Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jo, ja jako malej, pocitam tak 6-7, jsem tatovi vystrikal na jednoho svyho anglicaka skoro celej zelenej sprej, co pracne nekde podpultove shanel na nasi Ladu 1500 na opravu rezavych mist :D Chtel jsem mit tu samou barvu, protoze se mi moc libila. Taky jsem ho odstrojil, obrousil, ale furt ten lak nebyl peknej (bodejt by jo, kdyz jsem to strikal nekde v prachu potaji, ze jo :D  ) takze jsem musel porad prebrusovat a dostrikavat, az byla pixla prazdna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před měsícem jsem švagrovi pomahal vyklidit po.me garáž bordelu a věci po mě,našla se tam i pistole na vysavač,to byl pracant,tenkrát jsme s tím střídali rámy oken vrata,barva nám schla za pistolí 

Dokonce se našla nádoba na strikani dutin spodku.auta s filtrem vzduchu,všechno jsme odvezlidi šrotu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2019 at 21:42, radim.1008 napsal:

@Klemoň ... a v Lednici byl včera strýc. Je tam někde na dovolený na kolech. :D

Toho jsem tam myslím zahlidnul. Přední kolo, zadní kolo, přední brzda, zadní brzda, vepředu trojtác a vzadu šestikolečko ... Byl to on?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne jsem odvezl ségry s jejich ratolestmi na letiště odlítali na dovču k moři. Pepíno včerejškem ukončil prázdniny u našich protože po moři jede na týden k druhé babičce a pak už půjde do školky. Ale včera než odjížděl tak říkal že ve školce to asi bude stát za prd protože budou mít novou učitelku a hlavně " strejdíku já jsem propadnul ve školce všichni kámoši už jdou do školy a já budu ještě trčet ve školce. "  Mám z toho trochu obavu aby ve stesku po kámoších nezačal ve školce vyvádět nějaký nepřístojnosti no snad to bude v cajku. On teda mimo jiné prohlásil že by ten rok do školky chodit nemusel když ho bude opakovat a že by mohl být se mnou na dílně a pomáhat mi což jeho matinka kategoricky odmítla se slovy budeš rád když tě za strejdou přivezu na víkend a budeš mu pomáhat v sobotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ferry napsal:

Tak dneska poskladano, uz jen doladit novej kryt retezu, kterej ma bohuzel proti staremu trosku mensi prumer a prevodnik s retezem o nej zevnitr skrta, ale snad to horkovzduska spravi

 

A když chytneš ten blatník na ty druhý dirky tak ti nebude tak odstávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz No, on tam jeste patri i nosic, kterej tam zatim z vahovych duvodu vracet nebudu, a ted presne nevim, ktera dira byla pro co, nicmene myslim, ze to bylo puvodne takhle, ty draty vysly na ty diry presne, na ty druhy uz bych musel celej ten blatnik sponovat, ono to zas nejak moc neodstava, spis je to blbej uhel fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Radek Hurvajz napsal:

@Scratch to jako tu trubku jo? Si ji nech naohýbat od někoho kdo dělá rovody vody a plynu, z mědi ti ji vtvaruje jak budeš potřebovat, to je snad jen chladič oleje serva, ne?

to jsem konzultoval s Mobym a jelikoz je tam vysokotlak (byt asi 3,3 baru) tak to tam ma odtokovou trubicku jeste v sobe a kdyz by tam nebyla, tak to muze od*neumím psát slušně*it cerpadlo (tak zivi se tim, tak snad vi o cem mluvi :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nepoucitelnej a jel jsem do Dvora králové do zoo...a opět jsem si tam dal jídlo...a opět to stalo za backoru...👻a to jsem si myslel že na guláši se nedá nic zkazit...ale dostat na talíř tři kusy masa...z toho dva kusy nejspíš kopyto (bylo to tvrdy neforemny a ble a vlastním  chrupem nerozkousatelny)je už i na mě moc...a sel jsem to vratit...za 139 korun si teda gulas opravdu predstavuju jinak...a to jsem tam stal frontu 45 minut...

Jinak povedený den v zoo:) a kasa dělala jen cink cink cink..ale za tu dětskou radost to stalo:)))

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...