Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Pořídil jsem.si takovýho malýho pomocníka 

Původně sem.si jel pro něco k jídlu a  pečivo,pak sem narazil v regale na tohle,začal to prohlížet a nakonec sem to vložil do košíku😃

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsme meli robota
1x v servisu protoze se neumel vracet do zakladny (spatna deska)
1x nenabijel - vadna baterie - asi dusledek hlubokeho vybiti kvuli prvni zavade

navic pes na to stekal a kousal do toho
ted mame 3 psy a jediny co nam beha po obyvaku a zameta bordel je nejmladsi dcera co se vali po zemi - takze prevlict veci vyklepat od chlupu vyprat a muze pokracovat :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si taky toho robosáče pořídil někdy vloni na jaře. Přiznám se že protože tomu moc nevěřím a po zkušenostech které udělala máti jsem pořídil tu nejlevnější variantu. Dnes toho trochu lituju protože si myslím že když bych pořídil toho který se dokáže vrátit na dobití do základny a byl by naprogramovaný na půlhodinu denně tak by tady aspoň na podlaze dokázal udržet čisto s občasnou pomocí vytřením. Takhle protože vyžaduje zapojení do nabíječky tak ho pouštím když si vzpomenu(nedá se koukat na bordel na podlaze). Třeba ségra má asi tři tehdy je pořídili když to byla těžká novinka funguje jí to doma už řadu let a klasický vysavač používá na to aby vyčistila jednou za týden ty roboty. Je fakt že má opravdu vybavenější modely které se umí vrátit do nabíječky a umí jezdit i ve vymezeném prostoru apod. No a protože jí po bytě běhají tři tak má relativně uklizeno i když to záleží na úhlu pohledu protože má doma Pepína a zrzavého kocoura takže ti dva se v dělání bordelu zdatně doplňují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně,kvůli tomu jsem.ho vzal,taky mám pepina,míval jsem do nedávna dva a neuvěřitelně i jeden dokáže během.jednoho dne nadělat slušně bordel a pak se to roznasi po bytě,  velkej vysavač mám dobrej,je.i docela těžkej a vytahovat během jednoho dne někdy i dvakrát,mě přestává  bavit 

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mmartinkovic Tak tohle není koloběžka a je tady ta rychlost taky omezená.Konkrétně u tohoto pohonu je první rychlost omezena na 6 km/h,protože invalida na vozíku je dle legislativy považován za chodce.Proto i elektrický invalidní vozík má omezení na 6 km/h.Použití max. výkonu tohoto pohonu je pouze na vlastní zodpovědnost a není schváleno na silnici.No ale je to větší adrenalin a doufám,že mě nezměrej.😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Vena garážmistr napsal:

... jsem pořídil tu nejlevnější variantu. Dnes toho trochu lituju protože si myslím že když bych pořídil toho který se dokáže vrátit na dobití do základny a byl by naprogramovaný na půlhodinu denně tak by tady aspoň na podlaze dokázal udržet čisto s občasnou pomocí vytřením. Třeba ségra .... má opravdu vybavenější modely ... a protože jí po bytě běhají tři tak má relativně uklizeno

Jakože kvůli vrácení do základny se vyplatí dát misto 15 stovek 5 litrů? Kocoura ani Pepina nemám tak by na slušný uklízení 60-100 metrů stačil jeden?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pokud chceš mít uklizeno pořádně tak ho musíš pouštět každý den. No a mě to po nějakém čase omrzelo každý den se k tomu ohýbat a zapínat do toho nabíječku pak tu nabíječku vypnout a pustit robosáče. Hlavně ten můj je opravdu jen zapni vypni nic jiného neumí. Takže příště bych asi opravdu raději něco přitlačil aby se dal třeba časovat start a aby uměl se vrátit do základny kvůli nabíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

... aby se dal třeba časovat start a aby uměl se vrátit do základny kvůli nabíjení.

Já ti rozumím jenže co jsem tak koukal tak aby to fakt chodilo tak to je za bůra.a.vejš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...