Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tenhle víkend byl tak jakože nepracovní. Po dlouhé době jsem tu měl Elu vyzvedával jsem si jí včera a cestou zpátky jsem naložil i Pepína kterej je z ní vždycky jak u vytržení. Včera jsme tak nějak problbli byli jsme na procházce a dnes po obědě jsme jeli za kobylkou vzal jsem sebou i Pepína kterej byl celou dobu jak vyměněnej a když jsem zavelel k odjezdu tak nechtěl jet.  No a prohlásil že bude přemýšlet o tom že by taky chtěl jezdit na koni protože okolo koní se motá spousta holek. Tak jsem zvědavej jestli mu to vydrží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevím kam to přesně směřovat tak se zeptám podarila se mne jedna věc. Měnil jsem olej a všechny ostatní filtry a pritom jsem si povolil sponku na hadici od turba. No a jak to bývá zapomněl jsem ji dotáhnout a pri jizde vyskočila 🙄 může se neco pri tom stát?naftě moc nerozumim 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem rychle(před setměním) posekl kus zahrady (další kousky budou následovat v průběhu týdne) a pak jsem na svojí 406 nahodil zimní. Když jsem to viděl na plecháčích, tak už se těším až zase nahodím letní coraily. až zkontroluju šrouby, tak aspoň nahodím poklice.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem odvezl máti na odběr krve na Bulovku. U bráchy jsem naložil nějakej bordel kterýho se potřeboval zbavit a do octávky by se mu to nevešlo. Pak jsem ještě s máti objel nějaký obchody a po obědě jsem byl u souseda mu pomoct řezat dříví. A pozdní odpoledne byla práce na gumárně.  Jinak teda ráno cesta do Práglu vcelku zážitek polovina jede jak po..aný protože jako sorry Listopad a ona je namrzlá vozovka druhá polovina jede stejným způsobem protože jako Listopad a já mám ještě letní pneu a ono to klouže. Ve Kbelích u těch velkých stavebnin naproti vjezdu na vojenský letiště stáli dvě policajtský auta a u nich asi šest policajtů tři z nich měli na jednom koleni natahnutý nákoleníky jako dlaždiči a jak jim kolegové zastavili auto tak zaklekli a zkoumali jak jsou auta obutý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se snažil vyvrtat 8 der do panelu...vrtackou se mi podařilo 3,5 díry...A zničil jsem 4 vrtaky...namohl si zada a ještě cítím svaly,který v těle nikdy nebyly😋

Dneska jsem raději zašel do půjčovny pro vrtaci kladivo, a 8 der za 15 minut i s přípravou...A vrtak se ani nezahral pořádně...😋

Ponaučení pro příště...pořádnej vercajk ušetří tělo :) 

zitra mě ceka prezouvani kol...letní jsou už na hraně, tak dáme zimní...A při tě příležitosti zkontroluju zadní brzdy...minulý týden jsem zatáhl za rucku a tak nějak divně z lehka to šlo a ...A teď má rucka na začátku vůli ...Tak snad se tam nic neudalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pořádnej vercajk je základ. I když mě se posledně podařilo u dcerunky v Praze potkat železo v panelu a jak byl "bác-hamr" rozjetej, tak rozechvěl panel až začala praskat omítka ve spáře mezi panely.  Naštěstí sousedi nic, tak snad to prasklo jen na jedné straně anebo tam mají tapety.

Jinak já dnes trávil dopoledne venku, přebírali jsme od firmy obnovený rybníček s obtokem pro velkou vodu a dva kilometry ochranných příkopů nad jednou vesničkou. Počasí na tuto akci nic moc - mlhavo a lezavo. Yetiho jsme nechali na kraji a prošli to pěkně pěšky. Nechtěl jsem jim tam v čerstvém nadělat koleje.

IMG_20191114_085535.jpg.aea470fbdc49d550687ef208f090b0ce.jpg

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem přehodil kola kamarádovi na Dacii Logan (dostal kola z R. Scénic, který rušil kolega) a pak jsem si chtěl udělat radost, ale je to zkalené menším dílčím neúspěchem....-minulý týden jsem si sehnal přední sedačky (s vyhříváním a loketníma opěrkama) ze 406MUX, dneska jsem přehodil aspoň řidičovu a zjistil, že je jiný konektor pro předpínač pásů:( (mám old model) Ale výhřev jede a loketka je super:roker:D (abych doplnil - v autě výhřev byl od výroby, ale rozpadla se mi sedačka, tak jsem tam rychle dal aspoň nějakou - chudá verze- a čekal až natrefím na pěkné a s výbavou, tak jsem se asi po roce dočkal:D:roker)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem jel pracovně autem, tak jsem si včera nastavil bufíka, no samozřejmě jsem zapoměl na něm přeřídit čas, takže topil podle letního o hodinu dřív. Dopoledne jsem doma asistoval při výměně wifi antény - nějak se nám ten internet loudal, teď už zas šlape. Předchvíli jsem se objednal na očkování proti planým neštovicím. Teď obídek a pak ještě jedu vyzvednout okna pro strejdu. Pak už bude snad jen válečka.

A o víkendu bych rád vyrazil na orlík - je kvůli opravám dost upuštěný, tak jsou k vidění různé zatopené stavby - jez s novomlýnskou elektrárnou, vojenský bunkr, základy domů, atd. Tak snad to vyjde. Upuštěno bude do konce března, tak času dost, ale hlásí celkem hezké počasí.

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem dnes udělal? Po dvou dnech jsem se zbavil horečky okolo 39° po neúspěchu s platíčkem preparátu s příponou 500 pomohla jedna tableta léčiva, které naši severní sousedi🇵🇱 používají k výrobě pervitinu :roll a dál zapasim pod antibiotiky se zánětem hrtanu. No neschopenku jsem měl naposledy v 98 a spíš kvůli Naganu 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo po 6te nocni dopoledne lenoseni odpoledne vyvetrat dronika - uprime mesic jsem neletal a ve vetru pristani zadna slava.
Pak se zastavil nejaky pan - letal jsem na polni ceste uprostred "niceho" a ze pry zda mam nejake povoleni proc tam jsem a na co to mam .....

To jsou klasicke otazky diky masazi v TV a diky par blbeckum co s tim otravuji :)

No ale cim me dostal byla otazka "da se na to dat nejaka zbran ....??"
Odpovidam kamera vazi asi 300g tak ze "pistole asi ne kulomet je docela tezky tak asi na tento NE ....

Ukazal jsem mu nejaka videa a spokojene podekoval / to neni bezne / a odjel ....
Ja si snad ty papiry pro letecke prace udelam ....

A zitra dopoledne i odpoledne jsme zase v Brne ....
Tak ze to bude asi snad Ok relax ...


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, pavelu96 napsal:

Co jsem dnes udělal? Po dvou dnech jsem se zbavil horečky okolo 39° po neúspěchu s platíčkem preparátu s příponou 500 pomohla jedna tableta léčiva, které naši severní sousedi🇵🇱 používají k výrobě pervitinu :roll a dál zapasim pod antibiotiky se zánětem hrtanu. No neschopenku jsem měl naposledy v 98 a spíš kvůli Naganu 😂

Taky týden bojuji s nachlazením. Chytli jsme to doma všichni. Mladej to asi přinesl ze školky, kde byl párkrát na zvykačku. Sežral jsem plato Paralenu Grip, vycucal plato Neo-Angínu, na noc Paralen 500 na vypocení a aspoň tři balení černých Hallsek. Stejně to není ono. Rýma je jen takový doplněk. Chodil jsem celý týden do práce, tenhle týden byl v poklidu. Ale v pátek jsem uvažoval o dovolený. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...