Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Troubení jsem slyšel akorát dopoledne, kdy jsem čistil kotel před topnou sezónou. Poté jsem do oběda štípal dříví, včera přivezené z lesa. Po obědě na procházku s kočárem, při tom do lesa na houby a odpoledne pokračování se dřevem. Zbývá ho srovnat. Teď ležím na gauči. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2019 at 16:27, minimaxa napsal:

Dneska? Ani se neptejte. Začala mi dvoutýdenní dovolená :D

 

IMG_20190224_122345.jpg

 

 

Záměrně cituji jednu foto před...

Dnes jsem montoval skleněnou přepážku a všechno jsem silikonoval. Ještě musím zítra upravit přepad od bojleru a bude to konečně hotové. Jo vlastně, ještě závěs ke sprše, ale na něm se teprve pracuje ;)

 

 

IMG_20190917_194222.jpg

IMG_20190917_194019.jpg

IMG_20190917_194030.jpg

IMG_20190917_193932.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Závěs? Proboha, dej si tam dveře skleněný, vim co dělají zavěsy v hotelích, strašný jak lezou po zádech když je tam kvuli teplemu vzduchu podtlak. :(

Myslím, že se tam dveře nevejdou. Přeci jen ten bidet, vypadá, že je dost blízko a zbylo tak akorát na projdutí. :myslim Ještě bych vyřešil nějakou zástěnu těch hadic a trubek pod bojlerem. To je dost nevzhledný. Ale jinak pěkná kombinace. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera ráno na mě u rodičů čekal liebesbrief od četníků za 600 a v České Lípě mě vychmátli za průjezd  na červenou u přenosného semaforu, takže jsem lehčí o 1600 a 5 bodů. Letošní rok je v tomhle pěkně z*neumím psát slušně*enej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...