zastavili jsme deset čísel od sebe...,asi začnu jezdit MHD

Ted mi u prechodu pro chodce zastavila bila Ochcafka borec ani neblikal pro zataceni tak na nej koukam a on taky na mobilu... presli jsme on se zacal rozjizdet a porad cumel dolu do mobilu... 👿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už do autoškoly nejdu, doufám, že nikdy, dneska jsem obdržel prodloužení veteránského atestu na R11 do 12/2019 (je to důležité kvůli pojištění), ukončil veškeré jmenovité systémové práce v práci, takže od pátku můžu na dovolenou až do konce roku a po nocích te´d každý den dodělávám obklady stěn na WC č. 2 doma, abych do vánoc skončil. Jak mi utekl od rozdělané práce ten zedník, nezbylo mi nic jiného, než se do toho pustit sám. Poprvé v životě, ale tak nějak - jde to, pomalu, dře to lehce, ale zvládnu to. Ovšem integrály, markovského přechodové modely nebo obalové křivky jsou mi přece jen bližší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dneska jsme byl jezdit  moje oblíbená 202 alias tour de sámoška. Protože to začíná u Alberta druhá zastávka je taky u Alberta asi čtvrtá u Penny pak další u Lidlu pak je chvilku klid a nakonec vrchol globus Čakovice. Navíc po cestě PN Bohnice a důchoďák asi dvě nebo tři základky  jo a jedna konečná je Poliklinika Mazurská takže si dovedete představit skladbu cestujících. Ráno mraky harantů do školy pak maminy s kočárama a miminama na kontrolu na polikliniku a celej den průběžně "dorostenky" s holema nebo taškama na kolečkách který obráží všechny ty sámošky po cestě okolo poledního "dorostenci " který zůstali samy nebo jim báby nevaří s trojkombinacema do důchoďáku na oběd a pro večeři. Včera jsem měl Crosweje kterej jezdíval jen třístovky a je to tzv. Low Entry takže to je nízkopodlažní od předu k prostředním dveřím od prostředních dveří  je podlaha klasicky jako v busu takže jsou tam tři schody a v posledních dveří jsou schody čtyři a poslední dveře jsou nejužší ty dvoje zbývající jsou naopak širší než bývají na vozech který jezdí město a navíc se otvírají podél karoserie ven takže ty " dorostenky " neví jak do toho lézt páč tam není zábradlí po kterým by s těma narvanejma taškama šplhali. Takže každá zastávka zdržení než nalezli a vylezli včera celou šichtu 5-8 minut opožděně oproti jízdnímu řádu. Dneska klasický City bus pro změnu ale pořadí které mají oblíbené vozíčkáři takže jsem dnes asi 8x vyklápěl plošinu aby mohli do nebo z busu. Takže toho za ty dva dny mám jak švestek. Navíc dneska to bylo dost konfliktní asi dvakrát jsem se dohadoval kvůli vozejčkáři a dvakrát s matkama s kočárkama který nedokážou pochopit že bus není nafukovací a že když mi předpisy dovolují vézt 1+1 nebo 0+2 ( vozík +kočárek)tak všechno navíc je moje riziko a že ne pokaždé mám náladu takové riziko podstoupit nebo že ne pokaždé je v tom voze prostor abych vzal víc i přes to riziko.  Navíc s některým vozíkem se tam prostě vejde jen jeden kočárek tím spíš když je to klasický kočárek s korbou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek a dnešek byl docela nabitý, včera ráno mi odpadla dodávka na stěhování tak jsem musel řešit vozejk. Opravdu radši vyhořet než se stěhovat :D 

jedna speciální fotka pro @Scratche 😂

 

02A97129-E767-4F02-A468-9162E68FC25B.jpeg

F15C959A-6210-4670-B67E-3E2AED230429.jpeg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pažout508

Asi 9let + - , přesně to netuším. Jako já chápu, že se to tak kdysi dělalo ale když už se měnily všechny jističe tak tam mohl dotyčný dát o jeden jistič navíc než vložit do svorky dva dráty naráz a každý o jiném průměru, těch 60,- + - za další jistič není likvidační částka na úkor užitnosti. Ale každý svého štěstí strůjce že.

 

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...