Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Výkon, kapacita ... na to mi stačí "patlací" notýsek10" ...  ale Core i5, trošku víc giga RAM a SSD disk. Repas s příplatkama včetně  OS a dvouletý záruky byl ve srovnání s novýma předraženinama za hubičku. Externí myš a klavka, 24 monitor. Když to potřebuju s sebou, vytáhnu placku rozměru A5 zpod stolu, odpojím dva kabely a vyjé. Ale chápu že někomu může klidně vyhovovat mít pod stolem radiátior 🙂 ... to jen že to jde pohodlně i v malým cestovním provedení.

@vendelinek 30 let? Tyjo .... tou dobou jsem si z druhý ruky za tehdy šílených 25 kKč pořizoval svůj první ... Compaq se 14" monitorem a jehličkovou IBM tiskárnou. Mělo to HDD 40Mb a jako super hit a vylepšení se z DOSu přes M602 daly spustit Win 3.1 ... to mi neříkej že na něčem takovým se dá dneska provozovat nejakej soft ... to musíš postupně za ty roky mít několikrát vyměněný všechny vnitřnosti a původní  je jen ta kysna a možná větrák ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(@Sawoy ale už zdaleka není nic původního,postupem času se postupně povymeňovalo ,takže dalo by se říct že mu bude tak maximálně 4-5let takže "skoro novej"😃,+- 20 litrů se do něj vešlo nevím něco HDD 8gb,něco je na 2 Tb,stará se.mi onej syn,já jsem.jen uživatel a občas ho vycistim ☺

Převážně na 90 % jsem furt na mobilu,používám ho jen když chci nějakej film stáhnout nebo když potřebuju něco koupit nebo zaplatit ,takže bankovnictvi

Znáš to,jak se říká,jakej pán,takovej krám,snažím se ho udržovat ☺

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi a k cemu proboha SSD? Ja mam doma jeste historicke pentium 4, 2,Gb, RAM ani nevim, grafika tenkrat byla spickova 512.... jede to na XP a na prohlizeni internetu, zahrani si me oblibene mafie a nebo pro evolution soccer mi to staci. Na co to vse, co popisujes? Jeste porad to PC chodi, tenkrat me stalo bambilion i presto, ze jsem ho kupovala skladal z dilu a v te dobe to byl supoer stroj :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší chlazení na noťas jsem měl před několikma lety když jsem občas pařil Call of duty online :D chladící podložku a pod ní jsem dával mražené párky , po cca 2 hodinách se mi noťas seknul a dal mi na jevo že je večeře hotová , odhodil jsem ho do kouta z chlebníku vytáhl chleba ze skříňky hořčici  a párky měly už poživatelnou teplotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyťahovanie pôvodných vstrekov hudraulikou na Ducate s motorom 3,0 177 PS. s 960 tis. Km pretože šofér si nevšimol že stratil vodu tak ho málinko uvaril. Na dvoch vstrekoch odišla elektronika. Pri vyťavovaní sa dva urvali ale chlapík si s tým v pohode poradil.  Paráda hneď mám zarobené 😭

 

20191009_131356.jpg

20191009_131402.jpg

20191009_134256.jpg

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model 250. Zlaté auto . Každý kto v ňom sedel tipoval tak 100 tis. Km. Kultivovaný chod , bez spotreby oleja , výborný výkon aj spotreba. Komplet všetko pôvodné.  Turbo , vstreky , egr atď,  atď. Dokonca aj FAP a funkčný doteraz. V piatok hodím.nove vstreky a skúsim to naštartovať. Škoda toho motora. Tipoval som že este 500 tis. zvládne .

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, vagi napsal:

@Scratchnevím, jak moc si děláš prdelky s tím SSD, ale pokud opravdu netušíš, tak zde jedno z mnoha a mnoha videíí, které ukazují reeálné zkušenosti v porovnání s klasickým plotnovým diskem.

 

to video, ve kterem mi ukazujes SSD by v pripade meho ntb skoncilo v 8.vterine ;), sam nevim, proc jsem od firmy dostal oproti jinym kolegum, takove delo :D 

nicmene je spousta uzivatelu zde na foru, ktery opravdu nepotrebuji mit high end veci na PC, protoze ho pouzivaji jen na zakladni ukony, tak to bylo mysleno..... 

a fotku interieru moji krabice sem radsi davat nebudu :D, protoze kdybych to ofoukal, tak je pul prahy pod mrakem :D 

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže fotky si stále nechávám na 1T HDD. Mám dva a to hodně důležité mám na obou.  Vím co to je kolaps HDD - to už mám za sebou :roker

A pak se dá říci , že ty SSD jsou dobré pro operační systém a programy / rychlost , ale HDD na zálohy větší spolehlivost .  Je pravda , že za těch 25 let používání PC mi z těch 8 disků zkolaboval jen jeden a ještě systémový 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...