Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem přivezl zpět od mechanika 207 s novými kotouči vzadu i vpředu, novými destičkami, doplněnou klimou, vyměněným olejem se všemi filtry a hlavně úspěšnou STK. 

A odpoledne zajel s kárkou pro písek. Chtěl jsem půl tuny a hodili mi tam 0.8 - holt je to nějak těžké a na káře to nebylo ani vidět. 

IMG-20190809-WA0016.thumb.jpg.d33622b1909e38d32387a921daf8cd46.jpg

IMG-20190809-WA0014.thumb.jpg.d455add1f957ceb2c81233344fea24e3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s námi @Roky s rodinou, @elton s dcerou a tátou a @JirkaMTPO

Pamatuji, jsem teď jen o dvě vesničky dál v Krvavici a zrovna včera jsme se byli podívat na tom odpočívadle nad Promajnou na západ slunce. :super

 

 

IMG_20190809_195447.jpg

IMG_20190809_200220.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam dnes "zrusili" mame na to nasi dovolenou smenu tak jsem sobotu venoval cestovani jako jinak "jen tak"

Po ranu smer Olomouc tam se koupil starsi ale v hodne dobrem stavu ultrazoom.
Hned za Mohelnici jsem na te "rychlostni silnici" potkal traktor 😂
Nasledovalo zamluveni chleba a tak jsem si zajel pro nej do Brna - ale tam bylo tak silene dusno ze ze me teklo jako ze stareho v.la
Tak ze dnes zadny park zadana prochazka .... zadna stara tramvaj - jinak tam v tom brne maji vsechny "tunely" rozkopany ....
Tak ze odjezd a kdyz uz jsem byl na cestach napadlo me  se zastavit na Svojanove nebyl jsem tam asi 10roku ....

Pravda plati se tami za prohlidku "dvora" nic mene vice casu urcite bych si hrad s radosti zase prolezl i s pruvodcem ci "kyni"
dnes to bylo v dobovem a nutno podotknout ze jim to sluselo.

Na cestach klid snad jen klasika zipovani to je i nadale vsude TRAGEDIE.
A smrt z vydeseni je hned jako druhy problem na cestach - takova hlidka na 110 kdy vsichni jedou 130 a vice - kdyz tu kde se vzal tu se vzal nejaky dobrak co dupne na brzdy aby ukazal ze jede "jen" 115 to se pak deji veci :(
Stejne tak zacatek obce a na radaru peknych 38/42 z 90 to je taky v kolone jedouci za timto piiip taky lahudka

ANO priznam se dnes jsem po teto nekolika nasobne akci dokoncoval predjizdeni asi 7aut na plne - ale ja na to uz nemel - a vim ze me to NEOMLOUVA!! FOtky pripadne nejake humorne video pridam zitra a nebo nekdy jindy :)


 

DSCF7064.JPG

DSCF7081.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2019 at 15:46, jarokare napsal:

Dnes je to měsíc , co jsem přestal kouřit . Je pravda , že ze začátku to bylo z donucení (musel jsem na operaci) , ale vypadá to , že to půjde a snad to vydržím . Tak uvidíme za další měsíc ...

Tak je za mnou další měsíc , je pravda , že ze začátku to bylo jednodušší , ale dá se to vydržet . Odměnou za to je to , že se mi lépe dýchá a příjde mi , že mi víc chutná jídlo . Naopak mám zase problém udržet si váhu , ale to taky souvisí s tím , že se po tý operaci zatím nemůžu hejbat tak , jak bych chtěl , ono to půjde jinak , až nastoupím do pracovního procesu , ale to bude ještě chvilku trvat . Takže dojmy zatím vesměs pozitivní , jenom ze společnosti , která kouří , zatím utíkám dřív , než bych neodolal a zapálil si , radši to jdu rozchodit , tak snad ty chutě časem taky vymizí , uvidíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň já jedu pro písek zítra, nevím proč, ale mám pocit, že dopadnu úplně stejně:D,ale na 406 nemám tažné, tak snad to zvládne  nezmarná stařenka z Boleslavi:D

Ale ve středu jsem vezl plný vozík hlíny ( na zasypání toho, co na zahradě vyhrabal pes), jel jsem podle hesla "pomalu, ale jistě" a v pohodě jsem dojel, ale taky si myslím, že jsem táhl víc, než by Felda měla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal D1 PHA-Brno v 7 ráno, provoz nula až mírný a zcela plynulý. Přesto 3 hodiny - ty 15km zúžený úseky s osmdesatkou jsou běs - to je rozmlácená valcha i v odstavnym. 

Teď Rosice asi zámek, přehrada, Kuřim ... ? Někdo tip na pozdní oběd na zahrádce?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestal jsem kourit pred tremi lety, kouril jsem cca 2 krabky denne, zlo bylo uplne vse a ignoroval jsem to. Vymstilo se mi to na zdravi. Od doby co jsem si 2x utrhl Achylovku, skripl jsem si michu plotynkou jsem otocil. Telo je jako auto pokzd se o nej nestaras dlouho nevydrzi. Nyni z cca 60kg mám 85kg a citim se o 100% lepe. Takze drzim palce nekur😁🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja letos v cervnu, pokořil  5 let bez ciga.

Je to tezky (jeste rok dva dozadu,  se mi i ve snu zdalo, ze si zapaluju) ale pokud clovek opravdu vydrzi a zvladne to, opravdu se mu to vrati na zdravi, nebude porad smrdet a prachy se taky daji utratit jinak...

Takze good luck a drz se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tez drzim pesti aby to vydrzelo bez koureni - ja s tim nejak stale koketuju ale klasika "dymka" pekne si to napechovat .... "ALE" asi neni stale ten spravny cas - tak ze nekurak - tolerantni ke kurakum :)

Dnes jsem se byl zase "jen tak" projet bohuzel jsem nenasel nic co by stalo natocit z nadhledu dronem - ale jel jsem za nejakym ridicem ktery byl ocividne indisponovan - muzu se dohadovat a myslet si o tom sve ....

Zda to byl elkohol fet ci jen vycerpani z tepla - pan starsi nic mene sneroval to uzasne na blikani ani na troubeni nereagoval ..... "bohudik nikoho nesestrelil" dojel jsem ho v Novaci a jel za nim az pred Nachod odbocoval na Vysokov .....
A ja se ptam jak se zachovat a co udelat  - volat nevolat nejak donutit zastavit ....??

Mozna zajimave tema pro zdejsi cleny kteri pomahaji .....??

Samozrejme ze video mam stazene ale nehodlam ho nejak sirit .... Nechci senzaci naopak.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...