Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Dnes už toho moc neudělám. :D

Nějak pořád nemůžu odhadnout měřítko ... ale kuře to asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl u skorobráchy Pepy předělávaly jsme střechu na kůlně na dříví. Na střeše byl eternit a dávali jsme tam plech dneska jsem tam byl dopolko taky chvilku a pak jsem dodělával bráchovo octávku která stojí u mě v dílně už od minulého čtvrtka. Takže dnes se mi to moc nepovedlo že bych měl nepracovní den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Obkládám se synovcem. On to má jako koníčka, potíž je v tom, že ho musím hlídat, já jsem ten s metrem a vodováhou. Jinak na tom nic není. Řežeme skoro vše pod vodou. Když je cajk, to on má, tak se dělá pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 2 mesicich ve sluzbach taxi kdy jezdim jen nocni sem dnes jel 2hodinovou denni - vypomoc kvuli prvnimu skolnimu dni
za asi 5 jizd jsem si zanadaval tak moc ze to nestihnu za cely mesic na nocnich
jizda blondynek pres kruhace - pochopim
stani na zelenou na krizovatce - protoze cumim do telefonu to je na preshubu
to ze nepusti protijedouci auto na vedlejsi i presto ze pred nim je kolona - skoda slov
a jako vrchol jet na 70 ani ne 30 to je na vraceni ridicaku prinejmensim

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jezdil včera a dneska jednu a tu samou práci jen včera tam byla objížďka a dnes už se jezdilo pravidelně. A včera to byl teda hlavně před tou osmou když se hrnuli všichni s fakanama do školy dost hustý. Dneska už to šlo, naštěstí ty větší smradi nestojí o to aby jim " staříci " dělali ostudu před školou a radši jedou sockou tak už to okolo škol nebylo tak zarvané a plné zmatených a pološílených matek za volantem. Ale zjistil jsem že do školních škamen dorostla další generace levobočků a to takových těch co jejich tatíci začali jako mladý po revoluci podnikat a zakládat rodiny a po čase zjistili že jim ta baba z mladých let nevyhovuje z mnoha důvodů tak si pořídili mladé milenky které po zabřeznutí obdarovali vozy typu VW Tuareg, AUDI Q7, apod.., protože zjistili že ty mladý jsou sice šikovný na spoustu věcí ale řízení mezi ně nepatří a když teda bude matkou mého dítěte tak aby mi ho někde nezabila v popelnici typu golf nebo fabie. Protože první děti jsou spratkové který jsem neměl čas vychovávat a vychovávala je jejich matka od které získali všechny její negativní vlastnosti já jsem tehdy musel vydělávat ale tohle dítko bude jiné na to si čas udělám však co firma už zase šlape i když mě to stálo moc peněz z ní vyplatit bejvalku atd. tak si to budu moct dovolit ho vychovávat a věnovat se mu.  Ze mě je jen to zjištění o tom že ta generace dítek už dorostla do školy. Protože okolo škol se začíná pohybovat spousta těhle tanků s vcelku mladými vodičkami za volanty které když z těch tanků vyskočí tak je na nich vidět že ví na co " jí " mají a že si na ten tank nemuseli vydělávat žádnou natož poctivou prací.  No a to co říkají tatínci těch ratolestí to jsem tuhle nechtíc vyslechnul v BUSe když se mi nastěhovala partička takových týpků do vozu jedouc z jakési pijatiky v pozdních ranních hodinách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...