Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Zase pokud to chce mít v původním stavu, tak proti gustu.... V podstatě je to jen o ceně.... A o tom, že někteří z nás vědí, co si mohou po technické stránce dovolit a jiní ne.... Ti zas vědí, co si dovolit v jiném "odvětví".... A proto lezem na tohle fórum....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes návrat z týdenního putovního pobytu na jižní Moravě (celkem > 1100 km). Zvolena varianta NO D1 a paráda - Bíteš, Žďár, H.Brod, Kolín až k Nymburku téměř trvale lze ve vší slušnosti a bezpečnosti jet 100-110, prakticky prázdné velice kvalitní silnice, krajina a ještě si člověk příjemně zakroutí volantem a zaštrachá šaltpákou ... spokojenost.

Screenshot_2019-08-17-18-12-03-721_cz.seznam.mapy.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V 16. 8. 2019 at 14:02, Pe.Tr napsal:

ale musis rict ze z te aplikace volaš .....

Naštěstí jsem ji nepotřeboval, ale nemyslím si že bych musel říkat že volám z tý aplikace. na instruktážních a testovacích videích to není vidět. Na webu o tom taky nic nepíšou.
Stiskneš, za 5 vteřin odejde zpráva z tvojí polohou a pak se vytáčí dispečink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výlet na rozhlednu Terezka u Proseče.Výška 25 metrů a tento rok tam mají po dobu prázdnin nainstalovanej výtah.Takže vhodné pro vozíčkáře a hůře se pohybující.Prostě paráda.👍Je z ní výhled na Hlinsko, Chvaletice, Svratouch, Žďárské vrchy, Poličku, Moravskou Třebovou, Toulovcovu rozhlednu, Budislav, Litomyšlsko, Jeseníky, Krkonoše, Chrudim, Pardubice a Kunětickou horu.Někdy je prý vidět i Sněžka.Takhle vysoko jsem ještě s vozejkem nebyl.😀 Příště zkusím asi rogalo.😂

P1000298.JPG

P1000296.JPG

P1000302.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kirkiz oni primarne nepocitaji s tim ze nekdo vola z appky, tzn ze prijem hovoru je klasicky pro ne jako gsm prenos a oni tvou polohu nevidi, kdyz jim reknes ze volas z apky tak se preklikne do jineho systemu a vidite. Primarne pri volani z apky mas prave rict ze volas z apky a pak mas rict jestli volas kvuli sobe nebo kvuli zachrane nekoho jineho, ad tva ulozena data o tve osobe v apce.

ja byl na "exkurzi v praze na zachrance a taky jsem byl v motoskole kde s nami kurz absolvovali i primo zachranari z prazskych sanitek a rikali to same😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes očista 508 mezi dovolenýma,  čeká nás nějaká tisícovka km tak jsem to naleštil, vyluxoval, zkontroloval a v podstatě dolil jen vovu do ostřkovačů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože neděle tak jen takový "docmrdávky" co bylo potřeba udělat. Dočistil jsem panel po bourání v týdnu začneme pokládat dlažbu na ten vjezd co se betonoval. Pak jsem přilepil kus IPI na střechu gumárny protože v jednom místě ty panely nesedly tak jak měli a trochu tam zatíkalo. Rozmýšlel jsem kam umístit zásuvky v gumárně a pak jsem trochu přeorganizoval systém v gumárně abych tam měl víc místa. Včera jsme s tatíkem dorazili rozvod vzduchu zítra dokoupím nějaké armatury a připojíme nádrž přes kterou bude vzduchem napájená zouvačka. Ještě bych zítra rád stihnul aspoň přidělat nějaké lišty na tu elektriku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No shrnu cely tyden

Ve stredu smer jizni morava vyzvednout 2 nejstarší od babicky a dedecka

Ve ctvrtek pracovne u tety na bramborách. Spaleny krk a ramena

V patek leharko po meste a kouknout na zahajeni slovackeho roku (zacali se ozyvat nohy z pole)

Sobota dodelali jsme brambory co se nestihly ve ctvrtek (nohy a zada vubec necitim) a podruhe jsem si spalil ramena a krk

Nedele sli jsme kouknout na jizdu kralu a vecer na bazen - necitim uz nic jen spaleny zada

A zitra návrat do reality 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2019 at 20:26, Hafity napsal:

Zase pokud to chce mít v původním stavu, tak proti gustu.... V podstatě je to jen o ceně.... A o tom, že někteří z nás vědí, co si mohou po technické stránce dovolit a jiní ne.... Ti zas vědí, co si dovolit v jiném "odvětví".... A proto lezem na tohle fórum....

uprimne to nevim, a v tomto smeru jsem si nechal poradit od strejdy, ktery mi servisuje auto. To musi slouzit a vydela si na sebe, tak ja zase mu to chci vratit, tak, aby dostalo co ma, a slouzilo mi tak jak potrebuju, tedy denodenne na dlouhych i kratkych trasach. Takze manual pise vymena oleje co 15 tis, menim sotva po 10, a tak to mam proste nastaveny. :) 

V 17. 8. 2019 at 18:15, Sawoy napsal:

Dnes návrat z týdenního putovního pobytu na jižní Moravě (celkem > 1100 km). Zvolena varianta NO D1 a paráda - Bíteš, Žďár, H.Brod, Kolín až k Nymburku téměř trvale lze ve vší slušnosti a bezpečnosti jet 100-110, prakticky prázdné velice kvalitní silnice, krajina a ještě si člověk příjemně zakroutí volantem a zaštrachá šaltpákou ... spokojenost.

 

jezdim do Pribyslavi, aute to je skoro dve hodiny, na motce jsem to dal minuly tyden za 1h 10 min :) taky to byla vyhlidkova "jizda" :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Scratch napsal:

Takze manual pise vymena oleje co 15 tis, menim sotva po 10, a tak to mam proste nastaveny. :) 

Tak zrovna tohle dělám úplně stejně :super Tak jestli jsi rozhodnutý pro originál, tak schválně pak napiš, kolik stál....

A zeptej se, prosím, strejdy, jak je to myšleno s tou odtokovou trubičkou uvnitř. Fakt nevím o co jde, vždy to byla jen holá naohybaná trubka....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2019 at 16:29, radim.1008 napsal:

1/3 dovolený pryč, tak jsem aspoň po měsíci posekal zahradu. Místy nebylo skoro nic, jen takový klacky jako pampelišky a tam, kde se drží vlhko a je stín, tam toho bylo zase až moc. :D

Dovoléná celá pryč, to byla ráno v pět křeč. :roll:D Odpoledne jsem posekal zahradu a nebylo to jako naposled. Ale bylo toho nějak prevela. Řekl bych až moc a to všude. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem pred hodinou dorazil domu a sem zdesen
bazen zelenej - nastesti jen rasa na dne to pujde vysat - pokud ne tak ho uz asi vypustim stejne ma bejt hnusne
travnik prerostlej - zitra me ceka asi sekacka
zahradka prebujena - papricky okurcicky rajcatka kam se clovek podiva
jedna broskvicka uschnula - druha na to ze se zlomila vypada ze letos jeste urodu da
v kompostu mi zacali rust rajcata (asi vyhozene shnile a zacali tam rust :P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...