Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Este cez den, ked ich vidno tak je to OK, ale ked je tma a nevidno ich tak tiež chodim s obavami.
Je to cesta do roboty, každy deň, auto už chodi samo, sem tam rozmyšlam, či som už prešiel to a to parkovisko, a či ho nahodou niekto za 1 den neukradol, ale pri dalšej ceste spať tam je.
Už som tak zrazil jednu srnku mladu, sice inde, a mal 20kg aj s kostami, a pred par rokmi nižššie na tej ceste srna mi skočila, našťastie len zlomene spätne zrkadlo a preliačené zadne dvere, ale stále mam rešpekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to ani neratam, ale pred par rokmi, vecer cestou z prace po ceste utekal maly medved. 🙂🙂🙂
2 tyzdne spat som bol brata odviezt do prace, cestou spat som skoro 2 x lisku zrazil behom 5 km, mlade sprosne no, a zajace, male usate beha to kade tade....
Srnky a jelene už nepočítam. to uz su skoro ako učastnici premavky 🙂🙂😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po praci zabava - tak jsem se jel provetrat puvodne se melo jet do ZLINA ale nejelo opet jsem mel stesti na pana ktery snad ani nevedel ze neco inzeruje a chce prodat 😂 v CZ me to skutecne uz asi neprekvapuje.

No zajel jsem kam jinam "ze" do polska a zkusil si osmatnout novej fotak
Cestou zpatky me zaujala akce balonaru co to bylo netusim ale u Amanu se ukazalo nejdriv jeden pak dva a nakonec snad 15 mozna 20 balonu - no bylo uz sero a vse focene z ruky - udrzet rozume zoom u cisla 40 je pro me
spatne bez stativu tak ze se za fotky tak trosku i omlouvam :(
Az bude redukcni krouzek zkusime s predsadkou od Raynoxu - jen pro ni se kupoval tento fotak.
Video je sice FullHD s 60 snimky ale je to poplatne dobe vzniku a predevsim neni to kamera - jen fotak.

U Spu me preletali skoda ze nejde poslat ten oder spaleneho plynu ...,klid ...., jen hukot tu a tam horaku .......

Opet pokud bude problem s velikosti videa nemam problem tyto nahravat jinam a davat jen odkaz .... staci napsat klidne SZ 
Diky ;)

 

DSCF7443.JPG

DSCF7491.JPG

DSCF7532.JPG

DSCF7544.JPG

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice nebyl ve sklepě, ale ato jsem včera vypral 3 várky prádla, z toho 2x ložní a nově jsem povlékl postele, kromě toho, že jsem uvařil 5 litrů guláše a dneska to všechno žehlím, guláš jenom jíme, ten nežehlíme. S kočkami mám problém v garáži i já, lezou mi tam zvenku a skáčou na auto, kde zanechávají ťápoty . Jak se jich zbavit nevím, protože trávit tu havěť od sousedů nechci.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...