Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak dneska 6 spalku a finito. Nejdriv prsi a pak si zaseknu sekeru do nohy...... No jsem sikula sikovna... Jako na gauci je lepe, ale s tou bolesti to neni uplne ono 😭😭😭😭😭😭

IMG_20191005_135953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Nebylo by lepší nechat si dovézt zrovna štípané?

BTW všude melou jak kvůli kůrovci klesá cena dřeva, ale nějak nepozoruju ... štípaný tvrdý 2400/prmr. Někdo nějaký tip na levnější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Sawoy napsal:

BTW všude melou jak kvůli kůrovci klesá cena dřeva, ale nějak nepozoruju ... štípaný tvrdý 2400/prmr. Někdo nějaký tip na levnější?

To máte u vás draho, u nás na nachodsku buk,dub, jasan,javor 900kc,kulatina m3

Štípaný 1pmrovnany 1500kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sme absolvovali tradicny Mošovsky jarmok, 25 ročnik, kedze cely den prší, ludi malo, ale dobroty boli 🙂🙂🙂

Divinovy guláš, ovči udeny syr, slanina, a nejake drobnosti, sladke pelendreky pre mna, manzelka si kupuje kokosove tycinky, a daka medovina 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

IMG_20191005_115221.jpg

IMG_20191005_122903.jpg

IMG_20191005_164825.jpg

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Jenže kůrovec nežere tvrdý, ale smrky. A co vím, tak cena kulatiny je dost dole, kvůli přetlaku dřeva na trhu. 

Jo cena kulatiny je možná nízká  kvůli tomu jaký je přetlak. Ale prej nejsou kapacity na zpracování tudíž všechno ostatní dřevo mimo kulatinu si cenu drží. Taky jsem se čílil když jsem kupoval pelety že by mohli být levnější ale tohle mi řekli že tím jak se zpracovává málo dřeva tak peletoví výrobci nakupujou surovinu stejně draho jako před kůrovcem. 

 

A co jsem udělal bráchoj jsem přezul octávku. Letňáky už měl na limitní hodnotě jeden ucházel tak zavelel přezout. Pak jsme se s.ali z řidičovo sedačkou přestala mu fungovat bederní opěrka tak jsme to zkoušeli nějak dát dohromady a zjistili jsme že celej ten mechanizmus je dolámanej a že se s tím nic nedá udělat. Protáhnul jsem z garáže UTP kabel pro internet do gumárny. A to nejdůležitější poprvé v téhle sezóně jsem rozjel kotel. V obýváku už bylo necelých 18°C  tak jsem to rozjel nechám to tak do středy nebo úterka protože konec příštího týdne má být tepleji. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

na jesenicku štípaný smrk 33cm 800 sypaný metr, štípané tvrdé 1100 sypaný metr, sekeru beru do ruky vyjímečně, bo se jí bojím :)

Mam to asi za 400 spis mene ale proste beru to tak, ze je lepsi si to narezat, nasekat a proste se hybat. Na 3m3 spis vic to proste beru jako sport. Delat toho 10m3 tak si to necham dovezt. Me to bavi, zatim..... Pokud se zrovna neseknu..... Ale dnes preatalo prset, tak 2/3 jsou nastipane 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

kulatina? dyk more to je železo, to je kilo za kilo, to maš ... to je hodně! To je lačes! 

Koukám že ses přestěhoval do Účka ... ale tam se topilo vždycky parketama ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Klemoň napsal:

No to nemění nic na tom , že jsi kůň - seknout se do nohy  :roker

Dneska jsem se jeste vzal topurkem do kouli, ale to uz jsem oproti bolesti te nohy presel jako lord 😭😭😭😭😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes dopoledne jedu za renaultem, když šlápne na brzdu, rozsvítí se mu oba blinkry, když bliká, blikají obě brzdové a celý zadek, asi kostra či co...,na křižovatce ho dojedu, oba čekáme na zelenou, on rovně, já doleva, zatroubím a stáhnu pravé okno, že mu jako řeknu o závadě--to jste neviděli cypa nechápavého, čumí na mě, reakce žádná, v jeho pruhu už jedou, on furt čumí, pak se rozjíždím i já a odbočuju, asi  debil zfetovaný 😯, možná je lepší si nevšímat...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako včera dopoledne přijdu k autu ( 407 ),odemknu  dálkou,otevřu dveře,usednu, následuje strašná rána ... nevím co se děje 😫.

No a výsledek .. praskla  levá přední pružina,.Že by těch mých 108 kg ?

Takže mně čeká výměna obou pružin plus to ložisko nahoře,Ach jo.Ještě,že mám 106 na cestu do práce.😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...