Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Včera jsem se vzpamatovával z toho třídenního boje se sanitkou protože jsem nebyl jezdit tak jsem doma trochu doháněl to co jsem za posledních pár týdnů šidil. Dnes už jsem byl jezdit a zítra jdu taky.  už se těším na čtvrtek že po delší době nechám vypnutý budík a vstanu až vstanu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy No dojel jsem jen do MB prosel si muzeum predal jsem jeden syr zajel si do Bele pod Bezdezem na benzinku na kafe a jel se podivat na most v Krnsku kde me "gugl mapy" tak dokonale "dostali" ze jsem jel po D10 dal na Phu
A zcela otevrene pisu ze pokud jedu v neznamem prostredi a jen na onu navigaci v matlacim telefonu nedivim se ze klidne najedu do protismeru .... Waze jsem zavrhl dnes asi 3x kontrola PCR a on nic :D ale projel jsem beze ztraty .....
A nakonec jsem dojel na mapu od seznamu .....
Nic mene pod mostem je stale staveniste tak ze az na pristi rok nejake to toceni s dronikem .... a pokracovani v projektu videa "MOSTY"
No a pak zase v klidu domu - tak ze zase jen pohodova projizdka .... :)

A jedno foto z rana  - vratil jsem se pro nej ze Sobotky ;) je v plnem rozliseni .....

 

 

DSCF0200.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se zatím jen exhumoval po včerejším časově náročném dni. A chystám se že se budu věnovat 807. Včera jsem byl jezdit na BUSu protože ve středu navečer mi volal směnovej výpravčí že jsou v prd.li že nemůže postavit služby tak jsem souhlasil že vezmu ranní no a vstával jsem ve 2.20 hod ráno do 12.44 jsem jezdil pak jsem se přesunul na garáže pro auto, cestou domů jsem přibrzdil koupit v globusu TV protože tatíkovi ta co měl začala po přechodu na DVBT2  trochu stávkovat tak dostane novou pod stromek. Pak 14.40 jsem dojel domů najedl jsem se trochu si odfrknul a v 17.15 jsem vyrazil na Pražský minisrazík cestou jsem naložil Klemoňe a po srazíku jsem ho cestou domů zase vyložil a zastavil jsem se v Nehvizdech na rozestavěné zastávce půjčit si pár lopat křemičitého písku na dosypání spár v zámkovce a domů jsem definitivně dorazil přesně dvacet hodin potom co jsem vstával. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že jsi lopaty vrátil. :D

Včera jsem si udělal pátek, protože se mě zase drží nějaký moribundus. Dnes a zítra se budu akorát válet, v neděli se uvidí, ale to se nedělá, takže se budu válet i v neděli. Popíjet čaj s medem a ochutnávat upečené cukroví. Ještě teda zajdu zkontrolovat kotel. :D

Edit: tak přece jenom něco jo. Z tepla domova koukám jak obecní pohunci čistí pozemek. 

IMG_20191206_095602.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dobře vidím tak je to kombinace starého a nového rozvodu asi v paneláku a pod tím jedním šroubem byla dvakrát hlína, tam se to musí dotahovat pravidelně a stejně je to pořád risk. Prostě 2 staré hliníky pod jedním šroubem budou dělat bordel pořád. Takže to řešení to hodit na 2 samostatné jističe je více než rozumné. A nebo je pak ještě varianta jistič s dvěma svorkama, OEZ je zrovna dělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co na ně aplikujes. Klasickej vosk vydrží jen pár měsíců a musíš ho stále obmenovat jinak skla na světlech po čase zase zajdou. Kamarád pro kterého občas nějaká světla vylestim je vozí k jeho dalšímu kamarádovi který na ně nalepi průhlednou folii. Dekdo zase světla po rozlesteni lakuje bezvarvym lakem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...