Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Opet po delsim case byl napad rano skocit do auta a zajet si na dobrou kavu do Brna ....
Tam jsem krom dvou peknych BMW 5 rady ale kalsika "zralok"  potkal i toto viz foto ....

Odpoledne byl Jicin Horice a stihl jsem jeste u Krivic les a vnem tentokrat i nejake houby :)

Ted pocucavam nejake vino s bublinkama a tesim se jak me bude zitra v hlave vetsi kovadlinka pripominat dnesni vecer :D

S0198916.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se konečně včera dostal k tomu, abych zaspároval chlapské puzzle. Protože se chtěly spáry na úrovní kamínků, tak to nešlo klasicky zalitím a spláchnutím proudem vody (to jde poměrně rychle, ale spáry jsou cca 0,5 cm pod úrovní kamenů - je to vidět na prvním obrázku  na zápraží kolem baráku), ale odmytí hmoty z kamenů hezky pěkně ručně houbičkou. Ještě až to řádně proschne (tak za týden) na to dám penetraci. Přece jen u krbu se počítá s občasným kápnutím něčeho mastného. A pak také obnovím malbu na pultě a co se ušpinilo na zdi kolem.

IMG_20190922_095117.thumb.jpg.738f2ef08c115a6ab76d80556c332c59.jpg

IMG_20190922_095102.thumb.jpg.946b3742adc0f4a5f65dde738fe5a5af.jpg

IMG_20190922_095202.thumb.jpg.79cc84fafb155ca1e9713f34cf6e82bc.jpg

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem včera dotvořil zámkovku ve vchodu do gumařské dílny. Ségra po dvou víkendech dotřela svůj plot a nová vrata. Dnes jsme tu se skorobráškou Pepou měli práci na sanitce. No a chvilku jsem se věnoval taky 807. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichVaMoooc pěkný. Chápu správně odkouření grilu do komína před kterým stojí? Penetrovat budeš vodním sklem nebo ... ?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, radim.1008 napsal:

Tak tohle nemá chybu. :super To potřebuji taky vytvořit. Nevím kde, ale potřebuji. :D Tam se bude sedět a popíjet jedna radost. 

To Ti mohu poradit. Není to až tak složité 🙂 

Vezmi starý kamenný chlév, sundej původní strop aby se to otevřelo pod krov, téměř vybourej jednu stěnu, zdi otluč ale nenahazuj úplně do roviny (to bys musel místy dávat 15 cm omítky) - prostě trochu respektuj naše předky jak to zdili, natáhni si elektriku abys měl vedle krbu zásuvky (jsou tam s krytem proti vodě) pro připojení chlazení, motorku na gril apod., také natáhni světla abys viděl co piješ, vybetonuj fundament pod krb (aby ses nemusel při grilování uklánět) postav komín aby Ti krb nekouřil do místnosti, posaď tam krb a až se budeš nudit poskládej do toho dlažbu. 

Pro info má to cca 22 m2 a ani jedna zeď není kolmá 😞 

To mě přimělo kouknout do archivu. A ten krb tam stál jako první kus nábytku 🙂 🙂 

 

PICT0428.thumb.jpg.85a5acc6c2f6d4319a3799590d646889.jpg

PICT0430.thumb.jpg.d1f7ccaa6bf21390dec9a9e464e69652.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Sawoy napsal:

@RichVaMoooc pěkný. Chápu správně odkouření grilu do komína před kterým stojí? Penetrovat budeš vodním sklem nebo ... ?

Ano na grilu je nástavec na komíně, který má zadní výstup a v původní "čepičce" je plechová záslepka. A protože si tam brabčáci chtěli dělat hnízdo, tak je tam zvenku nacpaný kus papundeklu.

Penetrovat se to bude buďto HMK S234 OCHRANA PROTI SKVRNÁM A VODĚ nebo HMK S233 SILIKONOVÁ IMPREGNACE. To ještě zkonzultuji u nás v Biro-d (tam jsem bral kámen i spárovačku a lepidlo na svislé kameny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichVa hmm pěkný:super tiše závidím:)

Jinak ve čtvrtek jsem byl dát krev a byl jsem se zeptat na okna a kuchyň (obojí už druhá firma pro srovnání)

v pátek jsem s tchánovou pomocí vyboural odtahy z wafek a zazdili jsme díry, Ještě zbývají jedny a pak můžou přijít radiátory,

sobota byla výletní na Dny Nato v Mošnově a dneska měl přijet kamarád na výměnu oleje, ale zapomněl, takže dneska relax, olej bude v úterý

IMG_20190920_142340.jpg

IMG_20190921_113634.jpg

IMG_20190921_123134.jpg

IMG_20190921_123235.jpg

IMG_20190921_162415.jpg

IMG_20190921_164445.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2019 at 7:31, ozzy56 napsal:

myslíte ten přístroj, co roznáší prach po bytě? 🙂

Tak po první zkušenosti musím trochu odporovat,velkým vysavačem uklízím jednou týdně,převážně o vikendu(když jsem.doma) tento víkend bez velkeho vysavače rovnou timdle malym a tendle malej bazmek to asi povážně ještě trochu vylepšil (ložnice,obyvak,detskej,chodba a kuchyň) ,časově asi hodinu a 10 minut ještě jezdil a todle pozbiral (nejsem prase ale dost se tady práší),plný košík až k filtru

20190920_153844.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my tam byli uplne sami, takze jsme strileli z praku, luku, kusi, puskou, i houfnicema, jako parada zazitek. Revolver mam 3 z 6 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem u Kauflandu potkal svou bejvalku. Překvapil stále krásný stav karosérie. Pak jsem i potkal nového majitele.Je to již starší pán. Bejvalka má natočeno něco přes 300kkm, mezi výměnami oleje stále nemusí olej dolívat, kromě brzd na autě nic nedělal. Jen mu praskl řemen příslušenství. K mechanikovi dojel bez posilovače a dobíjení. Výměna se mu vešla do 1000 kč i s prací. Velice potěšilo, že je pořád maximálně spokojený. Uvidím, jestli se i moje současná 308 dožije podobného věku a stavu. 

IMG-20190924-WA0005.thumb.jpg.69b11e3e61b72b6e4a1353ea6ed2fba4.jpg

 

IMG-20190924-WA0003.thumb.jpg.023aac8c188714313a2924fbd9881c60.jpg

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes byl tak trochu odpočinkoví den. Potřeboval jsem něco odvézt ke Standovy na Vysočinu a něco si z tama stáhnout domů. Takže jsem spojil příjemné s užitečným a vyvezl jsem máti na výlet a u Standy jsme se šli podívat do lesa za dvě hodinky jsme měli každý plný košík hub. Doma to naši očistili a máti zvážila takže to vyšlo na zhruba šest kg očištěných hub. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...