Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 13 hodinami, Hafity napsal:

A zeptej se, prosím, strejdy, jak je to myšleno s tou odtokovou trubičkou uvnitř. Fakt nevím o co jde, vždy to byla jen holá naohybaná trubka....

tohle mi nerekl strejda s tou hadickou ale clen Moby89, ktery takove veci vyrabi pro motorsport (a pres drift nadsence jsem byl k nemu presmerovan) a ten mi prave rikal, ze by mi to rad vyrobil, ale ze tam je nejaka druha odpousteci nebo odfukovaci trubicka jeste v te velke a jak pak nema cerpadlo moznost si fouknout, ze odejde, ze uz se mu to bohuzel stalo asi 3x, tak prestal tyto trubky delat a kupuje original. 

Nicmene koupen samozrejme jiny dil :D :D a to chladic oleje. Diky tomu se zjistilo, ze trubka co tam ve skutecnosti mam a tece, je z focusu a ne od volva (jak mylne ukazala VIDA - neco jako servicebox) a chladic do ty trubky co tam je, nepasuje......  Chladic stal 2946 Kc. Tim jsme dosli k zaveru, ze auto bylo bourane (coz vim), ale nekdo to tam asi trosku pobastlil, byt zespodu to tam vypada, ze je vse origo. Diky tomu, ze tam asi neni ten chladic, prdla asi ta odtokova trubka. Vcera jsem toto resil s clenem @Pe.Tr v podstate cely vecer. Jo a ve finale tu trubku co potrebuju vytahl strejda z nejakych pohozenych dilu :D :D :D . Takze resume je takove, ze tam ted strejda zkusi narvat tu trubku, co nasel, a az se vrati z dovolene, tak budem resit, co dal, jestli se to cele predela..... Ted je otazkou, jestli ten chladic se pokusit vratit, nebo ne.... jsou to 3 litry a zas to neni uplne malo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm včerejší odpoledne / večer se nepovedl úplně podle mých představ . . . 

Nejdříve mne "vystresoval" s žádostí o odtah ten pán s Volvem co píše nademnou , takže jsem se musel vyštěkat z práce (což se mi samozřejmě dnes ráno vrátilo) odtah se nakonec nekonal a pak neproběhl ani zbytek večera dle plánu , ale rodiče si nevybíráš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň aspoň sis dal v klidu kafe, omlouvám se, a děkuju. Volvo je OPRAVENO!!!!!!!!!!!!!!!!! dílem z garáže, se poseru, to to mohl strejc vytahnout driv, nez jsem koupil dil za trojku.....

kazdopadne dneska jdeme se @StibTo na pifko, tak te muzeme nabrat.,.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přírodní to 100%není  je to lidská práce v okolí je spousta takových děr do skal. Natáčela se tam pohádka z pekla štěstí , jak tam vážili Dorotu Máchalovou. Vedle v obci Sloup v Čechách jsou i ty schody do pekla. Někdo měl hold takový podnikatelský záměr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Pažout508 napsal:

Přírodní to 100%není  je to lidská práce v okolí je spousta takových děr do skal. Natáčela se tam pohádka z pekla štěstí , jak tam vážili Dorotu Máchalovou. Vedle v obci Sloup v Čechách jsou i ty schody do pekla. Někdo měl hold takový podnikatelský záměr. 

Ty díry už tam jsou z těžké totality, to není nikoho porevolucni záměr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si vyměnit nové sterace..ale nestihl jsem to protože jsem měnil žárovky a světlo co svítilo přestalo svítit s novou zarovkou...nu a pak se přihnal slejvak a sterace zůstali starý a rozvrzany....A teď už jen chcije a chcije...😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...