Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 4 hodinami, minimaxa napsal:

5 bodů je málo. Já bych ti dal 10, to už má výchovný účinek :aut

za jizdu do te ceske lipy bych se ohodnotil na 22 bodu :D, takze kdyz jsem dostal 5, tak jsem vlastne dost usetril :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Lihous napsal:

@Scratch Sosnva te kratkej usek - most ....?

 

ano, tam fakt pomahaj a chranej....... 😕 😕 chapu, udelal jsem kravinu, ale jen si tam honej prachy, nikomu nepomahaj, nikoho tam nechranej, porad uvazuju, ze napisu do Ceske Lipy na policajty, co si tim chtej dokazovat.....

edit: tak jsem to proste vzal za kamionem na cervenou, kdyz tam padla 1 vterinu pred prujezdem, stejne tam je rezerva..... dneska jsem videl video jak ve vrchlabi jelo na cervenou 17 aut, nebo kolik..... at jdou do prdele..... 😕

asi bych pochopil napsani na nespravny styl jizdy a 2 body, ale za tohle dat 5? Jako kdybych ohrozil nekoho v v krizovatce, nebo cokoli, tak 5 bodu beru a neceknu, ale tohle???

 

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam dopoledne za mnou na "oranzovou" projelo asi 5aut a zpatky kdyz jsem jel z Decina tak uz meli v protismeru zelenou ale od CL jeste vesele jel "strudl" aut.

Jo kdo bude psat ze na cervenou nikdy neprojel - jezdi na ni bezne  -  i me se to stalo nekolikrat ale "predel" byla uz jednou zkracena asi tak o 40/50cm tak pokud mame lepice tak volim mensi zlo - pravda na zlutou jen kdyz prave prezkoci
pokud sviti tak brzdim ....

Ale tady ten usek je takovej no - asi bez komentare.
Jinak dnes dopoledne nejaka "mega velka akce na pasy" kolem Jicina Lazni Belohrad .....

>> Na rychlost i pasy jsem prosel. <<


No a par fotek pri nejake te nutne zastavce  ...

DSCF8644.JPG

DSCF8614.JPG

S0038554.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svata pravda ale nez zadelat problem tomu co se na me "prilepil" tak radeji na "zlutou" projedu
Ono bych nakonec mel zase "prdelku" kratsi a oci pro plac :)

Viz jiz nekolikrat zverejnene video - kde ta pani v klidu mohla projet a sthl bych to i ja s tou mazdou ;)

I z takoveto zkusenosti jsem "uchyl" na brzdy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu řešíte červenou, škoda že neprošel poslední Ťokův návrh, a to možnost odbočit doprava na křižovatce na červenou (kde není zel. šipka), samozřejmě pokud je volno a nikdo nejede 🙄, takových křižovatek je totiž hodně a člověk tam musí stát, přestože ve volném směru nejede nikdo...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jisty ale myslim ze to maji v nemecku? JInak souhlas nekdy by se to hodilo ....

Nicmene pokud je clanek aktualni a pravidla jasne dana tak u nas by bylo tolik hrisniku ze by byla vetsina bez papiru  :D

https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/v-nemecku-zavedli-odboceni-v-pravo-i-na-cervenou.A150809_114823_ln-doprava_sij

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co místo vymýšlení nových úprav tam vrznout tu zelenou šipku kde není...

Já vím....za to nejsou body za vymýšlení nového paragrafu...

případně po praze se začínají objevovat křižovatky s pruhem doprava...s dej přednost v jízdě...

Rozhodně jsem proti jakýkoliv umožnění jízdě na červenou...víme jak to vypadá už teď na prejezdech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve zdůvodnění návrhu bylo, že je technicky nemožné, na těch křižovatkách, o kterých je řeč, instalovat tu zel. šipku, myslím si, že je to prostě pravda, v německu by taky dali šipku, kdyby to šlo

jak píšu--těch křižovatek přibývá a opravdu stojíš u semaforu a čekáš na zelenou, přesto, že nikdo nejede, podle mě je to dobrý nápad, bohužel neprošel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ANO dobry napad JO ale v podmince CZ je to skutecny hazard viz diskuze o cervene nekde mimo obec ....

A podotknu svatousek nejsem

No a dnes mozna i vyfocen MP v Novaci sjezd Krcin je tam 40 a jel v 10hod jako pirat tacho cca 50/55 jsem zvedav zda nam neco prijde ...
Kdo to tam zna "vi" :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak koukám na ty doprovodný auťáky jak maj narvaný ty střešní nosiče těma kolama tak  těm karoseriím se musí zdát o všech čertech když to je takhle naložený. Když vezmu že běžně je na střešní nosič povoleno zatížení 50 - 75 kg. A tady maj naloženo určitě hodně přes tenhle limit. 

Jinak co jsem dnes udělal?  No o prázdninách jsem Pepínovi slíbil že ho vezmu na výlet do Lešan do muzea vojenské techniky o prázdninách to nevyšlo tak jsme chtěli jet dnes jenže otevřeno mimo sezonu je jen o víkendu. Takže jsme zaimprovizovali a jeli jsme do Prahy do muzea policie. Improvizace byla oceněna a dnešní výlet se líbil Pepa je spokojenej já jsem upachtěnej protože nejsem zvyklej celej den chodit po svých. Takže jsem byl rád když jsem Pepína po večeři nechal na krku babičce s dědou který měli dneska tak trochu odpočinkovej den taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr tak mě to nedalo..A ze zvědavosti jsem hledal kolik to závodní kolo může vážit...A má vážit 6,8 kg minimálně.. to jich tam v klidu deset můžou naskladat:)

Odkaz

Jinak mi borec ve focusu nejdřív dal správně přednost a když jsem byl v křižovatce tak se rozjel...použil jsem na něj klakson a dostalo se mi odpovědi ze jsem jednička...Tak jsem ho nazval cucflekem a v klidu jel dal...ona ho ta karma tímhle stylem brzy dozene...snad se neprevteli do tatry s piskem😋

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo ale vem to že něco musí vážit ten samotný nosič a určitě to auto veze i jiný materiál. To je na těch autech vidět jak sedí skoro na dorazech. To musí být balada takový auto řídit. Ještě že s tím jezdí v rámci uzavřené kolony a ne v běžném provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...