Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ty harmonizační kódy jsou jednoduchý. Pokud máš kartu řidiče, je to v řidičáku vyznačené harmonizačním kódem. Vsadím se, že ho @ozzy56 nemá. Tedy ani kartu řidiče, ani harmonizační kód. Karta řidiče je velikosti řidičáku a zasouvá se do tachografu. Dříve kotoučky. Tak oprava, harmonizační kód 95=profesní způsobilost, jak psáno výše @Péťa dříve byl profesní průkaz zvlášť, nyní zapsáno v řidičáku kódem.

Upraveno uživatelem brutall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapyy, profi řidiče jsem přestal dělat někde po převratě, do tachografu jsme tehdy dávali papírové kotouče, takže tak..., nějakou dobu jsem si ještě udržoval profesní průkaz, ale pak skončil i s ním, od té doby jsem řidič--amatér :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brutall napsal:

Ty harmonizační kódy jsou jednoduchý. Pokud máš kartu řidiče, je to v řidičáku vyznačené harmonizačním kódem. Vsadím se, že ho @ozzy56 nemá. Tedy ani kartu řidiče, ani harmonizační kód. Karta řidiče je velikosti řidičáku a zasouvá se do tachografu. Dříve kotoučky. Tak oprava, harmonizační kód 95=profesní způsobilost, jak psáno výše @Péťa dříve byl profesní průkaz zvlášť, nyní zapsáno v řidičáku kódem.

Pozor nemusíš mít nutně kartu řidiče(kartu do tachografu). Protože i dnes je spousta firem který drží auta s tachografem na kolečka většinou stavební firmy nebo firmy který jezdí většinou jen okolo komína. A pak dopravní podniky na autobusech protože pokud linka nemá konečnou dál  než padesát km od základny tak se tachograf nepoužívá a jezdí se na předepsaný jízdní řád a tam jsou přestávky vyznačené. Já jsem si kartu do tachografu nechal udělat až vloni když jsem končil jako kmenovej u DP. A i předtím jsem jezdil s NA protože i v použití tachografu u NA existují situace kdy ji nemusíš mít nebo nejedeš v rámci AETRu např. řízení vyprošťovacího nebo odtahového vozu při " zásahu" . 

A dnes jsem tak jako že odpočinkovým tempem sklidil u našich zahradní nábytek do jejich garáže a odpoledne jsem zul jednu sadu kol kde byli pneu na likvidaci

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2019 at 19:33, Vena garážmistr napsal:

Péťo já myslím že policajt to má v tej chytrej krabičce do který naťuká hříšníkovo údaje a ta mu ukáže co všechno na toho kterého hříšníka erár má. 

@Vena garážmistr Tak jsem to konečně vyzkoušel a máš pravdu, v mobilní aplikaci skutečně jsou u ŘP vypsané nejen harmonizované kódy, ale i jejich význam. Alespoň něco tady má logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem si na racing & classic expo výstavě kár , prohlidl novou 208 , zvenku hezké hodně ,vnitřek je zajimavej ale muj šálek chleba to neni no. ale prodavat se bude dobre si myslim. Jen mi do te prohlidky furt kecala nejaka zenska v peu mikině 😂🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsem se o výstavě  Glasurit Classic Expo nevěděl:(. Byl jsem dnes v Kolíně - Štítary na výstavě králíků chovatelů beranů, které jsem dříve choval a měl i výzkumný chov na MaB čin. . Zajel jsem za členem Roky do Přelouče. Příjemně jsme si popovídali + viděli po mnoha letech.

Český Šternberk..jpg

Malý beran strakáč činčilový.jpg

Malý Beran divoce zbarvený.jpg

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...