Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jasne ze SSD bude rychlejsi 100% rikam ANO pro zarizeni do "lesa" mysleno do terenu.
Tam skutecne rychlost systemu W10 je oproti plotnam v notasu doma neuveritelna "ALE" v lese potrebuju notas ted hned doma me staci kdyz najede rekneme do 1 / 2 min .... na W7 ....
A to na nem mame standartne externi HDD 3x2Tb + jeden az dva zalozni pro praci.
ANO a zase ano na strihani je taky prace sviznejsi nicmene SSD je pro nase kapacity zatim moc moc drahe - momentalne jedeme s kamerou co udela 1min v 4K/60snimku cca 1Gb dat :(
Pro FullHD jsou jeste plotny Ok ale pro 4K je lepsi strih delat prez noc ....

Odpoledne je u nas v laznich zase jak je tedy prehanky tak jen mobilem jednu ;)
A nebo dve po okoli


 

 

IMG_20191010_144656[1].jpg

IMG_20191009_142655[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska je přes celou prahu...jel bych po okruhu ale tam dopoledne z letiště zuzovali do jednoho pruhu a stalo to až bůhví kam za letiště ...nejdříve jsem si teda postal na kulaťáku..(teď si za boha nemůžu vzpomenout co to bylo za ulicí. ..) a pak jsem se nestačil divit na jižní spojce na barandaku...rozkopany druhý pruh z leva...levý má jet rovně, rozkopany do třetího z leva a po sto metrech se vrací zpět...krásné znaceny to tam je...a čtvrtý jede rovně normálně...to že se mi tam snažila narvat ženská...ještě asi pochopim...ale to že to tam narve idiot v kloubovym autobusu z tretiho levyho pruhu do prvního...jeste se tam nevejde, nevytoci a zastavi tak tri pruhy najednou fakt  nepochopím...když mohl v klidu jet v tom pruhu co jel a pak by se tam v klidu vešel za rozkopanim...se pak nedivím se to tam každý den stojí až bůhví kam...😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl já tam do tý Prahy jedu zejtra na tu výměnu oleje a zapomněl jsem že tam bude ten blázinec kolem pohřbu Gotta , mám tam být na 11 tak asi vyjedu už v 6 ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam budeš nejmíň tři hodiny cekat protože ranní špičku předjedeš. Předpoklad D8 ... tam se to bude štosovat kolem sedmý od Starý pošty, magistrálu bych vůbec nezkoušel. Ona i Kbelská/Průmyslová/Černokostelecká/V Olšinách nebude nic moc, jedině to prokličkovat někde mezi. Jel bych tak v sedm. Ono to mezi osmou a devátou povolí. Pohřeb KG ... z tvýho směru by všichni měli skončit v Letňanech - možná bych z D8 sjel na Zdiby aby ses na Kbelskou dostal přes Prosek až za Proseckou - "tvůj" sjezd na úrovni OC Letňany bude v kolapsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn ... odpoledne a podvečer. Relativní klid je tak 10-14, 15 max. Já jel v pondělí na devátou Bulovku a kdybych to neznal ... stálo to od skládky prý až do Argentinský. Takže Březiněves, St. Ďáblice, Střelničná a pískovákem dolů lehce přes půl hodinku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 tak to nezávidím...ale můžeš to naložit na vlak a jet vlakem 😜 radši jed driv a dej si pak někde na miste kafe a snídani...

Chodov je zasekanej tou blbou rozbagrovanou D1...a kamionama co se stosujou na jižní spojce snad už ve sterboholech...a druhym smerem to neni o moc lepsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to tuten tejden stálo za prd každej den. Soudruzi se snaží honem utratit prachy který během stavební sezony na silnicích škudlili pro případ nečekaných vydání takže rozbourali i to co bylo jakž takž průjezdný. A obávám se že ty akce který jsou naplánovaný na dnes tak ty tomu jen přidaj. Protože to budou davy "vesničanů" který při vší úctě styl pražského provozu prostě nezvládají. Vím že mě jakožto člověku který se ježděním živý přes dvacet let z toho posledních cca 14 let v Praze se to mluví ale je to prostě tak. Já zase bez jakéhokoliv studu přiznám že když přijedu někam dál od Prahy do větší vesnice tak tam můžu bejt za učedníka, protože ať se tvrdí že předpisy platí všude stejně tak v každém kraji jsou jisté drobné odlišnosti. A pro mě zvyklého Pražskému provozu je pražák nebo přípražák za volantem daleko čitelnější než Ústečák nebo Brňák či Budějičák. Pražák pochopí že když odbočuje doleva a proti němu jede bus a za ním jsou ob tři auta jiné busy tak že když mu ten protijedoucí blikne tak že má vypálit aby nezdržoval ty busy za sebou to samý na semaforech Pražák auto " natáhne" k rozjezdu když oranžová svítí a v okamžiku rozsvícení zelené už se mu auto hejbe.  To bylo krásně vidět ve středu jezdil jsem okolo čakovického globusu přes Ďáblice na Čimice a ten semafor před dálnicí pokud tam předemnou stáli auta jedoucí rovně a měli pražská čísla tak se tím jedním intervalem protáhlo 8 aut a když tam bylo odbočující auto nebo  z mimo pražským číslem tak sotva 5 jasně každej řekne to jsou tři auta ale když tam ve špičce stojí okolo 30 aut za sebou tak o ty tři auta je to třeba 5-6 intervalů navíc a to už se to pak zasekává čím dál víc. A úplně nejlepší jsou takoví ti rádoby řidiči v těch super moderních pixlách který mají ty vyfik.ndace jako stop&start apod. a on stojí a čumí než se mu rozsvítí zelená a pak teprve povolí ten pedál jenže než ta pixla naskočí tak smrtelník z běžným vozem už je za semaforem. O průjezdu vozidel IZS kolonou nemá cenu psát protože spousta pražáků bez ostychu vyleze na  20 cm vysoký obrubník vjede do křižovatky na červenou nebo prostě pokud je možnost tak se snaží to místo udělat mimopražák v lepším případě zasekne auto na krajnici  v horším v místě kde zmerčil " modráky " a ať se popasuje s tím jak se situace vyvíjí.  Přátelé nechtěl jsem se dotknout nikoho zdejšího a místopisné názvy jsem použil jen pro ilustraci. Vím moc dobře že i mezi Pražáky a přípražáky jsou oslové kteří ač se v tom mumraji pohybují denně tak ho nezvládají a stejně tak jako že mezi těmi " vesničany " jsou střelci kterým to problém nedělá ale vše co jsem napsal jsou zkušenosti z mé praxe na pražských silnicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TWL sem na miste , vyjel jsem v 7.30 Kur.va kam se podel ten provoz ?? Cesta byla klidnejsi jak jinej beznej patek. Jdu hledat hospodu at mi to utece

EDIT: tak 508 je v servisu vzali me driv :)

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě proto v praze nechavam auto u penzionu a jezdim metrem, bo ho v naši dědině nemame :), navic když už u vás jedu autem, tak zpravidla dost *neumím psát slušně*.ju a aji jinak nadavam, což před manželku možu, ale před děckama je to take blbe, tak si kupime tu šalinkartu na celý den a možu si dat aji pivo za 50 :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Klemoň napsal:

Neptám se jestli vydrží přejetí parním válcem, tam mám jasno 😂

No to je jasný, že máš jasno, tyhle kousky jsou už jen v muzeích.... A nebo možná někde hodně na východ, nebo hodně na jih....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity Hodně na východ ty SSDéčka vyrábějí :D

@Davidak79 ... jsi měl jet v těch pět jak jsi chtěl a mohl sis místo hospody hledat čtyřhodinovej hotel ;)

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hafity napsal:

No to je jasný, že máš jasno, tyhle kousky jsou už jen v muzeích.... A nebo možná někde hodně na východ, nebo hodně na jih....

Trošku nechápu proč by měli být SSDisky a pamětovky už jen v muzeu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...